8.2.09

Z posty: Náhodou jsem narazil na článek na studentském serveru právnické fakulty MU Brno, a dost mně to zarazilo....... Na Blogu upozorňující na komunistickou minulost některých současných pedadogů a stbáckou minulost se strhla úplná bouře, a studenti se 20 let po revoluci těchto lidí vehementně zastávají.... neuvěřitelné a zároveň velmi smutné.... že vedení 20 let po revoluci nechce nahradit tyto komunisty jinými pedagogy... a bylo by jich jiště k dispozici dost..... ale to zřejmě nepujde, když je ve vedení fakulty bývalá členka KSČ a funkce vedoucích kateder zastávají bývalí estébáci (v seznamech nezapsaní) :) No posuďte sam. Mně je z toho smutno.http://www.emuni.cz/viewtopic.php?t=1848

5 komentářů:

 1. Anonymní23:55

  Ano, ale to je logické - komunisté si systematicky - vychovávají další generace komunistů a poslanec Benda nám to jasně ukázal!Připravují další totalitu - , neboť "novým nastolením CENZURY" určitě nechystají "vylepšení demokracie, ale docela nestoudně a otevřeně připravují "likvidaci demokracie" a lidi mlčí !

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní0:20

  Je to poprvé v mém životě, kdy chtě nechtě vyzývám k tomu, aby ti, kterých se to týká, vzali právo do svých rukou. Aby nevyčkali rozhodnutí o tom, zda něco je, či není ve veřejném zájmu, ale aby se odvážili jednat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí......

  Na občanské neposlušnosti, která není ani anarchií, ani porušováním práva v osobním zájmu, ale ochotou přijmout trest v obecném zájmu, stojí americká demokracie. Doufejme, že také na ní, nejen na respektu k právu, se postupně vystaví i ta naše demokracie.


  Petr Pithart, místopředseda Senátu za KDU-ČSL

  http://www.lidovky.cz/novinari-zpatky-do-boudy-0x9-/ln_nazory.asp?c=A090207_150413_ln_nazory_mel

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní1:46

  Ústava ČR, a součást ústavního pořádku ČR - Listina lidských práv a základních svobod, kde se píše v čl. 23 :" Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny",- což nastalo právě nyní!

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní5:49

  Teď jsme sledovali zprávy na ČT 1, tedy veřejnoprávní televizi, ale že by tam byla alepoň jedna poznámka o tom, že tady poslanecká sněmovna ČR zavádí cenzuru, tak to ani omylem, generálního ředitele Janečka to nezajímá, ale já divák si tu "veřejnoprávnost platím, pane ředitel"..

  OdpovědětVymazat
 5. Pamatuji si, jak nějaký děkan se svým kumpánem byli na Novém Zélandu chyceni při pašování rostlin. Těch dvou bolševiků se tehdy zastávala skoro celá ČR.

  OdpovědětVymazat