27.3.12

Svedectvi politickeho vezne o skutecnem charakteru VH

Od:  David Navara 
Předmět: Re: zdvořilá odpověď panu Vadasovi na mylné obvinění z údajných pomluv Vladimíra
Datum: 11.3.2012 16:16:42
----------------------------------------
Vážený pane Kubíku,

je to již více než týden, kdy jste před více než 30 lidmi obvinil Vladimíra Hučína z "nepravostí", z "chorobného lhaní", "lumpáren", "nezákonností" a "špatností". Současně jste zmínil, že vše máte podložené "důkazy".

Jsem vydavatelem knihy "Není to o mně, ale o nás", věnoval jsem mnoho energie tomu, abych se s případem V.H. seznámil. Mohu kamkoliv v ČR a SR dojet, abych ve výzkumu případu V.H. dále pokročil. Ihned jsem Vás žádal o navržení termínu schůzky, to jste neučinil. Žádám Vás proto podruhé o navržení termínu schůzky, kde Vaše ostrá tvrzení a Vaše důkazy projdeme.

Přestanete-li se vyhýbat osobnímu projednání Vašeho nařčení, slibuji Vám, že i v případě, kdy se Vaše důkazy ukáží jako slabé nebo dokonce žádné, nepodám na Vás trestní oznámení pro pomluvu.
Těším se na setkání...

David Navara
-----------------

Vážený pane Navaro.
  
Pokud si nechcete zničit letité iluze, raději ani dál nečtěte a snad si raději pusťte nějaký film.

Žádal jste po mě dost vehementně mé svědectví politického vězně o podrobnostech deliktů Vladimíra Hučína. Stejně jako pan Vadas. Hrozíte mi dokonce trestním stíháním, jestli nebudu konkrétní. No, nevím, jestli jste udělal dobře. Dobrá, zde máte mojí podrobnou výpověď. Máme toho v  archívu sdružení minkovických obětí poměrně dost. Možná Vám pak dojde, do čeho jste šlápli. Nebude to radostné čtení. Jsem ale pro jasné, rovné řešení, padni komu padni. A vyříkání si věcí na rovinu, ať to stojí, co to stojí. Utnou se tak jakékoliv pochybnosti, spekulace, nejasnosti a tím i zbytečné trable ještě do budoucna.

Dostanete dva mé emaily s různými podrobnostmi. Pak pochopíte, proč jsem se rozhodl promluvit a prolomit dlouho utajované tabu. Pokud nebudete mí zavřené oči, také se k němu propracujete jako i jiní Vladimírovi sympatizanti, mezi něž jsem donedávna přeci také patřil. Stejně jako Vy… Byli jsme ale většinou jenom ovcemi voděnými za nos velikými výmysly a báchorkami chorobného lháře. A také jsme byli my političtí vězni bolševického koncentráku Minkovice silně poškozeni Vladimírovými podrazy a trestnými činy ve prospěch jeho estébáckých kamarádů.

A to je tak silná káva, že nás nikdo nemůže nutit o takovém svinstvu mlčet. A zvláště po tom, co jsme Vladimírovi dali nespočet žádostí a proseb o nápravu těch lumpáren a satisfakci poškozeným, které naprosto bohorovně ignoroval. A ještě donášel naše poznatky o objeveném estébákovi a připravovaném trestním stíhání jemu samotnému. Takž mu pomáhal vyhnout se stíhání. Stal jsem se tak nechtěným svědkem toho, že z Vladimíra odbojáře za totality a bojovníka proti obrovskému šlendriánu v bisce se nakonec stal stejně bohorovný, zkorumpovaný a arogantní papaláš zametající všechna svinstva pod koberec, jako nám tu vládli na radnicích papaláši za socialismu. To jsme tedy ten převrat 1989 vůbec nemuseli dělat, když jsme dnes stejná bezcharakterní sebranka jako oni…

Tohle kdyby se nestalo, tak jsme to zjištěné patologické lhaní nechali plavat, protože to konec konců nemusí být přirozená vlastnost Vladimíra, ale důsledek posttraumatické stresové poruchy s následnou přetrvávající změnou osobnosti vyvolané dlouhodobým pronásledováním. Podobné zdravotní potíže vyvolané traumaty má víc politických vězňů. Upozorňuji, že v žádném případě nejsem, jak jste někde uvedli, nástrojem pánů Š a L, kterého navíc ani neznám, pouze z těch hromadných emailů ho znám. A už vůbec nic společného nemám s nějakou biskou. Natož s tím zbrklým nápadem věci široce medializovat. Ještě o mně nějaký darebák prohlásí, že jsem něčí nástroj nebo agent, tak mu osobně za tyto pomluvy dám přes hubu.

Už jednou musí skončit tohle vaše podlé nálepkování lidí, kteří jsou z našich řad a jenom přišli na špatnosti našeho symbolu opředeného legendami o velké ctnosti. A odvážili se po marných pokusech o nápravu ho kritizovat. Každá podlost mé své hranice. Ta Vladimírova byla několikrát překročena, čehož jsem byl svědkem. Dnes v tomto emailovém diskusním kruhu zasvěcených lidí poskytuji svědectví s veškerou právní zodpovědností za každé závažné slovo. Nemám s tím sebemenší problém. Mám svědomí čisté a mluvím pravdu.

Poznal jsem v uplynulém roce, že Vladimír má dvě tváře. Jedna je antikomunista a účastník odporu a odboje, stejně jako já. Za odboj mu náleží všechna čest. Samotný antikomunismus ale ještě nic nevypovídá o charakteru člověka. K antikomunismu se kromě demokratů hlásí i někteří soc.dem., extrémisti ultrapravice, neonacisti, fašisti. Poznal jsem i jeho druhou tvář. Tou je charakter člověka, který si neustále něco vymýšlí. Včetně různých dobrodružných legend o sobě, o různých esech a důkazech v rukávu na různé lidi, které však nikdy nevytáhne. Poznal jsem jako přímý svědek, že trpí skutečným patologickým lhaním.

Vzhledem k tomu, že mu to nejde racionálně (nějak rozumně) vysvětlit, což je jeden z prvků, je dost pravděpodobné, že jde o poruchu osobnosti s diagnózou bájná lhavost. Něco málo o tom možná vím. V 90. letech jsem mimo práva studoval i psychologii na bakalářské filozofické fakultě. V posledních měsících jsem osobně poznal, že Vladimír je bohužel naprosto nevěrohodný člověk. O tom dnes otevřeně a natvrdo svědčím, protože to on sám prokázal svými skutky nade vší pochybnost. A protože tím několika nevinným lidem už víc než dost ublížil.

Byl jsem u některých soudů nebo četl některá svědectví a spisy a tehdy jsem porovnáním detailů poznal, že tam vypráví naprosté báchorky, A že je bohužel schopen odsvědčit jakékoliv vymyšlené neboli křivé svědectví. Někdy pomáhal bohatému a dobře platícímu estébákovi Zejdovi, někdy zase bohatému obchodníkovi s LTO Kutalovi, který byl u poškození státu o 6 miliard, vrah odsouzený na 10 let za přípravu vraždy novináře, který o podvodech s LTO psal, a také za organizování série výbuchů před soudem. Je podezřelým z vraždy jiného podnikatele Lubomíra Holého. Někdy chtěl Vladimír naopak někoho potopit. Na první pohled jsem v tom viděl zcela jasné rysy zločineckých praktik, mě s pohádkami vodit za nos nikdo z BISky nemusí.

Zejda byl vědomým agentem Státní Bezpečnosti 28 let. Od roku 1961 do roku 1989. V roce 2007 žádal soudy o výmaz svého jména ze seznamů. Marně. Spolupráci mu soudy prokázali. Absolvoval  hromady konspiračních schůzek v konspiračním bytě, předal desítky zpráv, převzal desítky finančních odměn. Hlásil takové věci jako výskyt protistátní petice Několik vět. K soudu přišel svědek Vladimír a prohlásil, že Zejda je nevinen. A že byl jeho agentem nastrčeným kolem roku 1975 Vladimírem do agentury StB. Zejda však už byl agentem 14 let. Před smrtí daroval Vladimírovi za jeho pomoc velké majetky, 2 mil. korun, historické zbraně, terénní auto, asi půlku fabriky. Na dotazy našeho sdružení, co obnáší jeho spolupráce s estébákem Zejdou, odpověděl Vladimír bez uvedení podstaty věci jedinou věc. A sice, že já odbojář a politický vězeň nesahám Zejdovi ani po kotníky… 

Bravo. Víc opravdu nepotřebujeme Vladimíre...
Nikdo ti majetek nebere, v pořádku, ale podle mě si nám ukázal, že se necháš zkorumpovat kdykoliv a jakýmkoliv lumpem k čemukoliv. Možná se mýlím, ale podle mého názoru si se těmito kroky již dávno vyřadil z řad čestného třetího odboje a nemáš v našich řadách už co pohledávat.

Doklady k estébákovi Zejdovi rozešlu v dodatečné příloze.

Vloni Vladimír s estébákem Schnirchem, který vlastní u sebe doma v Liberci Vladimírův psychiatrický posudek ukořistěný z trestního spisu poškozeného Jiřího Wolfa a pachatele Josefa Vondrušky, připravili intrikami a trestnými činy jiného politického vězně z Minkovic, zde zmrzačeného invalidu vozíčkáře o charitativní sociální dávku 15.000,- Kč. Ten člověk se zhroutil a propadl se do sebevražedného stavu. Dnes už na něj nemáme kontakt a nevíme o něm nic. Evidentně po tomto super komplotu už nevěří nikomu. Veškeré podrobnosti o tomto hyenismu dvou velkých gaunerů i s důkazy uvedu v dalším emailu.

Velké legendy a fantazie vypráví Vladimír občas veřejnosti na webu nebo novinářům. Samotné chorobné lhaní není zločin. Je to jen mravní selhání. Dokud se však lež nestane součástí nadržování ke zločinu. Anebo součástí trestného činu poškození cizích práv nebo pomluva nebo křivé obvinění. A to se mu bohužel stalo a stává. To nelze nevidět. Kdo to nevidí, musí být úplně slepý. Pak už je to docela vážný problém, protože po trestných činech zůstává většinou i nějaká škoda a zůstávají většinou i konkrétní poškození… Těmi jsme nyní my. Sám sebe a svojí věrohodnost ať si zkompromituje, jak chce. I když dneska už jde jenom o NEvěrohodnost. Jakoukoliv věrohodnost Vladimír dávno ztratil. Ale, že tím zároveň kompromituje celý třetí odboj, je pro nás nepřijatelné. Někdo by to už mohl nazvat pravým jménem a zastavit. I když za to bude nálepkován v následné agentománii o agentech a provokatérech všude kolem Vladimíra. Jeho metody, ne naše...

Proč jde o kompromitaci odboje. Tyto vlastnosti a skutky, které Vladimír sám projevil, mohou bohužel do určité míry zpochybnit jeho skutky za socialismu a po něm. Ti, kteří to zkoumali, tam nalezli bílá místa se slušnými rozpory. Není to tak těžké, šlape v tom občas hloupě jako slon v porcelánu. Tím se já ale nezbývám, to nechám povolanějším badatelům. Ale když kompromituje sám svými slovy a skutky zároveň celý 3. odboj, tak k tomu my političtí vězni už jenom sotva můžeme mlčet. Po mnoha marných snahách o nápravu, které Vladimír ignoroval, teď řekneme, co víme, a on má možnost to napravit nebo se s tím chlapsky vypořádat. Anebo, pokud to nedokáže, zatím to nedokázal, jít dělat radši něco jiného, kde nenapáchá svojí blbostí tolik škod. A kde mu nebudou hrozit soudy za trestné činy s žádostivými novináři. Tedy pěkná ostuda pro nás všechny. O nic jiného snad ani nejde. Nikdo nemá vůbec žádný zájem ho před národem veřejně dehonestovat, to je naprostý blábol. Ale jako obranný úskok je mu tento výrok asi užitečný. Rozhlásí se všem známým a tím se dobře odvede pozornost od podstaty věci. A o to člověku bez soudnosti a sebereflexe vždycky jde. Což je jeho případ.

V jeho prohlášeních se dá zjistit, že každou chvíli někde přestřelí jako dítě. Svoje kroky pak nedokáže vysvětlit, tak se schovává jiným lidem za sukni jako nějaká zlobivá holčička za maminkou. A na závažné dotazy k jeho pochybením odpovídají za něj kamarádi a mluvčí. Jako by nebyl svéprávný. Anebo se neodpoví vůbec a mlčí se. Když se dotazy nakupí, tak jeho mluvčí proti tazateli zaútočí a obviní ho z pomluv. Nebo spustí osvědčenou agentománii s agenty všude kolem nich. Tomu se říká účinná obrana. Akorát, že takový úskok nemá se ctí odbojáře nic společného. Je to úplně obyčejná zbabělost, kterou jsme uměli jako soupeřící kluci rozlišit už v 5. třídě. Kdo ho chce konfrontovat s pravdou, brzy toho zanechá a řekne jenom, mám strach, jsem zastrašován. Něco shnilého je ve státě Dánském. A pěkně to zapáchá…

Je načase říct nahlas pravdu o tom, že mýtus a realita se liší. Zjednodušeně řečeno, že král je nahý, jak se u nás říká. Nahý proto, že se svými skutky obnažil jako pouťový vypravěč smyšlených legend. Ale to není všechno. Pak jsou tu ještě ta důvěrná kamarádství s estébáky a kriminálníky. A ti poškození z těchto jeho deliktů.

Ještě Vám nic, pane Navaro, nenapověděl ten paradox, že o Vladimírově morálních pochybeních mluví namísto komunistů zatím jeho vlastní příznivci, co poznali jeho skutečnou osobnost (ne tu mediální osobnost) zblízka? Dokonce i jiní antikomunisté a političtí vězni z 3. odboje? Vždyť už to každému, kdo není slepý, bije do očí. To si fakt myslíte, že tak podivnou věc lze donekonečna splachovat nálepkováním druhých s nálepkou „trapný provokatér, úskočný pomlouvač“ a s podlými urážkami o užitečných idiotech? Proto se Vás pane Navaro ptám, není Vám tento fakt ani trochu divný??


                                                        co udělat s tím Kubíkem

A teď ještě do toho všeho ten Kubík, sakra, politický vězeň a odbojář. Jak je tohle možné, musel ho někdo zmanipulovat, je někoho nástrojem. Jak to, že má čistou minulost a nic na něj nemáme, nikdo přeci nemá úplně čistou minulost, rychle ho umlčet… Nejde to? Tak mu dejme aspoň mezi všemi jeho známými v Praze atd. vymyšlenou nálepku pomlouvače. A on, že má vlastní názory? O tom musíme pomlčet!! A naopak o něm rozšíříme, že je pouze zmanipulovaným nástrojem Hučínových momentálních kritiků Loukoty a Šinágla. To na lidi zabere. Že to je jen pomluva? Na to kašlem. Účel světí prostředky…

Ano, pane Navaro, takto „poctivě“ hraje Vaše strana. Už se to děje u KAN, NFAN, u Pavla Zvěřiny, Angela Giormaniho, Zbyňka Horváta, Martina Vadase a dalších a dalších, s nimiž jsem dřív ale normálně vycházel. Nyní i u pana Bezděka. Tak jsem nucen jim svoje svědectví taky přeposlat. Je to sice hodně dlouhé, ale pouze proto, že toho má Vladimír už mnoho. Není to tedy dlouhé mojí vinou. Už se k tomu ale nebudeme muset v budoucnu vracet. A ten smradlavý chlívek našeho protikomunistického odboje plný podvodů a lumpáren a zrad se konečně vyvětrá a pročistí. O nic jiného nejde.

Anebo uvádíte jiné řešení pane Navaro - podejme na Kubíka rychle trestní oznámení. No tak dobře, jak chcete, pro mě za mě, jen do toho. A vítejme v bolševismu a v metodách Státní Bezpečnosti. Ta mě také za pravdivé výroky o Husákovi, Bilakovi, KSČ a Brežněvovi, padni komu padni, obvinila z pomlouvání a pobuřování. Stejně se mnou nyní zacházíte i Vy pane Navaro. A i pan Vadas, který mě klidně bez jediného důkazu obviní z trestného činu pomlouvání Vladimíra, ačkoliv u těch kauz, kde jsem já byl svědkem, nikdy nebyl… A nemůže tedy o nich nic vědět… Jak to tedy hergot ví, že Vladimír nic neprovedl, když spolu přeci nežijí? Samozřejmě, že to neví a vymýšlel si. Ale dobře, trochu se v mém očerňování unáhlil, kašlu na to.

Faktem ovšem je, že já bych si nikdy nedovolil o svědkovi mluvícím o nějakých deliktech, u kterých ten svědek na rozdíl ode mě byl, nepravdivě TVRDIT, že si svědek vše vymyslel. Když jsem já sám u toho nebyl...

Pokud mě za mojí otevřenost padni komu padni poženete k policii a k soudu, jak jste naznačil, musím Vám sdělit pane Navaro, že jsem už na to zvyklý od té doby, co mě StB eskortovala na soud a do lágru za údajné „pomluvy“. Takže se tím netrápím a spím naprosto klidně. Nebudu to já, kdo poskytne Vladimírovi medvědí službu s tím Vaším plánem vše publikovat. Mohu uvést jediné. Nemám sebemenší zájem na jediném nepravdivém slovu o Vladimírovi. O takovém nesmyslu vůbec nehodlám s nikým polemizovat. Tečka.

Říkal jsem si, že snad nebudete tak naivní a nebudete si myslet, že moje maličkost - politický vězeň z komunismu a člověk, který pracuje dvacet roků v právním oboru a zná trestní právo, by jen tak říkal nahlas a před více lidmi v emailové diskuzi bez důkazů tak vážná obvinění? Za které by každého podobného „lháře“ bylo možno odsoudit trestním soudem ke trestu i občanskoprávním soudem na ochranu osobnosti k nemalému odškodnění? Ale, pokud si tento logický nesmysl skutečně myslíte, pak je to Váš problém. Ne můj.

Vladimír dnes moje kritická slova svádí na mojí údajnou opozici k němu z roku 2005. To je ale bohapustý nesmysl a opravdu účelový blábol. V životě jsem nebyl jeho odpůrcem! A ani jsem nebyl dodnes, když kritizuji jeho špatnosti, které už přesáhly tolik únosných mezí, že je nelze přehlížet i při nejlepší kamarádské vůli. 


Případ Pavla Levého

Vladimír uvádí lidem dopis mukla Pavla Levého z roku 2005 o tom, že naše okresní pobočka KPV a i já jsem tehdy roku 2005 věřil údajným spáchaným zločinům Vladimíra tak, jak je podávala celostátní média. No samozřejmě, že jsem tomu na jedné schůzi KPV k této věci v červnu 2005 věřil. Stejně jako všech 30 ostatních členů do jednoho, když nikdo z nás pořádně neznal a neměl jinou verzi. A Vladimíra jsme osobně neznali. To je logické. Takový časový výsek ale vůbec o ničem ještě nevypovídá. Za krátko jsme se dali v KPV už na stranu Vladimíra… A tak už to zůstalo na vždycky.

Pavel Levý tehdy sice říkal něco jako, že to je celé komplot, ale byl veliký problém mu hned uvěřit, když neuvedl jeden jediný důkaz a když to byl člověk naprosto nevěrohodný. Mnoha muklům v 90. letech pomohl s rehabilitací, to je pravda. Ale v místních novinách celých 15 let vydával články jedna paní povídala a byl z toho jeden průšvih za druhým, včetně mnoha soudních sporů. Dostal přezdívku Baron Prášil, protože všechno mnohonásobně zveličil anebo si vymýšlel báchorky. Byl to jeho naturel a on z toho měl obrovskou legraci. Miloval konflikty. Proto dělat unáhlené závěry z jedné věty v jeho dopise týkající se pouze jedné jediné schůze pobočky KPV z června 2005 je naprostý nesmysl. A vypovídá to o tom, že o skutečném Pavlu Levém ve skutečnosti Vladimír nic neví…

Všichni v pobočce asi 30 lidí jsme přešli na stranu Vladimíra. Proti byl jediný starý mukl. Ten říkal, že tomu zastavení všech sedmi obvinění Vladimíra vůbec nedůvěřuje. Když prý ví, v jaké atmosféře a psychickém nátlaku od veřejnosti o tom soudci rozhodli, aby už měli klid. A že ty výbuchy v 90. letech v Přerově a Olomouci podle něj udělal on se svými neovladatelnými pyromanskými a explozivními mániemi. Byl s ním problém, věřil verzi Petra Uhla, že kvůli Vladimírově podněcování extrémismu zahynul roku 1999 při přenášení nalezené bomby ze služebny do auta policista Stanislav Podepřel. Prostě radikál. Zní to dost nepříjemně, ale o to už nejde, je to dávno. Měl právo na odlišný názor, to patří k demokracii. I když to byl jediný názor postavený proti nám všem ostatním na pobočce.

Já jsem dal důvěru Vladimírovi víc než dostatečně v loňském roce, kdy jsem mu často zasílal důvěrné informace o estébákovi Schnirchovi nasazeném na Jirkovi Wolfovi zjištěném naším občanským sdružením. S touto velkou důvěrou on naložil tím nejhorším způsobem. Zneužitím proti třem politickým vězňům. A informováním estébáka o chystaném trestním oznámení na něj… Pro to nemám jiného slova, než sprostá zrada bandy gaunerů, protože ničím jiným tato banda ani není.


Něco k Vaší informaci o mé údajné nekomunikaci.

8.3. jsem Vám, pane Navaro, podrobně popsal okolnosti celého pozadí věci, o němž jste podle mě nevěděl. Abyste byl poněkud lépe v obraze, do jak komplikované věci, kterou nevyřeší nějaké Vaše trestní oznámení, jste vstoupil. Také jsem Vám napsal, že naše motivace se po Vašem předchozím emailu zcela rozcházejí. Vaší motivací je „fascinace radikálně rozdílnými názory, než máte Vy“.  A dále veřejná medializace mnou zmíněných deliktů Vladimíra Hučína.

Jste už třetí publicista, které se snaží tuto kauzu veřejně medializovat. První dva jsem přesvědčil, aby se ve své zbrklosti anebo naštvanosti na Vladimírovo chorobné lhaní ještě nemuseli stávat hrobníkem 3. odboje a odložili to. Články z internetu a pak i z webu Přerovských novin stáhli. Nakonec vyhověli. Teď se o to pokoušíte Vy. Napsal jsem Vám, že se tímto nápadem stáváte hrobníkem protikomunistického odboje. Jak myslíte.

Mojí motivaci svědčit, co jsem viděl, bylo maximálně tak uznání a napravení Vladimírových chyb a konec uměle vytvořeného symbolu čestnosti, který je ve skutečnosti pravým opakem. Za tím si pane Navaro stojím. Poškozuje nás jako umělý kult osobnosti všechny. Máme už v minulosti nějaké příklady kultů, které byly velkým omylem. Pak by motivací mohla být ještě nějaká satisfakce poškozeným...

Ale k tomu, co jsem po něm několikrát marně chtěl, aby napravil, by Vladimír musel poskytnout tzv. součinnost. Což se mu z nějakých podivných důvodů už celé měsíce nechce. Mým zájmem tedy určitě není medializace, která může být maximálně v zájmu bolševických lotrů z KSČ a StB. Nyní je požadována i Vámi.

Něco Vám řeknu pane Navaro a pane Vadasi. Můžete mě teď nemít rádi za mojí někdy drzou přímočarost, ok, beru, ale nikdy nepochybujte o mých slovech.

Já nejsem Vladimír Hučín ani žádná jiná pouťová drbna spolupracující s kriminálníky a estébáky. Já jsem Jiří Kubík, který v každém režimu nazývá věci pravým názvem, padni komu padni.

Do dneška nám chodily na stůl materiály k estébákům Zejdovi, Komorousovi, Schnirchovi a dalším pochybným exotům kolem Vladimíra, znalecké posudky psychiatrů apod. To je jediný důvod časového prodlení, za který se tak trochu omlouvám. To nebylo plánované. Vím, že to vzbudilo u vás dojem, že jsem jenom vyslovil obecné věty a obecná obvinění Vladimíra, k nimž ve skutečnosti nemám žádný podklad. Mám. Jenom došlo k nechtěné prodlevě. Je potřeba je pročíst a porovnat. Podrobnosti z těchto zpráv se nyní třídí a budou Vám zaslány v následujícím emailu snad už zítra. Ujišťuji Vás, že pokud by se v tom poněkud větším množství zjištěných Vladimírových deliktů proti Trestnímu zákoníku a mravních selhání kdekoliv vyskytl nějaký nechtěný omyl s nepravdivou informací a prokázali by jste to, nemám žádný problém se za to omluvit. I já jsem člověk omylný a chybující. Zajímá mě jen pravda. I když je tentokrát poněkud šokující.

Doufám, že s úklidem našeho vlastního svinčíku v našem zapáchajícího chlívku, padni komu padni, budete teď už také souhlasit.

S pozdravem
Jiří Kubík
účastník odporu i odboje a politický vězeň komunismu,
Výbor na odhalení teroru KSČ v koncentráku Minkovice, o.s. Liberec
14. března 2012 
  
---------------
Když už estébáka Komorouse oba znesváření, VH a JŠ, tak respektují, ať jim ten dobrý kámoš a soudruh, kromě špehování amerických a jiných diplomatů, poradí a rozhodne: Kde a na čí straně je pravda?
Jiri Streda
 

 

Žádné komentáře:

Okomentovat