20.11.11

Rudé krávo: článek z čísla 30 z roku 1992.


9 komentářů:

 1. Jediné za co je možné jej pochválit a poděkovat, je ten civilizovaný rozchod ze Slovenskem, ale jinak je to jeden děs. Byl zásadně proti restitucím - jeho stálé zdůrazňování a opakování : nejsem anti-komunista - jsem nekomunista. Po svém zvolení prezidentem, okamžitě pozval do Lán komunisty.Nelíbilo se mu naše vstoupení do NATO - Byl proti EU vůbec a proti vstupu ČR do evropského společenství, samozřejmě.(jeho šaškárny, při referendu o vstupu do EU, odejel do Číny a poslal nám fotku s jeho milostpaní, která držela v náručí pandu, při naše oficiální vstupu do EU, odejel demonstrativně "budit blanické rytíře") Byl proti evropskému zatykači - proti Mezinárodnímu trestnímu soudu, proti Lisabonské smlouvě - nesouhlasil se zákonem - proti korupci - nyní vetoval zákon o trestní odpovědnosti právnických osob, rovněž jeho milosti lidem kteří ukradli miliardy.. atd.atd..ostuda kterou nám dělá ve světě, i to, že za celou dobu jeho prezidentování - nebyl pozván na oficiální návštěvu do žádné demokratické země.. jeho návštěvy se omezovali pouze na Rusko a Čínu..

  OdpovědětVymazat
 2. Toto je nejlepší vizitka :

  "Někdejší vysoký funkcionář komunistického režimu Miroslav Štěpán považuje za nejlepšího polistopadového politika Václava Klause. Sám je šéfem neparlamentní KSČ a fandí čínskému modelu ekonomiky pod dohledem strany"...

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní16:01

  Po prectni: Tento clanek take osvetluje, proc po rozpadu federace poslanci z FS byli po dlouhou dobu - ne-li navzdy - postaveni mimo rozhodovaci proces v CR!

  Je videt, ze veci, ktere se dely i proti vuli poslancu ODS, nebyly v zadnem pripade nahodne.

  OdpovědětVymazat
 4. Je to jednoduše koncentrovaná zloba - která nás vědomě táhne směr Rusko.. Když s tím tady není tak svolný, že do toho ruska netáhne sám, tam by mu nehrozil žádný, jím neoblíbený - severoatlantický kus světa, měl by tam svoje oblíbené komunisty a my bychom měli konečně pokoj..

  OdpovědětVymazat
 5. K mlčení Klause nad rozpínající se a netrestané korupci,přimělo k vyjádření se i exministra průmyslu Vladimíra Dlouhého - : " řekl : Václav Klaus už by se měl ke korupci vyjádřit - xministr průmyslu, nynější poradce banky Goldman Sachs Vladimír Dlouhý varuje: příchod druhé recese je reálným nebezpečím. "Lidé si musejí utahovat opasky. Co pak udělá člověk, který žije z podpory nebo z 15 tisíc měsíčně? Začne si myslet, že korupce je normální"..

  OdpovědětVymazat
 6. Je V.Klaus skutečně prezidentem ČR, a když ano, tak proč nehájí zájmy ČR. Stačí se podívat které zákony pan Klaus vetoval a každému musí být hned zřejmé, že pan Klaus hájí pouze a jedině zákony, které mohou být ku prospěchu jen jemu samotnému a jeho rodině.
  Vetoval zákon o omezení hazardu.
  Vetoval obchod s emisními povolenkami.(Nepřímo přihraje ČEZu 10 miliard kč)Jeho syn ředitel gymnázia obdržel poté 100 miliónů kč, snad pro lepší školní lavice?)
  Vetoval zákon o střetu zájmů - bez korupce.
  Vetoval zákon o zneužití síly obch. řetězců.
  Vetoval antidiskriminační zákon..
  Žádný, jím vetovaný zákon nebyl pro DOBRO LIDU ČESKÉ REPUBLIKY..Už aby byl z Hradu venku..

  OdpovědětVymazat
 7. Proč sem, hernajs, nikdo nepíše, copak jste všichni tak spokojeni s konáním V.Klause?

  OdpovědětVymazat
 8. Stejně tak jako ostatní potřebné zákony - tento "divnej prezident" vetoval zákon o ochraně ovzduší a my jsme tak bezpáteřní národ, že nikdo neprotestuje a nechá toho "člověka", aby nakládal s naší zemí, tak jako by patřila jen JEMU??!!?

  OdpovědětVymazat
 9. Anonymní7:58

  Ale - hernajs :) - jsem tu dnes 25.12.2011 podruhe. Proto, Marusko, jsem nic nepsal. Krome predchozi reakce. K frekventovanym otazkam. "Zivot a dilo" Vaclava Klause v konfrontaci s Vaclavem Havlem a potazmo s knizetem je naprosto citelne... tedy slespon to, co je po leta videt z verejnych zdroju. A to i nezavislych. Co se da jednoznacne o Vaclavu Klausovi rici, ze je konzistentni a velmi citelny po dlouha leta.

  OdpovědětVymazat