6.1.09

Zůstaneme v Evropě, nebo ji opustíme s Klausem? Je nejvyšší čas dát tomu starci najevo, že i my Češi se cítíme jako Evropané. A že až přijde čas na volbu evropského prezidenta, rádi se obejdeme bez domácích kašparů a podpoříme třeba i takového euroškůdce, jakým je v Klausových očích bytostný Evropan Nicolas Sarkozy. Vice zde

6 komentářů:

 1. Anonymní0:18

  Zůstaneme v Evropě, nebo ji opustíme s Klausem ? Toť otázka, vždyť my jsme takoví zbabělci, že se bojíme i mít názor, a proto radši stále opakujeme s Klausem, že EU není demokratická, a při tom snad ani nevnímáme, že ON, při tom svém "žvanění" o nedemokratické EU, nás celou tu dobu "táhne" do Ruska,ale my jsme tak "zblblí" že je nám to snad i jedno!!a nikdo se jej nezeptá, jestli mu to Rusko připadá demokratické tak "akorát", když ta EU je tak nedemokratická? ach jo..
  marie

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní10:24

  Z Lidovek - pan Jubánek, zastupitel MČ Praha 2 píše, že :

  Václav Klaus se rozhodl, že nenavštíví zítřejší koncert v Národním divadle uspořádaný k českému předsednictví EU. Jakkoli lze živě souhlasit s jeho názory na Lisabonskou smlouvu a eurokratickou správu, domnívám se, že jeho absence může být vnímána jako trucpodnik. Prostě zbytečně vyklízí prostor.", no
  pane Jubánku,
  obávám se, že je nějaký koncert Václavu Klausovi zcela lhostejný, tak jak je mu "ukradená" EU, stejně tak je mu ukradeno i těch 59 % lidí, kteří byli v referendu pro vstup do EU a Vy se obáváte, že si bude V.Klaus dělat něco z nějaké blamáže - ON si přece žádnou blamáž nepřipustí...

  marie

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní13:34

  Prezident vyprávěl i Blesku, že nepůjde na slavnostní večer v Národním divadle, který ve středu pořádá vláda u příležitosti zahájení předsednictví v EU. Nepřijetí pozvání je první Klausův "bojkot" předsednictví.
  Premiér Mirek Topolánek akci pořádá na počest zahájení půlročního šéfování EU a u příležitosti návštěvy Evropské komise v Praze. Eurokomisaře Klaus na Hradě uvítá.
  "Pan prezident v Národním divadle nebude. Na Pražském hradě přijme Josého Manuela Barrosa a členy Evropské komise, ale v divadle nebude," sdělil Klausův mluvčí Radim Ochvat. Prezidentovy důvody rozebírat odmítl. "Prostě tam nebude," řekl pouze. Doplnil, že Klaus byl do Národního divadla pozván.

  Klaus se slavnosti údajně nezúčastní kvůli své "nechuti ke společnosti euroúředníků" a postoji ke směřování EU" -
  takže ON se skutečně rozhodl, že bude dělat jen potíže a ostudu, no ale tu už dělá jen sobě!Ale proč už se tím jeho nestoudným chováním nezabývá Parlament ČR? Prezident je placená funkce a slušně placená, tak by se měl minimálně chovat slušně, no a to on se nechová!

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní10:34

  No dnes se tedy "náš" pan Klaus zase ukázal, vždyť je jak malé trucovité dítě, ale to už není normální, takhle se přece dospělý člověk nechová!Tedy pokud je "normální"!

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní11:12

  je to ještě horší než to vypadá : "Domaci.iHNed.cz 7. 1. 2009 19:48
  Klaus: Plynová krize je problém dvou zemí, ne Evropy!
  Nynější rusko-ukrajinská plynová krize není evropskou záležitostí, ale hospodářským problémem mezi Ruskem a Ukrajinou, uvedl prezident Klaus.
  PRAHA 7. 1. 2009 (iHNed.cz)
  reklama Prezident Václav Klaus po setkání se členy Evropské komise na Pražském hradě uvedl, že současná plynová krize není záležitostí Evropy. Rusko-ukrajinská krize týkající se dodávek plynu je vedle krize na Blízkém východě velkým problémem, který musí české předsednictví EU hned na svém počátku řešit."
  To že Evropa nemá plyn - není problém Evropy!, je to blázen..

  OdpovědětVymazat
 6. Anonymní13:30

  Co si vlastně, ten člověk, myslí že je, vždyť je jen státní úředník, placený z našich daní, co si to dovoluje takhle se chovat, za naše peníze - vždyť je náš zaměstnanec, kdyby se podobně ignorantsky chovala prodavačka v konzumu, tak je okamžitě bez práce. On se snad domnívá, že mu ČR patří??

  OdpovědětVymazat