5.3.09

Že by soudružka Bobošíková, která se už také přihlásila do konkurzu? Klausova komunistická protikandidátka na prezidentský trůn? Bývalá aktivní svazácká funkcionářka, která se v době památné televizní krize proslavila jako neohrožená bojovnice za politické znásilnění nezávislého masmédia? Úplně všeho schopná ideologická prostitutka, jíž nečiní potíž za bruselské peníze štvát proti Evropské unii a posluhovat Klausovi jako vůdčí osobnost již třetí politické strany, jejímž úkolem je rozbít českou pravici a proměnit ji v bezvýznamné hloučky tlachalů? Umí si někdo představit, k jakým koncům by mohlo vést, kdyby Jiřího Janečka vystřídala tahle ambiciózní rachomejtle, která si založila vlastní antiervropskou bojůvku Suverenita, když zjistila, že šéfovská křesla Machových Svobodných a Železného tlupy Libertas.cz jsou již obsazena?
Vice zde

4 komentáře:

 1. Anonymní5:02

  "tahle ambiciózní rachomejtle, která si založila vlastní antiervropskou bojůvku Suverenita, když zjistila, že šéfovská křesla Machových Svobodných a Železného tlupy Libertas.cz jsou již obsazena?"
  Jsme bez charakteru a bez morálky - a tedy skutečně schopni všeho - "když to nejde dveřmi, půjde to oknem", tohle přísloví, snad kdysi ušili nám nynějším čecháčkům přímo na tělo!
  Paní Bobošíková je vskutku velice charakterní dáma, už ji vidím "za pultem" České televize!

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní5:05

  Zenska v prechodu je nebezpecna.

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní5:06

  Kolem udavace Klause se motaji vskutku divni lide.

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní8:46

  Takže když to všechno hezky sečteme, tak, co máme vlastně za prezidenta : když jsme se v referendu rozhodovali pro vstup ČR do EU - tak se prezident ČR referenda nezůčastnil a odejel na návštěvu Číny.Když se ČR 1.5.2004 stala součástí EU - tak Klaus odejel na Blaník - budit rytíře..Je proti Eu, proti Lisabonské smlouvě, proti Evropskému zatykači, i proti Mezinárodnímu trestnímu soudu.. Odmítá se účastnit i dvoudenní konference s názvem "10 let od rozšíření NATO" kterou pořádá Přemysl Sobotka předseda Senátu..Vstup do Nato považuji za jednu z nejvýznamnějších událostí našich současných dějin.Členství v Severoatlantické alianci nás vrátilo mezi demokratické a svobodné země, řekl Karel Schwarzenberk.Ale Klaus to tak zřejmě nevidí!
  dubanová

  OdpovědětVymazat