4.12.08

Tajne sluzby CR pronasleduji emigranty!
Z obvyklych velmi dobre informovanych kruhu se mi dostalo nasledujici informace: Nikdo nema rad, kdyz mu na dvere domu zaklepe policie - obzvlast ta federalni (ja vim, to u vas nemate). Australsky obcan ceskeho puvodu (bez ceskeho obcanstvi) Jiri Vanek se stal trnem v zadku (nikoliv v oku) tajne sluzbe Ceske republiky zvane BIS. Pokud nevite, co je to BIS: Za valky se to jmenovalo Gestapo, po valce to prejmenovali na StB a po listopadu to prejmenovali na BIS. Lidi, kancelare a moresy se nezmenily
.
Vice zde

3 komentáře:

 1. Vanek20:31

  Muzeum exilu navštívil Topolánek - Slavnostně otevřené muzeum exilu navštívil v sobotu premiér Mirek Topolánek. Na zahájení nechyběl ani spisovatel a bývalý ministr kultury Milan Uhde. Přijel i český velvyslanec v Austrálii Karel Pažourek a samozřejmě i čeští exulanti.
  ---------------------------

  Cesti exukanti? Kdopak? Exulant se nesetka v jedne mistnosti s komunistickym zlocincem pred kterym opustil vlast. Kdo pozval soudruha Uhdeho? a proc neinformoval o Museum Exilu velvyslanec Pazourek? Kdyz uz ja nepatrim k exilu tak kdo? Upravenci s husakovym rezimem? FUJ !!!

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní20:41

  "Premiér Mirek Topolánek prohlásil, že Česko se chová ke své emigraci dlouhodobě hanebně a do českého chování se stále vrací předsudky vůči emigrantům z hluboké minulosti. Podle něj se Čechům stále nedaří najít celonárodní shodu mezi těmi, kteří zůstali v Česku, a těmi, kteří odešli."

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní4:09

  Česko se chová dlouhodobě hanebně, nejen ke "své emigraci", Česko se chová hanebně vůbec. V pátečních Lidových novinách píše Petruška Šustrová, že :"stát míní rukama ministerstva spravedlnosti prodat pankráckou věznici. Nejspíš pro její lukrativní umístění a dobrou dopravní dostupností.V roce 1943 tam gestato zřídilo "sekyrárnu", kde gilotina připravila o hlavu víc nežli tisíc lidí, bude namísto muzea nebo památníku - další prosklený věžák nebo obchodní centrum, to je logické z toho jsou peníze, nějaká památka umučených lidi nikoho nezajímá"..

  OdpovědětVymazat