24.11.11

Proboha, co se dnes všechno vydává za českou pravici, které dnes schází bezúhonný štít z minulosti, nepošpiněný kolaborací. Pokrytecky se dnes mluví a píše jen o zločinech nacismu a komunismu a přitom sametem byly zameteny pod koberec zločiny spáchané Košickým vládním programem, uvedeným do praxe po tzv. květnovém osvobození v r. 1945. Organizátoři poválečné psychózy, politicky organizovaní pod Národní frontou čtyř povolených politických stran, byli po válce postaveni před rozhodnutí: co, jak a kolik vyvlastnit, aby se mohla rozjet „reforma“. Vice  >>>

2 komentáře:

  1. Tady se nelze divit ničemu, jestliže se vydává za pravicového politika V.Klaus a lidi jej jako pravicového politika vnímají i přestože se jako pravicový politik nechová, ale nikdo se nad tím nepozastavuje..Nikomu nepřipadá podivné, že se tzv. pravicový politik "tulí" k Rusku a k Číně, ale naopak se ostentativně "odtahuje" od všeho a vadí mu všechno co jen trochu zavání západem..

    OdpovědětVymazat
  2. Ano a nyní český pravicový prezident, aby nám ukázal jak málo mu záleží na názorech lidí a jak moc jest pravicový, a tak abychom nebyli přece jen na pochybách - pozval na Hrad Medveděva...už aby skončil..

    OdpovědětVymazat