3.2.09

Co zbylo ze sametu po dvaceti letech. Zrovna minulý týden se jeden takový lupínek ozval z prostředí sice poněkud exotického, o to však hlasitěji. Bývalý estébák Bohumír Ďuričko, jehož zatím nejslavnějším politickým činem byla hospodská vražda syna mafiána Kočky, vzkázal národu z cely, že buduje v pořadí snad už čtvrtou liberálně konzervativní stranu, která - jak jinak - vymete zdejší Augiášův chlév a učiní z Česka příkladný právní stát. Mord mladého Kočky líčí na internetu jako statečnou válku proti organizovanému zločinu, jejíž se stal nespravedlivou obětí, a sbubnovává k pomstě všechny liberálně konzervativní poctivce. Buduji věrné a bojeschopné vojsko, které dle principu šachové partie dá mafii Kočků a jejich pochopům definitivní mat, praví se v Ďuričkově provolání, a upřímně řečeno, nechtěl bych být v Paroubkově kůži, až armáda spravedlivých bude dobudována. Estébáci sice nikdy neohromovali inteligencí, o to menší však mají zábrany při produkci mrtvol. Vice

12 komentářů:

 1. Anonymní11:14

  V Listopadu 2009 se sejdeme "U kone".
  Hudebni nastroje ssebou. Ozembouchy vitany.

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní11:35

  No je to tady velice krásný - 20 let po tzv. pádu komunismu - máme komunisty v Parlamentu - soudružka učitelka nadále učí děti jak je komunismus úžasný - a jaký že byl náramný člověk - prezident Gottwald..Vrah zakládá ve vězení politickou stranu - ČSA budeme prodávat Aeroflotu - Karlovy Vary už snad patří rusákům celé! A z našeho ubohého státního rozpočtu vyplácíme "dobrotivě" - rusákům české penze, zatím co pro naše penzisty už stát - peníze nemá..a Korunu celé té nádheře zasazuje hlava našeho státu, která nás "táhne do ruska"!!

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní11:43

  Hlava statu je prachsprostry praskac. Udat studenty na to musi byt natura. Kdyz se rozhlidnete kolem tak zjistite ze nejvetsi ochranci udavace Klause jsou estebaci.

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní12:01

  a ještě jsem zapomněla napsat, že celá ta nádhera pokračuje tím, že STBák řídí Lidovky a nikomu to nevadí,jsme tak benevolentní, nebo jsme takoví hlupáci?

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní12:07

  pan Zavoral to vidí ale velice velice černě, a co takhle vrátit se k osvědčené monarchii,vždyť existuje : Současný panovník


  František Josef II. Otto

  Císař Rakouský, Apoštolský král Uherský, král Český, Dalmatský, Chorvatský, Slovinský, Haličský, Vladiměřský a Illyrský, král Jeruzalémský atd., arcivévoda Rakouský, velkovévoda Toskánský a Krakovský, vévoda Lotrinský, Solnohradský, Štýrský, Korutanský, Kraňský, Bukovinský, velkokníže Sedmihradský, markrabě Moravský, vévoda Horno– a Dolno– Slezský, Modenský, Parmský, Piacenský, Guastallský, Osvětimský a Zátorský, Těšínský, Furlandský, Dubrovnický a Zaderský, okněžnělý hrabě Habsburský a Tyrolský, Kyburský, Gorický a Gradišťský, kníže Tridentský a Brixenský, markrabě Horno- a Dolno- Lužický a Istrijský, hrabě Hohenembský, Feldkirchský, Bregenzský, Sonnenberský, pán Trsťanský, Kotarský a Krajišťský, velkovévoda vojvodství Srbského atd.  Jeho Veličenstvo je nejdéle panujícím českým vládcem - slaví letos 81 let svého panování!

  OdpovědětVymazat
 6. Anonymní12:23

  Vize pana Zavorala vypadá docela strašně, ale bohužel až příliš reálně - představte si toto: do roka a do dne bude opovrhovaný Topolánek kdesi za Šumavou, modrá pravice neslušno říci kde, a Masarykově a Havlově zemi budou vládnout osvícenci Klaus, Filip, Paroubek, Železný, Ďuričko a možná ještě Bobošíková. A nýčko se ptám: Vážně si myslíte, že to nejhorší, co nás po slavném listopadu 1989 mohlo potkat, už máme za sebou? - Zajímalo by mě jakou "vizi" měla hlava ČR, když se "pouštěla" do likvidace ODS - co si asi mohl myslet, že nastane "pak",možná, že se domníval - že bez té skoro pravicvé strany nás tedy ČR, dostane lehčeji do smrtící bolševické náruče??

  OdpovědětVymazat
 7. Anonymní13:51

  Proslýchá se, že ředitel BIS Olomouc plk. Jan Princ, člověk nevalné pověsti a minulosti má brzy odejít ze své funkce a založit snad i novou politickou stranu? S jejím založením by jistě neměl problémy. Nepochybuji o tom, že nemůže nemít dostatek kompromitujících materiálů na ministra vnitra Ivana Langera a tudíž, že mu bude ve všech jeho případných přáních ministerstvem vyhověno.

  OdpovědětVymazat
 8. Anonymní10:50

  Ocenění TORZO NADĚJE


  Nadační fond angažovaných nestraníků ve spolupráci s Národní knihovnou ČR udělil 14. ledna 2009 v Zrcadlové kapli Klementina ceny Torzo naděje - cenu za statečnost.

  Sedm osobností české veřejné scény, které svým životem a prací bojují za pravdu a právo, zasazují se o rozvoj demokracie a občanské společnosti a jsou rovněž příkladem a nadějí naší společnosti pro současnost i budoucnost, bylo Nadačním fondem angažovaných nestraníků slavnostně oceněno v předvečer 20. výročí Palachova týdne zmenšenými originály plastiky Olbrama Zoubka „Mukl – 3. v řadě“, která je součástí Památníku obětem komunismu umístěného na pražském Újezdě.

  Ceny Torzo naděje obdrželi:

  Vojtěch Cepl
  Luděk Frýbort
  Tomáš Halík
  Josef Jařab
  Zdena Mašínová
  Jan Ruml
  Ladislav Smoljak

  Nadační fond angažovaných nestraníků byl založen v roce 2007. Mezi jeho cíle patří podpora fyzických i právnických osob, které se zabývají aktivitami směřujícími k vytváření občanské společnosti fungující na demokratických principech, dále podpora různých badatelských a výzkumných projektů v oblasti ochrany základních lidských práv a duchovních hodnot a v neposlední řadě též přímá pomoc při nápravě křivd a bezpráví způsobených jak v minulosti, tak též v současnosti.


  dubanová

  OdpovědětVymazat
 9. Anonymní11:00

  Ukazme svetu ze nejsme jen narod zbabelych Svejku, ukazme svetu ze jsme i narod muzikantu. V Listopadu pred Hradem se kona velky koncert k 20. vyroci sametoveho podvodu tak vemte dlouhe naladene pistaly a prijdte svetu a panu Prezidentovi zahrat ceskou lidovou !!!

  OdpovědětVymazat
 10. Anonymní11:32

  no já si myslím, že toho 17 listopadu 2009, na to 20 výročí - ale řekněte čeho - že vlastně je to výročí - ale myslím si že těch, kteří se přijdou zeptat, cože jsme to vlastně tehdy "zrušili", bude docela dost! - Myslím si, že těch lidí, které štve to, že jsou komusté úplně všude a nic se jim za těch 40 let nestalo, kromě toho - že ještě více zbohatli, těch lidí už je dneska dost. To že si neumíme vládnout je sice pravda, ale "mlčet" hernajs, když vidíme ty nepravosti - mlčet taky nemusíme!

  OdpovědětVymazat
 11. Anonymní3:26

  to skutečně vypadá, jako "nařízená likvidace EU" : přečtěte si co napsal STBák Hermánek :"
  Klaus se zmýlil: Socialistická EU je horší než RVHP

  http://im.encyklopedie.seznam.cz/wiki_cz//image/38/13038-europe_
  V RVHP to pobíhalo jednoduše. Jednou za čas se papaláši sešli a usnesli se jak dál. Třeba, kdo bude vyrábět lehké a kdo těžké traktory. My jsme se přizpůsobili, rozdělané konstrukce strčili do šuplíků a za dva roky jsme zírali, že Poláci vyjeli se zcela novou kompletní řadou traktorů, které vůbec neměli vyvíjet. A stalo se co? Nestalo se vůbec nic. Poláci vesele prodávali své traktory a my koukali jak vyorané myši.
  Ovšem EU si nekázeň nedá líbit. To by tak scházelo, aby se každá matka mohla rozhodnout zda bude s dítětem doma nebo zda budeme plnit předepsanou kvótu "ujeslení" malých dětí.
  Zlaté RVHP. Hlavně ale, že alespoň máme Klause a nejdeme jako ty ovce za socialistickým hlídacím euroovčákem s rodokmenem Rudých gard a pedofilní historií.

  Jiří Hermánek

  OdpovědětVymazat
 12. Anonymní20:01

  Když to čtu tak nevím jestli se mám smát nebo plakat. Tolik nenávisti na jedné kupě v tom máme snad v EU primát . Děda lebeda

  OdpovědětVymazat