19.1.09

Policista obviněný za zabití Vietnamce bude stíhán na svobodě. Městský soud v Brně nevyhověl návrhu státního zástupce a neposlal do vazby brněnského policistu obviněného ze zabití Vietnamce. Stíhán tak bude na svobodě. "Z cely předběžného zadržení už byli propuštěni zbylí dva obvinění," uvedl mluvčí brněnského státního zastupitelství Hynek Olma.

Bezna praxe v nepravnim state CR. Policajt zavrazdil Americana, je na svobode. Svatovaclavsti gauneri ze 42. motoristickeho praporu talibanskym zpusobem malem australanovi urizli hlavu. Zustali na svobode. teprve az jeden z techto elitnich zlocincu po nekolika mesicich napadl policajta tak se nejspis statni zastupce probral z kocoviny a uvalil vazbu. Bude cekat statni zastupitelstvi v Brne nez tento rasisticky zlocinec ktery surove zavrazdil Vietnamce ktery vazil jen 45 kg napadne a zabije dalsiho? Ptam se: Pracuji na Statnim zastupitelstvi CR rasisti z povolani? Dnesni ceska policie si nezada s praktikami STB, v surovosti. Mozna ji i predci.Ksindl fasisticky.

3 komentáře:

 1. Car Mikulas17:12

  Slovanska krutost v praxi.

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní17:53

  KDO VELI TEM DEBILUM? LANGER? VYRAZTE S NIM DVERE!!!
  -------------------
  Policisté chtějí kácet stromy podél silnic

  Policisté chtějí kácet v českých alejích. Stromy u silnic jim vadí hlavně proto, že loni po nárazu do nich zemřelo bezmála 180 řidičů. Kde všude se rozezní pily, policie zatím neví, musí se prý nejdřív dohodnout se správci silnic. Policisté už ale mají podle Hospodářských novin vytipované nebezpečné úseky. Ochránci přírody proti kácení protestují

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní19:31

  VRAZI. VRAZI. VRAZI. VRAZI. CESKA POLICIE JE VRAZDICI MASINERIE. SVETE POMOZ ETNICKYM SKUPINAM. GENOCIDA NECESKEHO OBYVATELSTVA ZACINA. SMRT CESKYM FASISTUM A RASISTUM. ZBAVTE FUNKCE NESCHOPNEHO LANGERA !!!

  OdpovědětVymazat