9.6.09

Klausova licoměrnost
Celým svým jednáním je proti evropským institucím, o volbách do EP říkal, že jsou zbytečné, a dnes říká, že u něho vyvolala malá účast smutek. Škoda, že si stařík nepamatuje, co před tím o těchto volbách říkal.
Dnes se samozřejmě raduje, ale zatím nedává svou radost najevo. Vím, tu radost mu kalí vítězství ODS, což asi nikdy Topolánkovi neodpustí. Chápu ho. Tolik intrik, a zbytečně! To bude asi tím, že vzdělaní lidé už nevěří jeho „moudrům“. Vládu sice s Paroubkem položili, a nejen s ním. Má dost věrných kuplířů, a vše dopadlo jinak. EU neodsuzuje Topolánka a Klause na svých jednáních bere, jako nutné zlo, a snad mu věří jen, že se jmenuje Klaus. Nechtěně a možná i nezaslouženě udělal z Topolánka hrdinu. To musí mrzet nejvíc, ale je tu ještě čas do podzimu. Budou volby a já věřím, že hradní fiškusové něco vyspekulují, přece jedna prohraná bitva nemusí být prohrou celé války.
Autor

2 komentáře:

 1. Anonymní14:07

  Jestli se fiškusové alespoň nepokusí prosadit volby až v řádném termínu, nebo jinak avizované podzimní volby odložit sežeru boty. Jenom jsem zvědav co vytáhnou z rukávu až půjde o to, jak zachovat férovýmu basketbalistovi ouřad na další období. Ochraňuj nás pánbůh a všichni svatí.

  Olda

  OdpovědětVymazat
 2. Skeptik20:17

  To, co se dneska píše, já tvrdím o V.K. už od roku 1994. Tak si holt politici nemůžou stěžovat!!!

  OdpovědětVymazat