2.12.08

V Lidovkach uz nastala normalizace. Proc cekat nez se dodrapou rudi smejdi na nejvyssi pozice ve state, kolaborantsky ksindl z Lidovek po spojeni se Vzteklym psem si u bolsevicke verbeze dela dobre jmeno uz ted. Beda abyste kritizovali estebaka Hermanka, VIP bloggera z Lidovek, nasadi na Vas vazeni ctenari cenzuru, ksindl z NP-Lidovek. Kliknete na vetsi obrazek, je v mem prispevku neco k cenzurovani?

2 komentáře:

 1. Anonymní10:09

  Nevím jestli tuto informaci uvedly i Lidovky, ale já bych si dovolilap připomenout - že pan ministr Nečas, bude zvyšovat o dve milardy 700 miliónů kč - platy státním úředníkům, když je ta finanční krize, tak aby neměli hlad - no a ještě malou drobnost :" Část lidí odkázaných na pomoc druhých dostane méně peněz v příspěvku na péči. Zatímco dosud pobírali lidé s přiznaným prvním stupněm závislosti měsíční příspěvek 2000 korun, brzy by se mohla částka snížit na 800 korun. Počítá s tím návrh novely zákona o sociálních službách, který připravil ministr práce a sociálních věcí Petr Nečas. Důvod? Rodiny prý dávku zneužívají - no aby se to nějak vyrovnalo, že ano?

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní13:35

  Tok pomoci je už nepřehledný
  Ceny akcií na newyorské burze dál padají, v Kongresu svolávají jedno slyšení za druhým k příčinám krize, ale jak zákonodárci, tak americká veřejnost podle CNBC ztrácí přehled o toku obrovských částek na sanaci bank, a to i ze 700miliardového záchranného balíku.

  Podle stanice šlo například na pomoc komerčním bankám 99,2 miliardy dolarů, investičním bankám stát poskytl 56,7 mld. a na půjčky uvolnil 76,5 mld. dolarů.

  Svět postihla finanční krize - a tady je malý přehled, toho jak se svět pokouší zachránit co možná nejvíce :
  Mamutí pojišťovna AIG už dostala na záchranu celkem 112,5 miliardy a dvě největší hypoteční instituce – Fannie Mae a Freddie Mac – už nezávisle na záchranném balíku podle CNBC spolkly dohromady 350 miliard."
  no a jak se brání a zabezpečuje ČR - před finanční krizí, no to je jednoduché - přece tím, že ze státního rozpočtu, někde "ubere peníze" a zvýši tím "platy státních úředníků" - s představou, že tím zachraňuje stát, před finanční krizí? tady je skutečně kocourkov!

  OdpovědětVymazat