1.6.09

Studenti, jděte do stávky!
Studenti, mladí lidé, akademičtí pracovníci, v sobotu 30. května 2009 bylo sedm vašich kolegů zatčeno a šikanováno policií za to, že nenásilnou formou vyjádřili odpor vůči propagaci nacismu. Považuji to za skandální urážku všech slušných lidí, kteří byli vychováni čestnými rodiči a pedagogy k úctě vůči demokracii, ke svobodě a k odpovědnosti za věci veřejné. Bylo vám vštěpováno, že zlu je třeba se postavit, že čestný člověk nemlčí a neschovává se, je-li ohrožována demokracie nebo jeho spoluobčané. Nyní se ukazuje, že za statečný a morálně správný postoj můžete být postihováni a může s vámi být zacházeno jako se zločinci, zatímco neonacisté jsou chráněni a omlouváni.
Vice o fasistickych manyrech ceske policie zde

5 komentářů:

 1. Anonymní13:24

  Zajimalo by me, jestli tahle skupina lidi take protestuje proti komunisticke strane. Tech fasounu je v Cesku par, zato komunistu jako hub v lese, proc se nesoustredi spise na ne.

  OdpovědětVymazat
 2. Vanek14:30

  Neni otazka proti komu protestuji, ale jak je s nimi fasistickou ceskou policii zachazeno. Mimochodem nove vedeni ceske policie je slozeno z komunistu a vlastizradcu schvalujici ruskou okupaci.

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní15:28

  No a ted jsme u toho. Komunisti kazdeho, kdo s nimi nesouhlasil prohlasili fasistou. Nerozumim jednomu, ze v poznamce pana Vanka je cs policie fasisticka a na druhe strane slozena z komunistu. Ze by sedela na dvou zidlich?

  OdpovědětVymazat
 4. Vanek16:32

  Mily statecny anonyme, komunisti a fasisti jsou stejna verbez. V 89. roce se melo par komousu na vystrahu povesit na Staromestkym (po radnych soudech)

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní17:09

  S tim souhlasim, ale povesit pul naroda, vcetne soucasnych vladaru? Kde bychom sebrali tolik katu a hrobniku? Neproviditelny utopismus.

  OdpovědětVymazat