14.12.11

From: Jiri Streda <jiristreda@hotmail.com>
Date: 2011/12/13
Subject: Člověk, který upozorní na lhaní a zlodějny politiků je odsouzen a hrozí mu vězení!
To: Jaromir Stetina <stetinaj@senat.cz>, hajkovap@senat.cz, pospisilj@psp.cz, protokolkm@mvcr.cz, vlada <posta@vlada.cz>, posta@osoud.olc.justice.cz, necas@psp.cz


13. prosince 2011
 
Vážení pánové Štětino, Pospíšile, Kubice, Nečasi a Jelínku,
chci vás upozornit na zprávu o případu pana Romana Smetany z Olomouce, která se dnes opět objevila v českém tisku (http://olomouc.idnes.cz/clanek.aspx?c=A111209_155921_olomouc-zpravy_sot). Staré zlé časy se vracejí!  Člověk, který upozorní na lhaní a zlodějny politiků je odsouzen a hrozí mu vězení! Přeji si, abyste se ze své pozice zasadili o to, že se patřičné úřady České republiky tímto neslýchaným případem politické zvůle budou zabývat. Chci abyste učinil všechno co je ve vašich silách, aby tato nesmyslná kauza v režii  ODS, "vykroužovaného Íčka" Langera a jeho ženy, soudkyně Langerové, neskončila uvězněním, ani jiným potrestáním pana Smetany.
Prosím, informujte mě o tom, co jste v této věci udělali.

Připomínám, že ve spise 28T6/2002 u Krajského soudu Ostrava-pobočka Olomouc je klíč k šetření podvodného vylákání 66 milionů ze státní kasy olomouckou ODS. TO jsem podal před léty. Proč jsou OČTŘ stále hluché a slepé?

Jiří Středa-Olomouc
(zatím ještě) příslušník Vězeňské služby ČR, bývalý chartista

Žádné komentáře:

Okomentovat