28.12.08

Zákon proti praní špinavých peněz, ale který měl být , podle evropské směrnice v platnosti již od prosince roku 2007 - proti špinavým penězům, ale - ..Přísnější kontrola se ale bude vztahovat pouze na zahraniční funkcionáře, nikoliv na české politiky - takže u nás zase špinavé peníze neplatí, či nejsou? Vice zde

4 komentáře:

 1. R.D.14:08

  Ve statni sprave kazdy druhy je zlodej, kazdy druhy poslanec je zamotan s mafii, krade se vsude a Vy se divite pane Vanek ze to nepodepsali?

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní23:19

  "Podle stínového ministra vnitra ČSSD Františka Bublana vláda interpretovala v tomto bodě evropskou směrnici špatně. Zákon by podle něj měl zahrnovat do kategorie "politicky exponovaných osob" i tuzemské politiky" - Co to má znamenat Zákon proti praní špinavých peněz "ANO", ale ne u nás? Jestliže je to nedodržení "evropské směrnice", pak budou za její nerespektování následovat sankce a tedy sankce finanční ale nikoliv pro ty - kteří z toho budou mít "prospěch" a kterým nevadí "špinavé peníze", ale zaplatíme to opět my lidi! Jak dlouho si to všechno ještě necháme líbit?

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní23:48

  Já tomu nerozumím, ČR je součástí Evropské unie, vstup do EU sebou zcela logicky přinesl i - PRÁVNÍ DŮSLEDKY VSTUPU ČR DO EU a jak je možné, jestliže vyjde SMĚRNICE "platná pro všechny země EU - jak je možné, že si může ausgerechnet ČR "dovolit" se tou směrnící jednoduše neřídit a vykašlat se na to? a vydat si zákon - který tu PLATNOU SMĚRNICI připomíná jen z dálky?
  dubanová

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní0:13

  a nebo u nás v ČR "furt" platí, že u nás nejsou špinavé peníze, či že ten pojem je pro nás cizí a tedy jej neznáme?, ale jsme součástí Evropské unie, snad by si v tom měla udělat pořádek EU, přece není možné, aby si jednA ze zemí EU dělala co ji napadne - ale v tom případě by se ta země stala nebezpečím ostatní země EU?

  OdpovědětVymazat