12.1.09
S novym zubem cesky beran Lisabonskou smlouvu sezere. Vice

8 komentářů:

 1. Pasak koz12:07

  Cesky beran nebo buran?

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní13:45

  Kolik bude v nove strane estebaku?

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní13:55

  Cesky beran podporuje Libertas!!!

  Sponzorem Libertas.cz je kontroverzní podnikatel.

  Publicista a historik Jan Urban před časem publikoval článek o sponzoru strany Libertas.cz Declenovi Ganleym, ve kterém poukazuje na jeho spolupráci s KGB. "Já kladu otázky, zdroje jsou z New York Times, přes novozélandské noviny, irské televizní noviny, také jsem si k tomu sehnal několik set stran dokumentů," prohlásil Urban.

  Podle Urbana může Ganley být Putinův trojský kůň v Evropské unii, který má za úkol rozklad EU zevnitř. "Jeho útok na Evropskou unii je v souladu s nejvlastnějším zájmem tradiční ruské diplomacie a toho, co teď Rusko vůči EU předvádí. V jeho životopise je příliš mnoho děr, a shodou okolností všechny tyto okolnosti jsou ve vztahu k jeho podnikání v Sovětském svazu a Rusku," připomněl Urban

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní13:58

  Re:Cesky beran podporuje Libertas!!!
  O Klausovi je znamo ze mel neco spolecneho z KGB.

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní21:58

  co tímhle stranickým "patvarem" zamýšlejí to je naprosto jasné - podrazit nohy Topolánkovi a ve skrytu duše doufají, že se jim nějak šikovně podaří - vnitřně poškodit EU. Samozřejmě že by nejraději vyhlásili EU válku, ale při představě že EU obnáší cca půl miliardy duší, tak by tato strana mohla na EU dělat maximálně "berany - berany ducinky"!

  OdpovědětVymazat
 6. Anonymní22:13

  Re: "berany - berany ducinky"!
  --------------------------------
  Vskutku velice, opravdu velice zabavne. Kikina berany berany duc. Meeee.

  OdpovědětVymazat
 7. Anonymní22:19

  co nejvíce vadí Klausovi je toto, jak píše Petr Zavoral :je patrné na vývoji Mirka Topolánka že z tuctového klausovce se mění ve výraznou politickou osobnost ne-li světového, tedy zcela jistě evropského formátu, která se může směle srovnávat s velkými postavami z nejvyšších pater společného evropského domu. Je rovnocenným, dokonce vyhledávaným partnerem nejen takových unijních titánů, za jaké lze považovat francouzského prezidenta Sarkozyho či německou kancléřku Merkelovou (o již zmíněném Barrosovi nemluvě), ale jednání s ním nepovažuje za ztrátu času ani nastupující americký prezident Obama.,

  ano a právě tuto změnu, nemůže "přežít", papá z hradu..a proto založil i toho "berana"..

  OdpovědětVymazat
 8. Anonymní1:32

  ale, ale

  pane Machu, copak si skutečně neuvědomujete jak jste směšný - Vy, Vaše nová strana - i s vaším "beránkem",a právě nyní - v době českého předsednictví EU? Copak nemáte vlastní názor? Myslíte si že ty Vaše dětinské "intriky", právě teď někoho zajímají? Mirek Topolánek je na 6 měsíců předseda Evropské rady - a Evropská unie obnáší půl miliardy lidí - a s tím Vy ani Váš Klaus nemůžete vůbec nic udělat! A v té Vaší "beránkové straně", je 20 lidí, nebo 30 ? A co tím míníte dokázat?

  OdpovědětVymazat