20.2.09

Přesto má sněmovní hádka o Lisabonskou smlouvu jedno nezpochybnitelné pozitivum. Sice Klausovou zásluhou rozdělila a nejspíš i dost oslabila nejsilnější pravicovou stranu, zato však vnesla jasno do rébusu, kdo je kdo. Z rozdaných karet před eurovolbami plyne, že modrým náckům Tlustému, Dundáčkové, Páralové, Schwippelovi a dalším náleží čestné místo po komunistickém boku, stejně jako ostatním Klausovým uctívačům, kteří by Evropskou unii vzali na milost pouze v případě, kdyby jí mohli diktovat své představy o svobodě, demokracii, lidských právech a spravedlnosti. Nemohouce se prosadit v integrující se Evropě, shlukují se tito majitelé veškeré pravdy v extremistických spolcích typu Strany svobodných občanů pod tatíčkovou záštitou, která nám už svým názvem sugeruje propagandistický nesmysl, že každý, kdo sympatizuje s moderní Evropou, je občan nesvobodný. Jsem rád tomu, že se konečně v české kotlině vyjasnilo a že se od Evropanů oddělili pomlouvači a nactiutrhači, kteří se dosud tvářili jako světlonoši kontinentální svobody. Vice zde

4 komentáře:

 1. Anonymní5:51

  Listopad 2009 se nezadrzitelne blizi.

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní5:53

  Fragmenty, Paralova, Virtually a jina politicka verbez patri na pranyr!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní9:40

  To byla dneska paráda s panem Klausem, že mu není hanba, no vlastně proč on - stydět se musíme my, že jsme "dopustili", že tohle sedí na Hradě..

  OdpovědětVymazat
 4. tak to bychom meli, ted jsem zvedavy jak se k tomu postavi Senat, o Vodickovy se nebudu zminovat, delam ze uz neni na hrade plnem blaznu !

  OdpovědětVymazat