10.11.09

Vstanou novi kolaboranti
USTR zveřejnil seznamy spolupracovníků rozvědky. Média se pouští naplno jen do prvního náměstka ministra vnitra, což doplňuje zasvěcenými odbornými komentáři ředitel USTR Pavel Žáček. Veřejnost by jistě uvítala, kdyby pan ředitel Žáček konkrétně uvedl jak a komu plk. Jiří Komorous ublížil?

http://sinagl.bigbloger.lidovky.cz/c/109998/Co-vlastne-budeme-17listopadu-slavit-svoji-hloupost-a-naivnost.html

5 komentářů:

 1. Zastavat se estebaka Komorouse muze jen kolaborantska svine pane Sinagle.

  OdpovědětVymazat
 2. Veřejnost by jistě uvítala.......
  O jake verejnosti mluvite?
  O komunisticke spine ktere Komorous slouzil?

  OdpovědětVymazat
 3. Intel. service16:46

  Úzká spolupráce s KGB

  Podle ředitele Ústavu pro studium totalitních režimů Pavla Žáčka měla rozvědka ke konci listopadu 1989 1028 příslušníků. Ústavu se podařilo sestavit seznam 985 lidí. První správa Sboru národní bezpečnosti, označovaná jako rozvědka prováděla špionáž v zahraničí.

  "Měla nejblíže ke KGB a veškeré její aktivity byly úzce koordinované," tvrdí Žáček s tím, že i dnes je velice obtížné zrekonstruovat její personální složení. Počty měly oscilovat mezi 1000-1600 příslušníky. Právě úzká spolupráce s KGB byla jedna z věcí, kterou rozvědka používala k nátlaku i na generálního tajemníka strany, aby nemusela kvůli šetření snižovat stavy. Týkalo se jich totiž snižování nákladů o 30 procent, které bylo vyhlášeno v roce 1988.

  "Třeba argumentovali, že nic takového nemohou učinit, protože mají dohody Sověty, že třeba z Pekingu nebo z Tirany nemohou nikoho stáhnout, protože tam plní úlohy za KGB. Že je o to KGB požádalo, protože tam má špatné kontakty, nebo že provádějí spolu se Sověty zvláštní operace a podobně," říká Žáček.

  OdpovědětVymazat
 4. Major Zeman20:03

  Nesestřelitelný Komorous

  Na kariéru Jiřího Komorouse neměla zatím vliv ani jedna z jeho několika podivných aktivit. Na jeho minulost v řadách v StB upozornil zřejmě jako první pořad ostravského studia České televize Klekánice (v záři 1998). V lednu 2000 se fotografie Jiřího Komorouse objevuje na pražské výstavě "Malík urvi". Umělecká skupina PODE BAL na ní představila portréty komunistických funkcionářů a spolupracovníků StB.

  Podrobnější informace o Komorousově působení v STB zveřeňují v prosinci 2000 Cibulkovi Necenzurované noviny:

  NÁRODNÍ PROTIDROGOVÁ CENTRÁLA:
  KOMOROUS Jiří,
  nar. 28.12.60, kr. jm. Pražan, I. správa StB čoz 165624, zařazen jako vedoucí odboru
  KAVALÍŘ Petr, nar. 24.9.58, IV. správa StB, čoz 201641, zařazen jako vedoucí oddělení
  SOUČEK Rudolf, nar. 17.12.47, kr. jm. Bartošek, I. správa StB, čoz 195753
  DLOUHÝ František, nar. 10.8.64, kr. jm. Berman, I. správa StB, čoz 165595
  BROUČKOVÁ Galina, nar. 8.7.53, kr. jm. Spalová, I. správa StB, čoz 195897
  KOČÍ Petr, nar. 6.2.63, I. správa StB, čoz 241611, zařazen jako vedoucí oddělení
  ZAPLETAL Radovan, nar. 12.7.62, IV. správa StB, čoz 218145

  Více jak 10 let po sametové revoluci jsou v elitních útvarech policie zařazení na vedoucích funkcích důstojníci bývalé Státní bezpečnosti.
  Nejvíce infiltrovaným odborem je Národní protidrogová centrála vedená příslušníkem komunistické rozvědky Jiřím Komorousem. Ve vedoucích funkcích v rámci NPDC Komorous udržuje bývalé nomenklaturní kádry Stb. Vedení ÚOOZ viditelně nepřekáží vysoký počet příslušníků I., II., IV. správy StB na tabulkových místech ÚOOZ. Prorostení příslušníků StB do ÚOOZ je skandál!
  Jiří Komorous, který byl připravován k podrývání demokratického režimu ve Francii dnes úspěšně předstírá, že je nepostradatelným odborníkem na boj proti drogovým mafiím! Jeho příbuzný František Komorous, byl dlouhá léta rezidentem I. správy StB v Latinské Americe a organizoval výcvik levicových gueril a dopravu drog do Západní Evropy a USA!


  Zdroj: http://czechtek.bloguje.cz/280038-kdo-sunda-protidrogoveho-plukovnika-v-maskacich.php

  OdpovědětVymazat
 5. Saranče21:27

  CO TO MÁTE NA KLOPĚ?

  Přes asistentky, sekretářky a produkční jsem tedy požádal všechny tři hlavní lumeny o vysvětlení. Chtěli otázky předem, a tak jsem je rozeslal. Byly jen čtyři:


  - Vyvinul Ordo Lumen Templi za rok své existence kromě zviditelnění svých členů a podpory prodeje desky Neofolk nějakou činnost?


  - Co znamená název řádu, jak vznikl a kdo je autorem?


  - Můžete vysvětlit mimořádnou podobnost názvu, symbolů a uniforem Orda Lumen Templi s tímtéž u historického Orda Novi Templi?


  - Považujete i nadále národní symboly za vhodné místo k pořádání akcí na podporu prodeje desek populární hudby?


  Plukovník Komorous se zachoval jako dokonalý zpravodajský profesionál. V momentě, kdy jsem začal připravovat o lumenech článek, byl podle svého sekretariátu v zahraničí mimo dosah mailu (asi v Ugandě) a mé otázky jej do uzávěrky nezastihly, proto neodpověděl....HOLA HOLA, TEMPLÁŘ VOLÁ!


  Večer jsem studoval další zdroje a nevycházel z údivu. Lanz byl sice dvakrát ženatý, ale server freemasonrywatch. org (monitoruje projevy nejrůznějších neozednářských skupin) hovoří o Lanzově homosexualitě. A kniha s přízračným názvem Růžová svastika (The Pink Swastika -Homosexuality in the Nazi Party) věnuje Lanzovi celou kapitolu v oddíle HOMO-OCCULTISM. I některé Lanzovy eseje zveřejněné v jeho časopise Ostara mají docela nečekané titulky: Rasa, žena a její záliba v mužích nižšího druhu. Nemravná a zločinná vláda žen v naší době. Nebezpečí boje za práva žen a nutnost panské morálky založené na právu mužů ...

  Pak zazvonil telefon. Volal kdysi pracovník porevoluční tajné služby a později novinář Lubor Kohout, kterého jsem léta neviděl. Sdělil mi, že jeho dlouholetý přítel Honza Vidím (pokud to nevíte - je jedním z poslanců dozorujících tajné služby) je normální Vice:

  http://www.reflex.cz/Clanek20246.html

  OdpovědětVymazat