13.10.11

Vážení občané, neprojíždějte prosím po nepovolené stavbě silnice R10 ve směru Praha – Mladá Boleslav, v úseku kolem 51.-52. km. Může vám jinak hrozit nebezpečí smrtelného úrazu.

Tato stavba není řádně povolena, ani zkolaudována, což máme písemně ověřeno u příslušného stavebního úřadu. Zmíněný úsek nepovolené stavby leží na našich pozemcích bez jakéhokoliv právního důvodu, což vyplývá z pravomocného rozsudku soudu. Tím jsou znepřístupněny i další naše pozemky.Český stát tuto situaci již 20 let odmítá řešit. Naše pozemky, které nezákonně užívá a které mu nabízíme za obvyklou cenu k odkoupení, odkoupit odmítá.  Odmítá i další námi navrhovaná řešení. Používá vůči nám mafiánské postupy a nerespektuje při tom ani nálezy ÚS. „ Návrhem řešení“ ze strany státu je směšná vyhlášková cena za naše pozemky, které se nacházejí v průmyslové zóně (podobné pozemky si za ni neobstaráme), nebo poskytnutí 10x menšího pozemku, než je náš (máme písemně zdokumentováno).
Jak jistě víte, peníze z EU, které jdou nejen na stavby silnic, jsou rozkrádány místo toho, aby s jejich pomocí byly tyto případy řešeny. Bývalí ministři si pak v zahraničí kupují např. jachty a rozsáhlé nemovitosti v částkách stovek miliónů… Proto i současní státní úředníci účelově „řeší“ jen ty případy, kdy za obvyklou cenu odkupují jen ty pozemky, na kterých pak jim spřátelené firmy staví silnice. Pro tento účel pak zároveň žádají o dotace z EU, které následně rozkradou… Na našem případu si však podobně nakrást nemohou, neboť stavbu již mají nezákonně postavenou. Proto pro ně není zajímavé náš případ řešit.
Nezbývá nám tedy, než naše pozemky užívat tak, jak nám to zaručuje Ústava ČR a LLP – tedy svobodně. Protože nám však bylo ze strany státních úředníků vyhrožováno násilným zásahem, pokud svá vlastnická práva budeme uplatňovat a své pozemky užívat během dne, nezbývá nám, než tak činit v noci, abychom se ozbrojencům vyhnuli. Některou noc tak necháme pohnojit naše pozemky velmi kluzkým hnojivem. Případná jízda po takovémto terénu a zvláště v noci bude o to nebezpečnější.
Na výše uvedené jsme již několikrát upozorňovali příslušné orgány. Ty však neučinily žádné opatření tak, aby po uvedeném úseku – našich soukromých pozemcích - neprojížděla motorová vozidla, neboť vaše životy a zdraví jsou jim lhostejné. Tímto upozorněním tak alespoň částečně činíme za ně.
Děkuji za pochopení
Řeháková (82) – spolumajitelka bezdůvodně a protiprávně českým mafiánským státem užívaných pozemků

1 komentář:

  1. Paní Řeháková, copak v tomto mafiánském státě můžete čekat, aby něco a tím méně zákony, fungovalo.Tady nefunguje vůbec nic a příslušné orgány, jak se zmiňujete, těm je to taky lhostejný, jediné co zajímá úředníky těchto institucí jsou jejich peníze..Jednak jejich platy - tedy PENÍZE od nás "hlupáků" tj. z našich daní, a PAK TY PENÍZE KTERÉ ZÍSKÁVAJÍ POMOCÍ ÚPLATKŮ - TYTO PENÍZE SAMOZŘEJMĚ DALEKO PŘEVYŠUJÍ JEJICH UŽ TAK DOST VYSOKÉ PŘÍJMY....Ano a díky těm úplatkům, které dostanou - právě proto, aby SE NEZAJÍMALI O ZÁKONY - a aby "kašlali" na nějaké právo - a to je právě i Váš případ a nejen Váš - VLÁDU, ZÁKONODÁRCE - NIKOHO Z NICH UŽ NEZAJÍMÁ NIC - JEN JEJICH VLASTNÍ PROSPĚCH A UŽ SE ANI NEPOKOUŠÍ TO NĚJAK SKRÝVAT.

    OdpovědětVymazat