22.11.11

Neuvěřitelné: Komunistka chce stíhat Mašínovou

From: George Vanek <george.vanek@gmail.com>
Date: 2011/11/22
Subject:
To: info@kscm.cz
Cc: Masin Joseph , CTK , Stanislav Penc

Zazalujte i mne. Schvaluji cin Masinu. Pred lety jsem napsal narodnimu  hrdinovi Josefu Masinovi ze kdyby me bylo tenkrat vic let, sel bych do  toho s nimi.  Dopustil jsem se dalsiho "trestneho cinu" kdyz jsem v 89. roce v  Sydney snil o sibenicich na kterych se houpal stary Grebenicek a jine  vyznamne komunisticke svine konce Husakem!!
Jiri Vanek
http://czech-bohemia.blogspot.com/

--------------------------------------------
Poslankyně KSČM Semelová a Nedvědová podaly trestní oznámení na sestru
odbojářů sourozenců Mašínových Zdenu Mašínovou.

21.listopad 2011 - 21:52
Oznámil to portál Lidovky.cz. Podle komunistek paní Mašínová schvaluje  trestné činy. "Je to pravda. Trestní oznámení jsem podala s kolegyní  Nedvědovou," potvrdila Lidovým novinám Marta Semelová s tím, že  motivací bylo vystoupení Zdeny Mašínové na Vysoké škole ekonomické při  přednášce Život a boj bratří Mašínů. Při říjnové přednášce o životě  Mašínů prý Zdena Mašínová záměrně schvalovala trestné činy skupiny.  "Schvalování vraždy na nevinných obětech nelze přehlédnout. Považujeme  za oprávněné trestní oznámení podat," prohlásila Semelová, která patří  k ultrakonzervativnímu až stalinistickému proudu uvnitř komunistické
strany.

"Hned na začátku přednášky Zdena Mašínová řekla, že činy svých bratrů  vždycky podporovala a schvalovala je, přičemž litovala, že se v  důsledku svého fyzického postižení nemohla do jejich činnosti přímo  zapojit a pomáhat jim," píše se v trestním oznámení, které Semelová s
Nedvědovou doručily Obvodnímu státnímu zastupitelství pro Prahu 3.  Podle Semelové Mašínová údajně dále prohlásila, že zabíjet komunisty  bylo správné.

8 komentářů:

 1. Ano a to máme "za to", že jsme nechtěli být jako oni. Škoda že jsme nebyli - v listopadu 1989 měli všichni strach, že je budeme věšet a dneska budou vyhrožovat, škoda že jsme je nevěšeli.. Ta Semelová, to je zrůda která vyučuje v Praze 4 na Lhotce, a vypráví dětem o tom, že zločinec Gottwald byl hrdina a ten socializmus jak prý byl úžasný..A tím se ta komunistická zrůda Semelová - dopouští trestného činu, neb podporuje a propaguje hnutí směřující k potlačení práv a svobod občanů a to je § 260 trestního zákona odst.1) : a za to je odnětí svobody na jeden až 5 let..A ona bude vyhrožovat paní Mašínové, to je troufalost co?

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní0:30

  Paní Mašínová to nemá v hlavě v pořádku.
  Zajímavé je, že ty nejagresivnější hovada jsou pravičáci.Schvalovat jakékoliv vraždy je známkou chudého ducha.Člověk nemá právo vzít druhému člověku život.Jak to říkal Ježíš?

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní0:32

  Aha, opět demokracie podle pravice:-D Co jsem mohl čekat na žumpě vypatlaného antikomunisty?

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní19:24

  aha. ruda luza uz zase besni. zazalujte i mne, semelova! ja ciny masinu rovnez schvaluji a velice lituji, ze se k podobnym hrdinnym akcim v te dobe neodhodlalo vice lidi. ale cechacek byl vzdy priposrancem, takze vy - vy, ruda luza! - jste meli celkem lehkou praci. nevim, proc ta ceska zeme musi tak trpet, asi proto, ze ten povl, co tam zije, je veskrze bezbozny. bozi mlyny melou sice pomalu, ale spolehlive. vy, semelova, se mozna nebudete houpat na kandelabru, ale sliznete to jinak. o tom jsem skalopevne presvedcen. a doufam, ze vam podobni, kteri parazituji na tele ceskeho narodu, rovnez.

  dominik von muehlberg
  west berlin

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní0:05

  Nas otec byl v r.48 prohlasen za nepritele lidove demokratickeho zrizeni.Nas stryc prislusnik zapadnich jednotek po navratu do vlasti nedopadl o moc lip.Ja a muj bratr jsme v r.69 illegalne opustili Ceskoslovensko.Pro nas a hodne nasich znamych jsou Masinove common thugs,cutthroats and murderers.A to jak je ta vase dnesni neobolshevicka vlada opevuje a vyznamenala
  je toho dukaz.Sorry,boys.
  Al.Ontario

  OdpovědětVymazat
 6. Re:Anonymní řekl(a)... Nas otec ,,,

  To by me zajimalo jak jste lhali kdyz jste zadali o politicky azyl :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Anonymní1:11

  Re:To by me zajimalo

  If that was the case,today I would be honarable and revered member of the czech government.Feel free to imagine and think whatever pleases you,that's all. Makes no difference to me,whatever you think.

  Al.Ontario

  OdpovědětVymazat
 8. Anonymní3:39

  Re:Bohemia řekl(a)...

  I thank you,for very unopinionated and unbiased appraisal of my character.God bless you.

  Al. Ontario

  OdpovědětVymazat