30.10.09

Klausův podvod se sudetskými Němci zřejmě vyšel. Česko bude zemí omezených lidských práv. Cele zde

6 komentářů:

 1. Anonymní17:30

  Nedobre se stalo realitou, obcane, nebot kriminalni kruh kolem teto osoby se uzavira. Hnevu je dan pruchod!

  Odtud:http://www.ceskenoviny.cz/tema/zpravy/posselt-vyjimka-pro-cr-se-sudetskych-nemcu-netyka/405159&id_seznam=4859

  pak - ""Jako poslední možnost zachování tváře mu zůstal jen požadavek neutrální výjimky u listiny základních práv EU podle vzoru Velké Británie, což právně nemůže nic změnit, ale pro Českou republiku je to nekonečně trapné, neboť se tím vlastně (ČR) prohlašuje tím, čím kvůli Benešovým dekretům je, totiž zónou omezených lidských práv a omezené lidské důstojnosti," prohlásil mluvčí sudetských Němců a europoslanec za bavorskou Křesťanskosociální unii (CSU).Svým požadavkem Klaus podle Posselta sudetským Němcům prospěl, neboť"v celé Evropě se o nás sudetských Němcích a rasistických Benešových dekretech diskutuje jako nikdy předtím"."

  jednoznacne ukazuje, ze na zadost vlastni vlady, potazmo parlamentu, potazmo hlavy statu, jsme se stali fakticky a na zaklade velmi dobre znamych jevu nepravniho - rozumej zlocinneho pravniho prostredi izolovanou zemi vuci vlastnim obcanum - vredem rakovinoveho mafiozniho prostredi.

  Nastal stav pravni jistoty, ze beznadej a ozbrojeny odpor vuci vlastnimu statu je realitou!

  Z medicinskeho pohledu se stalo to, ze jsme si volenymi organy potazmo vladou, vytvorili stav, ze jsme si rakovinovy nador podvazalil a tim vytvorili podminky pro vlastni zanik!

  Tak pani poslanci, tak obcane nacionaliste, udusite se ve vlastni rakovinove krvi! Stalo se totiz to, ze bylo ustoupeno zlu, mafianum, diktatorovi, a

  Krylovo "drzkou ryjeme zemi"

  se stalo konecnou metou pro naplneni nihillismu.

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní12:33

  Lidové noviny :Posselt: Klaus sudetským Němcům prospěl

  BERLÍN Mluvčí sudetských Němců a europoslanec Bernd Posselt si v rozhovoru pro nejnovější vydání vysídleneckého týdeníku Sudetendeutsche Zeitung pochvaluje, že chystaná „neutrální“ výjimka z listiny základních práv EU pro Česko se práv Němců vysídlených po válce z Československa nijak nedotkne. Posselt zdůrazňuje, že Klaus neprosadil dodatek k Lisabonské smlouvě v podobě, kterou si představoval, tedy se zmínkou o Benešových dekretech.

  „Jako poslední možnost zachování tváře mu zůstal jen požadavek neutrální výjimky u listiny základních práv EU podle vzoru Velké Británie, což právně nemůže nic změnit, ale pro Českou republiku je to nekonečně trapné, neboť se tím vlastně (ČR) prohlašuje, čím kvůli Benešovým dekretům je, totiž zónou omezených lidských práv a omezené lidské důstojnosti,“ prohlásil Posselt.

  Svým požadavkem Klaus podle Posselta sudetským Němcům prospěl, neboť „v celé Evropě se o nás sudetských Němcích a rasistických Benešových dekretech diskutuje jako nikdy předtím“.

  Posselt zdůraznil, že neutrální klausule ani v nejmenším nezmění právní situaci v neprospěch sudetských Němců.

  Odvolává se přitom na článek 295 současné smlouvy z Nice a budoucí článek 345 Lisabonské smlouvy, v němž se beztak konstatuje, že smlouvy nenarušují vlastnický pořádek v jednotlivých členských zemích..
  dubanová

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní12:34

  máme "výjímku", ale netušíme co obnáší, nikdo neviděl text!
  ale pan Klaus nám "ukázal", jak velice mu leží "na srdci" blaho českého národa, o kterém tak rád a tak zaníceně hovoří - ale jen když se mu to hodí do krámu..No a nyní, když se mu podařil tento zamýšlený podraz, tak samozřejmě o "národním cítění" ani o ničem podobném nehovoří, ani nám nevysvětluje, proč v té jeho "úžasné výjímce", není ani zmínka o předem avízovaných a stále "omílaných" benešových dekretech ani o sudetských Němcích, ale zcela naopak se tam objevuje to o čem stydlivě pomlčel,, že Rozhodnutí českých soudů, nemůže posuzovat Evropský soud! Nevím, jestli se tento čin dá posuzovat jako "zrada vlasti, ale minimálně jako "zrada lidí v ČR" !A měl by se tím zabývat určitě Ústavní soud ČR, aby posoudil činy prezidenta, které jsou zcela v rozporu nejen s Ústavou ČR, ale odporuje to i dobrým mravům...- To se nedá "brát", tak jako, že se "zmýlil", či že nechtěl, ale byl to evidentně úmysl - poškodit lidi v ČR! dokonce psal, jak je s "tím" spokojen a že už "si" nebude "klást" žádné další podmínky, tedy je to jako vědomé a potvrzené jím samým..

  dubanová

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní13:14

  ale s tou výjímkou to nebude až tak velká legrace,protože všech 26 zemí již Lisabonskou smlouvu ratifikovalo, takže ta výjímka, tam bude "jen tak viset", bez ratifikace těch ostatních zemí, čili nebude mít de facto žádnou platnost!

  dubanova

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní15:38

  Klausova výjímka, jejíž obsah neznáme, neboť nebyl zveřejněn text !!

  a na základě této výjímky,(jejíž text neznáme)se prezident demokratické a svobodné země - náhle rozhodne - že změní systém parlamentní demokracie v systém prezidentský.. A tuto změnu "zahájí tím" - že budou platit jen některé zákony a to ty které určí ON SÁM...V demokratické zemi - kde je parlamentní systém - prezident volený Parlamentem - kde není systém prezidentský - přesto rozhoduje, či se pokouší rozhodovat - o tom jaká práva a - zda vůbec nějaká práva - bude mít 10 miliónů lidí!
  Není on to náhodou pokus o "nenásilný převrat, uskutečněný jednou osobou"??!
  dubanova

  OdpovědětVymazat
 6. Anonymní13:53

  nesmíme si to všechno nechat líbit !

  "Ale i soudní orgány se svou nezávislostí se staly terčem Klausova útoku poté, co usedl do úřadu prezidenta, jehož postavení je v demokraciích neslýchané a vysoce nemravné.

  Posledním útokem Klause za zachování moci a působnosti fedokracie je odstavení českých občanů od práv občanů Evropské unie. Klaus nezískal žádnou výjimku, Klaus zbavil české občany jejich práv. Právě možnost odvolávat se k evropským soudům by v krátké době vedla k odhalení klausovské totality a jím vytvořené fedokracie, a takové poznání by mohlo s sebou nést i nepříjemné důsledky. Klaus vědom si této hrozby pak vsadil na jednu kartu, kartu vydírání i za cenu porušení všech ústavních norem a práv. Vsadil na to, že Češi jsou obvykle lhostejní a zbabělci a jeho trik mu vyjde. Vyšel." nemyslím si, že "vyšel", Klaus přece nemá právo, aby on jako jediný a sám - rozhodoval, jaká práva bude mít 10 miliónů lidí v ČR. Je to tady sice "všelijaký", ale je tu přece jen "úředně" demokracie a nikoliv totalita, A Klaus si nemůže "osobovat" práva, která nemá !!! a která měl takový soudruh tajemník a president v jedné osobě, podpořený článkem 4. komunistické Ústavy socialistického československa.

  Nebo se tady něco takového již opět "událo" a my to ještě nevíme?
  marie

  OdpovědětVymazat