12.6.09

Český národ má extrémistu přímo na Hradě

Mluvčí presidenta republiky Petr Hájek ve své knize Smrt ve středu zpochybňuje teroristický útok na naše americké spojence v září 2001. Prý za útokem stojí samy Spojené státy!
Z Hájkových slov je cítit nejen nenávist vůči Americe, ale i sympatie k islámským teroristům. Je jimi snad placený za šíření takovýchto poplašných zpráv? Hájkovo zpochybňování zářijových událostí v USA ukazuje, že Hájek zpochybňuje i všechny ostatní teroristické útoky ve světě a i jiné akce extrémistů, jímž poslední byl včerejší (10.června) útok neonacisty v muzeu holocaustu ve Washingtonu. Zpochybňuje Hájek i samotný holocaust?
Vyjádření presidenta Václava Klause ke knize svého mluvčího je nepřijatelné a nehodné hlavy státu a vrchního velitele ozbrojených sil.
Hájek velice ublížil politické agendě Klause při prosazování českých zájmů v civilizovaném světě a svými extrémistickými názory ohrozil české vztahy s americkými spojenci. Knihou naopak posloužil radikálnímu islámu a jiným extrémistickým skupinám, včetně komunistů, šířícím protiamerickou atmosféru nejen v Evropě.
Hájek si očividně vůbec nepřipouští fakt, že dnešní teroristické útoky všude po světě nejsou namířené pouze proti Spojeným státům, ale proti celé civilizaci. A Česko není výjimkou. Za publikování svých extrémistických výroků a šíření poplašných zpráv musí Hájek nést veškeré právní důsledky, včetně odchodu z exponovaného postu mluvčího presidenta České republiky.

Hana Catalano
Jiri Vanek

3 komentáře:

 1. Vanek18:04

  Po 17.listopadu 1989 jsem se já osobně snažil v rámci svých možností zachraňovat dokumenty, které byly spalovány v objektech armády, SNB, ale i v dalších střežených lokalitách státu. Vím, že jsem při záchraně těchto materiálů použil i jisté násilí. Ovšem to, co mne tenkrát nejvíce překvapilo, byl zájem některých představitelů Charty 77, aby se tyto dokumenty-důkazy nezachraňovaly s tím, že to není moje věc, že je to majetek státu, že bych se tím dopustil loupežného přepadení a tak pod.
  Dnes je mi jasné, že bylo třeba zamést stopy za pomocí předem získaných lidí z řad CH77. Drtivá většina těchto dokumentů byla důkazem toho, že lidé instalovaní na nejexponovanější pozice po 17.listopadu 1989 se v minulosti významně angažovali pro komunistický režim a že si na této kolaboraci v podstatě vybudovali kariéru. Já na tyto negativní polistopadové jevy upozorňoval a to byl také jeden z hlavních důvodů mého odstranění z BIS, zatčení a uvěznění.
  Kdo dnes bude zkoumat minulost u takového pana Petra Hájka a kde by k tomu kdo získal podklady, když ty byly tak jako u mnoha jiných zpopelněny, a v lepším případě plánovaně odvezeny vojenskými speciály do SSSR za účelem dalšího využití. Nechci dráždit jedovatého hada bosou nohou, ale zůstat k tomuto nečinný, také nemohu.

  V Přerově dne 12.června 2009
  Vladimír Hučín, tajemník NFAN

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní2:52

  Je evidentni, ze autor/i clanku vi o 9/11 maximalne oficialni blaboly z televize. Podivejte se napr. na http://911.yweb.sk nebo zapatrat po internetu a zjistite, kolik ma oficialni verze der.. Vedeli jste napr. o budove WTC7, ktera take spadla (rychlosti volneho padu) a bez priciny?

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní5:29

  • rad narazim na bloggera se kterym se temer ve vsem schodnu, jen tak dal

  • anonym prede mnou: dalsi [selfcensored] ktery veri konspiracnim teorijim a blabolum radobydokumentaristu [911truth, loosechange a dalsi kraviny], hajek by mel zalozit cirkev, mel by uspech...
  d.

  OdpovědětVymazat