7.1.09

Jsme úplně bezcitní a lhostejní ?
Včera jsem poslaal mejl. na pražský Magistrát a s tímto textem :
"Francouzští bezdomovci by mohli už brzy přespávat ve stanech. Paříž - Lidé bez střechy nad hlavou se možná budou moci brzy přesunout z ulic do stanů. Nezisková organizace Děti dona Quijota jich plánuje po celé Francii postavit desítky tisíc. Proč nenechává primátor v těch velkých mrazech otevřené nějaké veřejné prostory?? Copak nejsme lidi, i psi když je někdo najde tak jsou pro ně zařízené útulky a pro lidi nejsou?"
Ale na můj mejl. mě nikdo neodpověděl,ptám se: co jsme to za lidi - když necháváme vědomě lidi "zmrznout", bez pomoci?
dubanova marie

2 komentáře:

  1. Anonymní8:11

    Zajímá mě kam zmizely ty "stany" co byly vloni postaveny myslím že na Letné, pro lidi bez domova - proto aby nezmrzli, letos to nikomu nevadí?

    OdpovědětVymazat
  2. Anonymní2:03

    Predsedame EU a tak by v bolsevickem stylu bylo dobre, kdyby vsichni potrebni "vychcipali" a nedelali potize a ostudu pred ukazovanim nasi slavne Potemkinove vesnici coby Ceskozlodejsku, tedy pardon, CR! Zname to napr. i z velke Ciny, ne? Co takhle Olympiada 2008 a deni kolem ni? Nevzpominate si? Nemate zadne informace?! Nehlede na to, ze na Letne uz takoveto stany v minulsoti staly, co se tyka mrazu a bezdomovcu. Ale to se psal jiny rok. Josef V.

    OdpovědětVymazat