15.1.09

Zemřel Jan Kaplický, autor chobotnice
Aktualne.cz
Boží mlýny dokázaly, že fungují
(
Ilona Hlaváčková IP:[90.176.232.*], 15.01.2009 1:55)
Nadutý emigrant si mohl koupit podporu radních pro svůj odporný "chrchel", ale vyšší moc mu dokázala,že všechno si koupit nelze. Teď už se nemusíme bát existence toho jeho "vetřelce" ani v naší krásné Praze ani v jiných městech. Díky za včasný zásah Božích mlýnů.


A pak at se mi nekdo divi ze jsem byl naposled v CR pred 18. lety. Nerad bych v "jejich" krasne Praze potkaval na ulici nadute ceske domaci nacionalisticke kravy jako je ilona ktere nemaji ani tu nejmensi uctu k lidskemu zivotu.

9 komentářů:

 1. Anonymní13:24

  Hlavackova, Hlavackova, kde te vykopali stara breco?

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní13:46

  A mně se v takové společnosti nechce už žít. Při nejbližší příležitosti mizím do civilizovaného státu. Upřímnou soustrast rodině pana Kaplického, čest jeho památce!

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní16:01

  Hlaváčková promlouvá rozkrokem. Chtělo by to hypermanganovou lázeň a chlorovou desinfekci.

  Olda

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní18:19

  Pavel Bobek: Hanba patří i prezidentu Klausovi

  Zpěvák a architekt Pavel Bobek ČTK řekl, že Kaplický byl jeho nejlepší přítel. "To, co se dělo s jeho vítězným návrhem pro Národní knihovnu, jak to bylo zatraceno a zpochybněno, že toto mu ubralo na životě. Hanba těm, kteří na něj kydali hnůj. A já se nebojím říct, že to byl i pan prezident," prohlásil Bobek pro ČTK.

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní2:20

  Paní jste si jista, že jste člověk ?
  přát někomu smrt je docela strašný, to že se mě nelíbí - něčí dílo, ještě neznamená přát mu něco zlého..Pan Kaplický umřel a ani neviděl svoji holčičku a chudák jeho paní - z porodnice rovnou na hřbitov, je mě jí a celé rodiny moc líto..

  OdpovědětVymazat
 6. Anonymní5:55

  Pan Kaplický umřel zřejmě na českou lhostejnost a ignoranci, tak jak jsem o tom četla tak se mu udělalo nevolno a volal o pomoc, ale nikdo jej nechtěl slyšet, český ignorant usoudil, že je to asi nějaký opilec a tak se o něho nezajímali a proto umřel..

  OdpovědětVymazat
 7. Anonymní10:26

  Ta Ilona je ale krava.

  OdpovědětVymazat
 8. Anonymní18:32

  Ilona - typický typ modré zrůdy.

  OdpovědětVymazat
 9. Anonymní4:42

  Nejvetsi osudovou chybou pana Kaplickeho bylo, ze se v zkurvene ceske republice vubec angazoval jako architekt. To prece kazdy vi, ze nejlepsi kontakt s ceskem je zadny kontakt.

  OdpovědětVymazat