28.1.09

Hitler kaput, Rath hejtmanem. „Mnohé, co národní socialismus začal anebo se chystal učiniti pro nový řád v tomto prostoru, musilo býti pominuto nebo odloženo. Na místo velkých reforem, hlavně na sociálním poli, nastoupila tvrdá válečná omezení," pokračoval onoho říjnového dne Karl Hermann Frank později pověšený za hrdlo za přihlížení tisíců na Pankráckém dvorku.A tak musela roku 2009, osmdesát let po začátku světové hospodářské krize, která Adolfa Hitlera vynesla k absolutní moci přijít Sociální demokracie a její hlásná trouba David Rath, aby zvedla štafetový kolík vůdcových socialistických reforem a doběhla s ním do cíle. Vice

3 komentáře:

 1. Anonymní21:02

  A prezident fasistickou zrudu Ratha prijal na Hrade s usmevem. Je snad cesky prezident taky fasista?

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní21:40

  Mraz me leze po zadech pri pomysleni ze by predstavitele CSSD jednoho dne meli skoncit po soudu na sibenici za zlociny proti lidskosti.

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní1:33

  Je to strašný, ale bohužel se obávám že nám Čechům - skutečně nevadí vůbec nic, jsme bezohlední, závistiví, lhostejní, jsme ochotni tolerovat všechno co se nás momentálně osobně nedotýká.. Nepotřebujeme morálku, nebo slušnost a to, že podobné vlastnosti chybí politikům - to je nám naprosto lhostejné, vždyť nás se to "osobně" netýká..
  napsal jste :
  " Jestliže oslavné tirády na adresu Adolfa Hitlera a národního socialismu neříká neonacista na Janovském sídlišti, ale bývalý MINISTR VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY s ambicemi být jím opět, je to mimořádně závažné. A co je to ještě víc. Je to mimořádně ostudné pro tuto zemi.
  Ale jak se zdá, nikomu to zvláště nevadí", tady v česku nevadí nikomu nic, a proto to tady tak nepěkně vypadá
  dubanová..

  OdpovědětVymazat