4.10.09

Začátek českého podzimu 2009: zapomeňme na evropskou budoucnost
Raději však dokud se příkladně demokraticky rozzuřeným Proevropanům nepodaří odstranit toho nemožného sebestředného dědka z Pražského hradu podobrém. Jak, o tom se už dohadují renomovaní znalci ústavního práva, kteří nevylučují ani Klausovo obvinění z velezrady jako odpovídající reakcina to, že prezident demokratického státu ignoruje schválení Lisabonské smlouvy oběma komorami parlamentu, dokonce ústavní většinou. Už proto bych navrhoval, aby si pro umanutého mocnáře přijeli do sídla českých králů svalovci v bílých pláštích a bez dlouhých řečí s ním naložili tak, jak káže lékařská věda nakládat s nebezpečnými blázny. Ohleduplnější východisko se mi jaksi nechce rýsovat. Vice zde

6 komentářů:

 1. Anonymní3:31

  jsem zvědavá,kdy se konečně EU ozve, že český president - poškozuje už nejen ČR, ale díky svým tanečkům kolem podpisu LS, i celou EU?
  marie

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní3:39

  přeposlal mě Jirka Wolf :
  Dvojitá „morálka“ pána Pražského hradu. „Král“ Václav představil národu svoji mravní a morální zvrácenost !!!

  Je opravdu, ale opravdu zvláštní, jaké akce se ve stejný den objevily na stránkách www.hrad.cz …?! Dopoledne oslavil prezident Václav Klaus 20.výročí založení KPV ČR, tedy politických vězňů, obětí zrůdné, komunistické ideologie a k večeru už slavil 60.výročí založení ČLR. „Budování“ komunismu v Číně stálo životy dosud 60.000.000 lidí! Jak symbolické! Nepochybuji, že mu na čínské ambasádě chutnalo, není nad tlusté čáry nad minulostí, že pane prezidente!
  marie

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní21:40

  20 let svobody ?
  Pročítám si ty urážlivé a zesměšující komentáře - a vidím, jak obrovské chyby jsme se TENKRÁT dopustili!!..Napadlo by nás - když jsme, s eufórií, připravovali první svobodné volby - s eufórií,že máme konečně svobodu a demokracii, kterou jsme nikdy nezažili, že nás za dvacet let budou urážet a zesměšňovat STBáci a starý komunisti..Takovej "sajrajt", který jsme před 20 lety, bohužel, namísto potrestání v kriminále - za 40 let tyranie - nechali na svobodě, A TO MÁME ZA TO!
  marie

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní16:27

  Cetl jsem, ze podobnou akci pripravili novinari v Britainii ve snemovne Lordu. Zatimco Anglicane se s hrisniky velmi rychle vyporadali, vyloucili je ze snemovny Lordu (!) coz se stalo naposledy nekdy v roce 1640 a samotna snemovna podala trestni oznameni Scotland Yardu.

  Zatimco Cesi zacali debatovat o moralnosti pocinani novinaru takto neeticky pripravit lecku nic netusicim politikum.

  No jeden by z nich blil i s prazdnym zaludkem.

  Anti

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní7:42

  Klaus se jede poradit - jak dál s Lisabonskou smlouvou..
  "Pracovní návštěva prezidenta republiky v Ruské federaci

  14. 10. - 14. 10. 2009

  Prezident republiky Václav Klaus odcestuje ve středu dne 14. října 2009 na jednodenní pracovní návštěvu Ruské federace"..
  marie

  OdpovědětVymazat
 6. Anonymní3:59

  a když se podíváme, jak "to" celé začalo?

  a komu že to prospěje. V prosinci byl kongres ODS - kongres navštívil i tehdejší čestný předseda ODS pan Klaus - a demonstrativně ze svého "čestného" křesla sesedl..a promtně a rovněž demonstrativně "založil" 2 pravicové strany. Mezi tím se ČR stala předsednickou zemí EU, které předsedal M.Topolánek, předsednictví bylo zcela bez problémů, no a to se bývalému čestnému předsedovi ODS zřejmě nelíbilo, a protože - se navíc, jím založené pravicové strany - staly pouhými straničkami, tak se zřejmě domluvili s panem předsedou ČSSD a vládu - uprostřed předsednictví, jednoduše "zrušili", ale nedopustili aby byly nové volby..Tak se sestavila tzv."úřednická vládA", KTERÁ NEMÁ ÚSTAVNÍ OPODSTATNĚNÍ..a OD TOHO MOMENTU DĚLÁ PAK kLAUS CO MŮŽE ABY BYLA NAŠE ZEMĚ NA TOM ČÍM DÁLE TÍM HŮŘE A JSME JEN SVĚTU PRO SMÍCH.Před týdnem tady "tančil" kolem Svatého otce, po jeho odjezdu šel na čínské velvyslanectví slavit 60 let trvání RUDÉ ČÍNY - příští týden jede na "poradu" do ruska.. atd.atd..
  marie

  OdpovědětVymazat