24.3.15

Elitni agent Stb

Rad zverejnuji.

Obracím se na Vás jako na člověka, který se svým webem nemálo zasloužil o rozkrývání agentů StB v naší společnosti a nabízím Vám téma, které se týká elitního agenta StB, který se pokusil o likvidaci naší společnosti.

V roce 2000 provedla policie na popud společnosti Microsoft (které v té době šéfoval agent StB Jan Mühlfeit – krycí jméno Masopust)  razii ve společnosti Mironet  a na bezmála 4 roky jí tak paralyzovala. Tento zásah, který byl pro Mironet téměř likvidační byl založen na udáních společnosti Microsoft, jejímž produktům v té době Mironet konkuroval distribucí alternativního freeware (Linux apod.).

Mironet má v ruce důkazy, které pravděpodobně usvědčují tehdejší vedení společnosti Microsoft z manipulování policií a které zakládají podezření, že úmyslně uvedlo policii v omyl. Po bezmála 15-ti letech soudy Mironet  očistily a konstatovaly, že nedošlo k žádnému porušení zákona a přiznaly Mironetu  v této chvíli odškodnění ve výši 23,5 milionu korun. V tuto chvíli probíhá další soud, kde je na základě znaleckého posudku škoda vyčíslena na 626.000.000 Kč.

Mironet se domnívá, že původcem celé kauzy (a potažmo tak škody) je společnost Microsoft, vyzval na konci roku 2014 ministryni spravedlnosti k jednání, aby jí předal důkazy a podklady k tomu, aby stát mohl tuto škodu požadovat po společnosti Microsoft. Ministryně spravedlnosti jednání s Mironetem odmítla.

Domnívám se, že škodu by neměl platit daňový poplatník, ale ten, kdo škodu svým jednáním způsobil. Obracím se proto na nezávislá média a blogery s žádostí, aby tuto kauzu medializovali a informovali tak veřejnost o celé záležitosti, kdy byla zneužita policie v konkurenčním boji a byla způsobena škoda, kterou mají nyní uhradit daňoví poplatníci.

Veřejnost si zaslouží znát úplnou pravdu o tom, jak soukromá nadnárodní společnost dirigovaná estébákem zneužila policii a orgány činné v trestním řízení a nyní odmítá nést alespoň morální odpovědnost za stamilionové škody, které tím způsobila.

http://www.lupa.cz/clanky/mironet-miliony-ktere-nam-zaplatil-stat-by-mel-ministr-chtit-po-microsoftu/

Žádné komentáře:

Okomentovat