6.1.11

Z Hradu je bagatelizováno lhaní a kradení. Zbývá ještě vraždění?

Prezident Klaus již zcela otevřeně veřejně zapírá, křivě obviňuje novináře a lže a nejen v osobních hloupostech jako o blondýnce – letušce, kdy snad z mužské, či určité privátní sexuální odlišnosti, prostřednictvím médií něco kamufloval, nýbrž již tak činí při oficiálním státním aktu ve věci týkající se vládnutí českému státu. Co musí Václav Klaus ještě špatného provést, aby náš stát přestal veřejně dehonestovat a v občanech podněcovat jejich nejhorší morální vlastnosti? Je možné do nekonečna trpět poškozování zájmu České Republiky jejím vlastním Nejvyšším představitelem?

Státy, jejichž nejvyšší představitelé bagatelizovali, či legalizovali lhaní, kradení a dokonce masové vraždění, z historie známe. Z nedávné historie XX. století. V Evropě takovými státy byly Leninův a Stalinův Sovětský svaz a po něm, o cca 16 let později, Hitlerovo Německo. I u nich, zejména v Německu, kde se Hitler dostal k moci parlamentní cestou, konečné "pořádky" přicházely postupně. Metodou "krok za krokem". Bohužel, podobným směrem máme z Hradu "nakročeno" již u nás.

Aniž bych situaci dramatizoval, obávám se, že pokud Nejvyšší představitel našeho státu ze své pozice prezidenta, při oficiální příležitosti médiím lže o situaci týkající se vlády našeho státu, že máme „nakročeno“ následovat historii tím nejhorším myslitelným způsobem. Zbývá už jen bagatelizovat vraždění, kvůli zisku moci a majetku a legalizace těchto "pořádků" formou zákonů. Tedy uskutečnit třetí a čtvrtý "krok". Lhaní a kradení již bagatelizováno a neoficiálně prezidentem legalizováno u nás je.

Osobně začínám být čím dál více zneklidněn, kam Václav Klaus náš stát vede a kam ještě dovede? Představoval jsem si a přál, sobě i našim potomkům, aby se Hrad přibližoval ideálům prezidenta Masaryka a ne toto, co je současná realita. Jsem snad špatný a nemorální já, že se mi Klausův způsob vládnutí příčí?

Co musí Klaus ještě špatného provést, abychom si jej a jím podporovanou vládu s premiérem a ministrem vnitra, vyšetřovanými policií pro podezření z krytí korupčního jednání, my daňoví poplatníci přestali platit za tohle, co nám a světu předvádějí?

Je vládnutí u nás od Nového roku 2011 opravdu již definitivně praktikováno metodou nepokrytého utajování, lhaní a podvádění, dokonce ze strany Nejvyššího představitele státu?
Pavel Victorin
Novoroční projev jinak:http://www.youtube.com/watch?v=Y-ozPfL8yB8&feature=player_embedded#!

1 komentář:

  1. ... ideálům prezidenta Masaryka
    Jak ale znáno, TGM byl lhář, defraudant a veskrz nedobrý člověk.

    OdpovědětVymazat