30.8.11

Žádný skutečný odborník si totiž nedovolí fušovat do oboru, kterému nerozumí, nota bene nehlásá vlastní "moudra" s tak infantilní vehemencí, jakou lze u Klause dlouhodobě pozorovat. Na své rané období panelákového materialismu tedy Klaus navázal současným tragikomickým, paranoidním bojem s nejrůznějšími "ideologiemi", k nimž recentně přiřadil i "homosexualismus"..: Cele zde

2 komentáře:

 1. Anonymní10:54

  cele zde, nikoliv - ohlásilo mě to, že :
  "Not Found
  Error 404"...

  jakýpak čtení o naší hlavě státu, naše hlava státu si totiž může psát i říkat co chce, a to aniž by o tom co "vypouští z úst", jen trochu přemýšlela.. V.K. jednoduše říká co jej právě napadne, a že to jsou většinou neuvěřitelná moudra, to již všichni víme..A je mu zcela lhostejné, že dělá ČR a jejím 10 miliónům lidí soustavně ostudu..ale na co hlavně nesmíme zapomínat, že se snaží a - to celou dobu co je v politice - vrátit naší zemi do otevřené ruské náruče, ale zaplať Bůh, není to tak jednoduché, jak by si V.K. přál, jsme součástí EU, součástí Severoatlantického kusu světa..
  dubanová

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní3:32

  Vždyť se podívejte co na tom Hradě "sedí""? "Hájek připravuje pokračování bestselleru, v němž <<>>
  Zdroj: lidovky.cz 29.03.2010 (16:42) domácí
  Petr Hájek, vicekancléř prezidenta Václava Klause, chystá pokračování svého kontroverzního bestselleru Smrt ve středu. Kniha by měla vyjít na podzim, název zatím autor tají. Připustil pouze, že se znovu bude věnovat mediální manipulaci a zodpoví otázky nastíněné v knize první.
  dubanová

  OdpovědětVymazat