2.9.09

KDO ŘÍDÍ DVA „PADLÉ ANDĚLY“ ?
http://www.ct24.cz/domaci/65509-ustavni-soud-odlozil-predcasne-volby-na-neurcito/diskuse/
MK, 1. 9. 2009 23:28 I "demokracie" pláče ..Chaos v prostoročase již delší dobu vytváří Klaus a Paroubek - nikoliv Ústavní soud, který i přes výhrady k jeho předsedovi, rozhodoval vždy profesionálně a s úctou k demokracii. ÚS nelze zpochybňovat nechutnými řečmi o zpolitizování. Selský rozum napovídá, že jeho rozhodnutí je pouhým důsledkem Dne hanby 24.3. - "křivákem" legitimní vládě - právě uprostřed úspěšného Předsednictví EU. Oba spolčení viníci V.K. a J.P. nejvíc křičí, zatímco "král je nahý" a země zostuzena. Právě jejich politikaření s charakterem velezrady, vytváří z České republiky dokonalý Absurdistan. Nabízí se otázka : Kdo řídí tyto "padlé anděly"? Zrádcové, přestaňte škodit této zemi ! Odstupte ! I "demokracie" pláče ...

10 komentářů:

 1. V listopadu do ulic a udelat v zemi poradek. Jine reseni neni.

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní23:42

  Vážený pane Vaňku. Je až k slzám dojímající, jaký Vy jediný inteligentní a spravedlivý máte starost o svou rodnou zem. Zatím co jste se zahraba někde k protinožcům a o poměrech v Česku jen blbě blábolíte, my tady žijem. Ne nelíbí se nám tady vše, ale ruku na srdce, myslíte si, že v Australii se všem austaralanům líbí jejich vláda? A co v Americe a jinde? Vaše příspěvky jsou hloupé a naivní. Ubohé plivání na Václava Klause a vynášení estébáka Havla je jediné co jste dokázal nablít ve svém projevu. Každý člověk (protože i politik je člověk)je chybující, má své přednosti i nedostatky. Má je i Václav Klaus. Ovšem jeho chování, jeho snaha o stát a to, aby český národ neskláněl hlavu nad pitomými nařízeními z Bruselu je příkladem pro další naše zástupce z lidu, kteří spíše než do konfluktu tiše sedí a mlčí. Oč jde? Hlavně když jim jde tučný plat. Proč nekritizujrte právě je? Myslíte si snad, že že vina za problémy republiky jsou jen na straně Klause? On na rozdíl od Vás, který jen blábolíte nesmysly se nebál jít do střetů a konfliktů ve prospěch státu. A pokud řeknete i jeho, máte pravdu. Cožpak u Vás neplatí, že dobrou práci má být i spravedlivá odměna? Mne spíš štve, že v poslaneckých a senátních lavicích sedí spousta lehkožerků s inteligencí dřevěného vláčku, kteří snad nikdy nic podnětného nepronesli a jen si chodí pro plat.

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní23:54

  To jste pěkný zmrdi. Komentář bude viditelný až po schválení. To je demokracie a právo na svobodné vyjádření jako hrom. No podle toho co píšete se není čemu divit. Blb zůstane blbem i kdyby do Austrálie emigroval.

  OdpovědětVymazat
 4. Re: Anonymní řekl: Je až k slzám dojímající, jaký Vy jediný inteligentní a spravedlivý.
  ---------------------------

  Jste lhar. O tom ze byl Havel estebak siri kruhy kolem Hradu.


  VACLAV HAVEL M 05.10.1936 PRAHA

  Archivní číslo Archivující útvar Problematika
  668097 SEO VOS FMV
  V-32008 SEO VOS FMV
  V-40825 SEO VOS FMV
  597862 SEO VOS FMV
  732597 SEO VOS FMV
  V-33766 SEO VOS FMV
  V-32021 SEO VOS FMV
  V-11048 SEO VOS FMV
  ZV-484 SEO VOS FMV
  ZV-485 SEO VOS FMV
  173927 III. S SNB
  Z-4480 SEO VOS FMV
  ZV-482 SEO VOS FMV

  Registrační číslo Útvar Důvod evidence
  14771 X. S SNB BLOKOVANA OSOBA NO I. KATEGORIE NEBEZPECNOSTI
  14771 II.S SNB BLOKOVANA OSOBA NO I. KATEGORIE NEBEZPECNOSTI

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní2:55

  pane, nechci říct jako Vy, že jste lhář. Minimálně však nejste informovaný. Nikdo nic šířit nemusí. To, že H byl estébák je dávno známé i když ty hlavní spisy dal skartovat. Přečtěte si např. článek o podvodu zvaném 17.listopad.Ale literatury je dost a dost a pak se můžete dívat na praktickou konfrontaci s normálním žitím. Vy asi žijete v bludu.

  OdpovědětVymazat
 6. Informovany jsem urcit vic nez vy anonyme.

  OdpovědětVymazat
 7. Anonymní22:20

  Národovče anonyme, papejte si své knedlíky a popíjejte k tomu to své pivko a nenoste sem zvyky z diskusí na českých serverech. Václav Klaus je špatný a v podstatě nešťastný člověk, který nená žádnou životní filozofii prospěšnou společnosti a lidé kolem něho, co na Hradě sedí s ním, jsou polokriminální živli. A k tomu pivku a knedlu zelu vepřu si memorujte z konspiračních spisků o 17. listipadu. Václav Havel je možná slabší a vrtkavější člověk, ale rozhodně ne křivák a zaprodanec, jenž nená životní filozofii.
  František Baďura

  OdpovědětVymazat
 8. Anonymní21:42

  TO: pan Vaněk i pan Badura.

  Vážení pánové emogranti. Vím velmi dobře jak těžká je pro většinu utečenců emigrace. A znám řadu lidí, kteří se z toho trochu pomátli. Na jednu stranu je tu obdiv k lidem, kteří často nechali své milé a vše co měli rádi za nepropustnou oponou a měli tolik síly začít znovu. A ne vždy se jim to povedlo. Upřimně řečeno, přeji Vám, pane Vanku, že jste se zřejmě venku docela chytil, přeji Vám štěstí a zdraví. Bohužel však v emigrantských spolcích byla spousta hajzlů a špehů, ochotných zradit cokoli za mrzký peníz. Nemám Vám zazlé Vaše názory. Jste jen jako spousta jiných lidí v CR pomýlen. A pan Badura? přeji mu ty knedliky a pivko, když o nich tak básní. Nevím odkud je, ale asi nad tím pokrmem slintá. Tak dobrou chut. A prosím k tomu jídlu si vemte jednu z knih od pana Klause. Narozdíl od těch sraček co zkompiloval pan stb H, kniky pana Klause mají myšlenku.

  OdpovědětVymazat
 9. Vazeny anonyme, pisete ze vite jak je pro vetsinu utecencu emigrace. Vy jste v emigraci byl? Co to porad v Cesku melete o emigraci. Nekolikrat jsem se ptal na ruznych diskuzich jestli existuje jina zem nez CR kde je kazdy kdo zije nekde jinde je emigrant. Treba American zije v Australii 30 let a nekdo by mu v diskuzi v New York Times radil jak je to s americkyma emigrantama. Marie Pujmanova Vas nejak zhypnotizovala.

  OdpovědětVymazat
 10. Anonymní7:54

  probuh! tak tomuhle rikam uroven primo vedecka ... hlavne, ze si vyspilate do hlupaku, zradcu, estebaku, neznalcu mistnich pomeru (ten pan, co je z australie, nema o cesku ani poneti? kam to vedou okna? jojo, vy jste trpeli, zatimco emigrantum litali peceni holubi do huby, co?) no, ale kdyz myslite, tak bych vam rad pripomnel, ze mate zcela demokraticke pravo zustat uplne blbi ...

  OdpovědětVymazat