4.1.09

Motivace naprosté většiny chartistů byla v tom, že byli vyhozeni z partaje. To nebyli stateční občané, kteří by riskovali své postavení a obživu svých rodin. To byli bývalí zavilí a někteří velmi zavilí komunisté, kteří přišli o své posty.K Václavu Havlovi jistou úctu chovám, to snad ale neznamená, že je nekritizovatelný. Proslulému dramatikovi hrají jeho kusy světová divadla. Teď se to trochu zlepšilo, ale před časem myslím nehrál Havlovi nikdo nic. Nepočítám samozřejmě nějaká ta jednorázová představení.A cože to bude s tou TV? Budou tam probírat příslušníky StB nebo tajné spolupracovníky? Já mohu s naprosto klidným svědomím prohlásit, že v mém případě strach nehrál žádnou roli. Již asi tak rok předtím jsem odmítl nabídku MV na trvalý pracovní poměr a nestalo se mi VŮBEC NIC. A kdybych odmítl znovu, opětně by se mi nic nestalo.Pouze bych nedostal práci po které jsem toužil. Jestli toto chce někdo nazývat zbabělostí, nevím. Spíš ctižádostivostí a snahou vydělt peníze. Je na tom snad něco zavrženíhodného?
3.1.2009 19:14:20, Jiří Hermánek, IP: 81.92.158.xxx
Z diskuze po clankem
Fraška s vlajkou EU na Hradě není nic jiného než..


Vyse uvedene napsal Jiri Hermanek, ktery se svoji spolupraci s estebe na Blogu v Lidovkach chlubi ( proto je VIP autor, to je verbez v Lidovkach, co) a vzpomina na zlate normalizacni casy. Tahle udavacska svine si dovoli napsat ze naprosta vetsina Chartistu byla vyhozena z partaje. Kde jsi na to ksindle udavacsky Hermanku prisel? Dostavas instrukce z Hradu? At se me nekdo divi ze me ani nenapadne se podivat do... , nevim jak nazvat misto kde odpocivaji mi rodici, domov to definitivne neni kdyz tam ziji vecne ozrale udavacske svine jako je Hermanek.

2 komentáře:

 1. Vanek17:28

  Za podpis Charty byli vyhazovani i studenti z Vysokych skol idiote Hermanku kteri v KSC nikdy nebyli. Jeden student, myslim ze z Chebu, byl nejenom vyhozen ale i uveznen, jmenoval se Manasek a bylo mu mozna 20-21 let. Nikdy nebyl v KSC, stejne jako nebyly stovky dalsich !!!

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní0:29

  "chartistů byla v tom, že byli vyhozeni z partaje. To nebyli stateční občané, kteří by riskovali své postavení a obživu svých rodin. To byli bývalí zavilí a někteří velmi zavilí komunisté, kteří přišli o své posty" -

  proč ausgerechnet Vy,pane Hermánku, člověk s ostudnou minulostí uráží slušné lidi, myslíte si, že budete "váženější", když budete plivat na lidi, kteří měli odvahu, zatím co Vy jste se "krčil" někde v koutku a ještě jste byl, pro všechny případy "zabezpečen" STBáckou legitimací, či co jste to měli?

  OdpovědětVymazat