8.1.09

Klausova rozcvička

5 komentářů:

 1. Anonymní20:21

  Meli mu vymenit s kloubem i mozek.

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní20:37

  Česká televize stáhla z internetového archivu pořadu 168 hodin záběry na protahujícího se prezidenta Václava Klause před novoročním projevem. Hrad se na ni kvůli tomu zlobil a požadoval z Kavčích hor omluvu. "Bylo by neprofesionální tam záběry nechat, když se omlouváme," vysvětlil iDNES.cz mluvčí televize.
  ------------------------

  Vrchni velitel ozbrojenych sil ad miral Klaus je ve vyborne fyzicke kondici. To nebyla rozcvicka ale starocesky tanec "dupak" po dvou litrech medoviny.

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní3:27

  klaus zacvičil s televizí! se píše v Lidovkách,
  v žádné skutečně demokratické zemi by si nedovolil prezident "cvičit" s veřejně sdělovacím prostředkem, to je možné jen v naší banánové republice. Když jsem tato slova poprvé uslyšela, cítila jsem se uražená za ČR, nyní vidím jak je to výstižné, prokristapána v čem to žijeme - prezident namísto, aby se choval důstojně, a ukazoval světu jak se naše země stává skutečně zemí civilizovanou - nám dělá "ostudu". Ukazuje naši zemi v tom nejhorším světle..Včera - to trapné "trucování", - nepůjdu do Národního divadla, ať všichni viděj - kterým přivedl do rozpaků i zahraniční hosty. Bláboly o tom, že Evropa sice nedostává od rusáků plyn, ale není to problém Evropy, vždyť to jsou řeči na úrovni malých dětí

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní6:20

  v blogu Lidovek napsal pan Hermánek - občan Havek a Občan Klaus, tak jsem si tam dovolila udělat malý komentářík : Občané Havel a Klaus ?
  no to je velice jednoduché,i když Havlova věta: nejsme jako oni" i jeho ponechání komunistů bez potrestání i to, že nechal komunisty existovat jako stranu, bylo velikou chybou, přesto není možné neříct, že je občan Havel slušný, zdvořilý, kultivovaný a v civilizovaném světě vážený a vítaný člověk, jak říkala moje babička, je vidět že je to člověk z dobré rodiny..Občan Klaus, tam ty komunisty nechal rovněž, no a dál nevím co bych napsala?
  8.1.2009 20:07:31, marie,

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní22:23

  "Václav Klaus je postrachem vlastní strany, vládní koalice i celé civilizované Evropy", tento článek se nedá otevřít? netušíte proč?

  OdpovědětVymazat