25.1.09


Cesky nacista Rath: „Hitler řešil krizi tak, že začal zbrojit, čímž dal lidem práci a nastartoval ekonomiku! On s tím vyhrál volby! Tak prosím s touto fantasmagorií přišel úplně vážně v rozhovoru pro Lidové noviny Paroubkův MUDráth David. Vice o nebezpecnem fasounovi Rathovi zde

8 komentářů:

 1. JUDr12:26

  Zavrete tu fasistickou svini!!! Zrusit cSSd fasouny !!!

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní15:54

  CSSD by se mela razantne distancovat od nacisty Ratha a mela by se pokusit najit nejaky mechanismus na jeho odstraneni ze vsech verejnych funkcich, jinak jde ke dnu nejenom doma ale i v zahranici. Kazdy tyden si dela Ceska republika ostudu. Kdy nam to Evropa osladi?

  OdpovědětVymazat
 3. Pametnik19:15

  Snad jen verit ze Zidovska komunita v Ceske republice bude protestovat proti nacistickemu vystupovani fasisty Ratha a bude zadat jeho okamzite odvolani.

  Fasistou Rathem se bude brzo zabyvat:
  http://www.wiesenthal.com/siteapps/advocacy/ActionCenter.aspx?c=lsKWLbPJLnF&b=4442025

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní19:17

  co tohle má znamenat?, že se tím nezabývá policie?

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní2:56

  proc se tim nezabyva policie? protoze jsou vsichni na jedne lodi at si rikaji cssd nebo ods, vsechno jeden ksindl

  OdpovědětVymazat
 6. Anonymní9:08

  Pane ministre vnitra Langere, proc nenechate zatknout fasistickou bestii Ratha? Co dela ministr spravedlnosti? Cte Main Kampf? Proc nejednate? Jste taky nacisticti zlocinci? Kde je predseda vlady Topolanek? Kde je prezident? Hlavu v pisku? Stydte se!!!! Takovyho prezidenta nechceme, seberte si par svestek a tahnete z Hradu!!!

  OdpovědětVymazat
 7. Anonymní13:41

  Jak se rika "Jakej pan takovej kram". Co ocekavate?

  OdpovědětVymazat
 8. Anonymní23:35

  Jen tak mimochodem, a nebylo tvrzení Dr. Ratha pravdivé? Pouze konstatoval historickou pravdu a nikomu nevyslovoval obdiv. Nebo neumím číst jako mnoho jiných tady na títo diskuzi?

  OdpovědětVymazat