6.8.09

Podepise Klaus LS?
Protože se ve staré Evropě takové chování toleruje mnohem méně, jak vidíme na příkladu švýcarského vyšetřování lobbisty Janouška a primátorských úředníků či vyšetřování pronájmu gripenů ve Švédsku, mohl by to být i hlavní důvod, proč se část našich politiků tak bojí Evropské unie a hlavně Lisabonské smlouvy. Po jejím schválení by jim některé v tuzemsku zavedené praktiky už tak snadno nemusely procházet. Slovo suverenita je jen mlžnou clonou pro jejich výsostně osobní cíle. Vice zde

4 komentáře:

 1. Anonymní7:00

  Ano napsal jste to naprosto dokonale, pane Hvíž%dalo, ostatně stačí si jen tak "letem světem", tedy jen letmo, přečíst snad i jen obsah Lisabonské smlouvy a každému i jen málo důvtipnému člověku bude zcela zřejmé, proč - že se naši "námi volenÍ MOCNÍ", TAK MOC BRÁNÍ popisu lISABONSKÉ SMLOUVY.
  Po podpisu Lisabonské smlouvy, a tedy v momentě kdy bude "platná", by již nebylo možné - aby se nějakému "šikulovi", ztratila mezi prsty nějaká ta miliarda,a pokud se nepodaří naší policii, či justici - "prokázat úmysl"..tedy, že "věděl, že krade, nebo že věděl, že se krást nesmí", no a když se MU ten úmysl, "že věděl, že krade a že krást se nesmí", tak halt zloděj není zlodějem, ale je to de facto chudinka, kterému se ty miliardy jenom nějak - nedopatřením, poztrácely!Tak tohlr nikde v civilizovaném světě, není možné, ale tady v kocourkově - doposud, ano!
  marie

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní9:48

  Ano a proto ten strach z Lisabonské smlouvy a z ní následně pramenícího řádu.. - a snad teprve tehdy, po podpisu Lisabonské smlouvy - začne platit - ZÁKLADNÍ USTANOVENÍ - Ústavy ČR Čl.1, kde se píše, že : ČR je svrchovaný, jednotný a demokratický PRÁVNÍ STÁT ZALOŽENÝ NA ÚCTĚ K PRÁVŮM a svobodám člověka a občana!
  marie

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní21:11

  Díky, díky, paní Marie. A naprosto sdílím vaše spravedlivé rozhořčení!
  A s tou Ústavou, jak ji citujete, jste udeřila, ano udeřila s plnou váhou onoho významu slova na ten povestný úder na hlavičku hřebu. Ano přímo hřebu, neb hřebíček u pro ČR v tomto významu už neplní svůj účel.

  S pozdravem

  Josef V.

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní6:33

  Milý Josefe,
  obávám se, že my lid, máme pro naše "vládní a zákonodárné představitele" - význam pouze jako občan - volič a tedy ten, který jim svým hlasem umožní další, minimálně čtyř, či šesti letý "přepychový život", neboť pro nic jiného, jak to tak sleduji, je do těch jejich křesel neusazujeme.Už se ani nebtěžují, aby alespoň předstírali, že do těch židlí usedají pouze a jedině, aby vymýšleli jak budou pečovat o - a pro "naše blaho"!marie

  OdpovědětVymazat