19.9.09

Paroubek a Klaus jsou jednobuněčná dvojčata
Ani nad tím však není nutno kdovíjak žasnout. Sebou samým okouzlený a současně mstivý tatíček je pokaždé přítomen tam, kde se děje nějaká levárna. Ať už šlo o smluvněopoziční zradu pravicových voličů nebo opamátnou Maradonovu ruku, vždy stál na straně švindlu a těch jeho protagonistů, kteří účelem posvěcují nemravné prostředky. V bezectném Paroubkovi, stejně ješitném a mocí uhranutém prevítovi, objevil své jednobuněčné dvojče, které vzešlo ze stejně zdeformované buňky jako on. Vice zde

2 komentáře:

 1. Anonymní7:05

  jak to tak pozoruji, tak ani pan Paroubek, ani pan Klaus, stále nejsou spokojeni- nejprve podrazili vládě nohy - protože se rozhodli, že už tuto vládu nechtějí a že chtějí novou tedy jinou vládu, a že budou nové volby a pak nová vláda. A mezi tím si "ustavili" vládu tzv. úřednickou - Když se přiblížil termín nových voleb a tedy i ta nová vláda - tak se ukázalo, že se to nelíbí panu Paroubkovi a milé volby - zatrhnul.. No a co nyní snad by bylo úplně nejlepší kdyby - v ústavě bylo "ukotveno" a to tedy nafurt, něco podobného - tomu, co tam měli komunisté - v podobě čllánku 4 - a sice, že : V.Klaus bude prezidentem "nafurt" a J.Paroubek, že bude "nafurt" předsedou vlády, a nebyly by žádné rozpory, žádná vláda by nebyla "shozena" a rovněž tak, by nebyly nutné ani žádné volby.. Že by to nebyla demokracie, ale to by přece těmto pánům vůbec nevadilo, nebo se domníváte, že ano??

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní11:03

  Jsme skutečně vzácně lhostejný národ - a proto to tady "takhle" vypadá - k tomu se hodí přesně tento citát :" počet přemýšlivých lidí, je příliš nepatrný na to,aby mohl obtěžovat svět"! protože tady se málokdo obtěžuje tím, aby přemýšlel - no a těch pár, co tady přemýšlí - ty jednoduše (svou malostí)nikoho příliš obtěžovat nemohou.. a proto si politici dělají co chtějí, proto mají "takovou" imunitu, která snad v takovéto obří podobě, v žádné civilizované zemi neexistuje!! atd..
  marie

  OdpovědětVymazat