10.8.09

Čeští politici, to jsou kapsáři. Čeští voliči, to jsou většinově naprostí hlupáci. Od Bílé Hory nebyla Česká republika tak rozkrádána. Tentokráte to ale není Habsburky, ale českými politiky. Ti se změnili na doslovné kapsáře. Tak jako kapsář v minulosti kradl občanům z jejich kapes, tak dnes činí čeští politici pomocí zákonů, které schvalují tak, aby sami zbohatli, utlumili jakoukoliv kritiku a udrželi se ve své funkci. Čeští občané ve většinové míře pak zírající na politiku a státní věci skrze plný košík zboží v nákupní plechové boudě, se o skutečný stav nestarají. Nestarali se 40 komunistických let, nestarají se ani dnes. Zatímco za komunistické éry museli nedobrovolně k volbám odevzdat hlas vládnoucí moci, dnes tak 56% činí dobrovolně s hloupostí, které neuvěří nikdo ve svobodném světě. Vice zde

1 komentář:

 1. Anonymní6:24

  čeští voliči
  Nerozumím tomu, jak je možné, že se nikdo, nebo tedy téměř nikdo, nepozastavuje nad tím, že tady v ČR bohatnou jen někteří výjímeční jedinci a potom - pouze a jedině politici - zatím co LID obecný CHUDNE - domníváte se, že je to tak po správnosti? Všichni jsme před 20 lety byli průměně chudí, měli jsme průměrné platy, a kdo náhle a skoro přes noc velice "zbohatl" - zbohatli jedině ti co už bohatí byli. Tedy vysocí komunisté a tzv.veksláci, pár restituentů, co měli štěstí, že jim byl ukradený majetek po předcích skutečně vrácen, no a nakonec a to naprosto bezpečně bohatnou politici..
  Ti politici, kteří by se měli starat - za naše peníze, o naše blaho, ti se starají a to převážně - pouze o BLAHO SVÉ!!
  Ačkoliv podle Ústavy ČR Čl.2, odst.3)(by se měli starat především o OBČANA) kde se říká, že :" STÁTNÍ MOC SLOUŽÍ VŠEM OBČANŮM"..dále se v téže Ústavě ještě píše o tom, že poslanci a senátoři, slibují, a to dokonce na svou čest - že svůj mandát budou VYKONÁVAT V ZÁJMU VŠEHO LIDU..tAK SE TI POLITICI, K TOMU STARÁNÍ SE O TOHO OBČANA, NĚJAK NEMOHOU DOSTAT, SNAD PRO TY STAROSTI O SVÉ VLASTNÍ BLAHO.. myslím si, že bychom mělá volit TOP 09!
  marie

  OdpovědětVymazat