28.5.09

Politici se začali bát, aby jim ulice nerozbila nos

Bojí se totiž oprávněně. Mladí lidé se už nemohou dívat na stav Česka, který připomíná spíše jihoamerické vyloupené režimy, než evropskou demokracii. Není divu, že strůjci nechutné parodie na demokracii, pánové Klausové, Topolánkové, Paroubkové a další vytáhli slovník o nacistech a fašistech. Strašák komunismu už nezabírá, tak se najde podobný. Mladí lidé se aktivizují, ale nyní hlásí, že svůj protest ukončí. To si politici oddechnou. Jejich teplá místa jim zůstanou a špatnou práci, kterou odvádějí budou dělat dál. Však také vytáhli jako každá totalita s policií, tresty, vězeními a jiným zastrašovacími prostředky. Zítra přijdou i se šibenicí, jen aby se udrželi. O nějaké nápravě stavu korupce, rozkrádání státu, mafie v justici a policii není a ani nemůže být řeči. Bez těchto instrumentů by se dnešní polici neudrželi. Jenom represe a zastrašování jim pomohou. Brzy se držení vejce či rajčata na ulici stane trestným činem. Nepochybně takový zákon zkusí někdo předložit, stejně jako se tak stalo při Náhubkovém zákoně. Protest , jak se lidově říká, odnesla levice a ČSSD. To proto, že ostatní parlamentní strany žádné mítinky ani nepořádají. Už jim volič za to ani nestojí. Volby jsou v Česku platné vždy, pokud se dostaví alespoň jeden volič. Směšnost Ústavy a dalších zákonů ukazuje, že tvůrci si jistili budoucnost právě proti tomu, až se ukáže, kým opravdu byli a jsou. Demokraty určitě ne.
Autor

3 komentáře:

 1. Anonymní9:46

  Týden.cz / Je to útok na demokracii, řekl Klaus o smršti vajec 27. květen 2009 ...
  dle V.K. -

  čili, největším nebezpečím pro demokracii je - dle prezidenta ČR - vejce !
  marie

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní10:24

  Je to bezprostřední útok na elementární principy demokratické soutěže politických stran, kterou jako prezident republiky i jako občan jsem povinen hájit," uvedl Klaus" -

  Ano - souhlasím - je to naprostá katastrofa - vejce ohrožují demokratické principy!

  Zajímavé, vejce pana V.K. pohoršují a obává se, že jimi (těmi vejci) bude ohrožena demokracie, ale zákon o "držení - novinářské huby", podepsal naprosto bezskrupulózně a beze strachu o ohrožení demokratických principů..
  marie

  OdpovědětVymazat
 3. Efektivnější je házet pukavce, nebo shnilou zeleninu - to se stejně už k ničemu jinému nehodí.

  OdpovědětVymazat