2.1.11

Falešná a zlá novoroční slůvka
Sympatické na novoročním prezidentově projevu bylo, že nebyl dlouhý. Jinak byl projev Václava Klause falešný a zlý. Vice

 

5 komentářů:

 1. Anonymní6:02

  V projevu pana prezidenta jsem především ocenila, jak svým obvyklým kultivovaným způsobem připomněl, že krást ani podvádět se nemá i to jak se pohoršil nad rozšiřující se a všeobjímají korupcí...a já bych si dovolila přidat slova Tomáše Krystlíka, z jeho Zamlčených dějin 2.: jak se dříve zpívávalo :" nade Hradem, pode Hradem, kradu, kradeš, krade, kradem, na to je ta republika, od tatíčka Masaryka"..slova, která už zaplať Bůh neplatí..
  dubanová

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní12:21

  Vaclav Klaus je velky, ale co? Nesporne se zapsal do dejin ceske kotliny. Dost mozna i do dejin Slovenska, kdyz s Meciarem trhali puvodni stat. Kdyby byl vek o nekolik casovych dekad mladsi, asi bych mu navrhl k poveseleni prostoduche "vetsiny" verejnou popravu na nejakem vyznamnem sibenicnim vrchu. A kat typu Mydlare by se mohl "vyznamenat" ve svem katovskem mistrovstvi. A proc? Protoze skody, ktere se svymi "bratry v triku" ucinil za poslednich dvacet let, nema srovnani s nikym predchozim. Nekdo by mohl o nem rici, napsat, ze je to arci lotr. Nekdo jiny jej nazvat sprazencem pekla. Je ale fakt, ze jeho "osvicenecka" doby uvhla v zalostny stav nejmene jiz dnes ctyri generace. Takze vubec neprekvapil ve svych postojich za posledni dny a tydny. JE STALE SVUJ A TO OPRAVDU, ALE OPRAVDU. A je skutecnym krevnim nepritelem obcanske spolecnosti.

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní1:31

  Ano, je to člověk plný nenávisti a zloby..

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní4:27

  tak byla na Hradě dohoda, nebo nebyla? :
  http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/klaus-pred-vanocemi-existuje-dohoda-a-ted-zadna-dohoda-neexistuje.html"

  dubanová

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní4:47

  ještě dodatek :"http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/politika/hrad-podrazil-klause-tajna-koalicni-dohoda-pry-existuje_190351.html"
  dubanová

  OdpovědětVymazat