16.9.09

Komu nadáváte vy?
Zařaďte se prosím na základě následujících kritérií.
V souvislosti s panující ústavní krizí po výroku Ústavního soudu o tom, že vyhlášení předčasných volem po pádu vlády páně Topolánkově je neústavní, nadávám:Pak si sami před sebou a upřímně odpovězte na otázku. Znám ústavu státu ve kterém žiju? Je-li vaše odpověď záporná, otevřeli jste si následně tento nejzákladnější právní dokument?
Cele

2 komentáře:

 1. Anonymní22:56

  komu bychom měli nadávat, jen sami sobě...
  Myslím si, že bychom měli a to především, a všichni nadávat sami sobě - dopustili jsme totiž, aby tady zůstali nepotrestaní komunisté - nedávali jsme pozor, jak se chovají politici, nedávali jsme pozor - jestli tady platí zákony pro všechny stejně a jsme-li skutečně právní stát..Nedávali jsme pozor ani na to,není li imunita našich zákonodárců - přílliš "všeobjímající" - nemají li politici příliš výhod a my lidi, jen ty nevýhody..My lid jsme sice dle Ústavy čl.2, odst.1):zdrojem veškeré státní moci, a dle odst.3): Státní moc "slouží" všem občanům, ale - jak jsme tak nedávali ten pozor, tak toto zůstalo pouze na papíře - Nám lidem "státní moc neslouží",ale státní moc pouze šťastně a vesele "bohatne", a my lid nikoliv "vesele", ale za to furt chudnem, na to bychom měli nadávat - na to - jak nedáváme na nic pozor., ani na věci které se nás bezprostředně týkají...
  marie

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní7:38

  a jak nás tak furt nic nezajímá - tak nás nezajímají a ani neznáme svoje vlastní práva, no a někde jsem četla, že kdo nezná vlastní práva, tak de facto žádná práva nemá!!
  marie

  OdpovědětVymazat