31.12.08

Proestebacka pakaz v redakci v Lidovkach..
Nebudu moc komentovat clanek estebaka Hermanka na jeho Blogu v Lidovkach pod nazvem
Nezlob se na zrcadlo, když máš křivou hubu... jen par slov k redakci Lidovek a jejim dopisovatelum. Az se zase objevi nejaky kriticky clanek at uz podepsany Rejzkem, Sustrovou, Kalenskou a jinou politickou spodinou "kritizujici" bolsevika v Lidovkach, uvedomte si ze to pisi politicti prostituti tolerujici estebaky v Lidovkach a nad clankem si odplivnete. Lidi kteri jsou schopni prispivat do stejnych novin kde vladne estebak si vic nez odplivnuti pred nima nesazlouzi. Vypiskejme je pri 20. vyroci sametaku! Vycisteme jednou provzdy spolecnost od kolaborantske pakaze!!!

13 komentářů:

 1. Anonymní8:57

  BOJKOT LIDOVKAM. PRESTANTE KUPOVAT KOLABORANTSKE NOVINY.

  OdpovědětVymazat
 2. Estebacky zlocinec Hermanek podporuje novou stranu Macha a Klause. Budete tento estebacky spolek volit?

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní9:33

  Hermanek, estebak ktery se chlubi na svem Blogu jak smelil mezi Anglii a Ceskoslovenskem elektrotewchniku a ze by spolupraci podepsal znovu aby se mel dobre urazil milion emigrantu svym clankem. Tohle teto estebacke svioni a redakcni spine Lidovek nezapomeneme. To vam svine kolaborantsky nezapomeneme. V listopadu vas dobytku narudlej vypiskame

  OdpovědětVymazat
 4. Wolf10:08

  Vubec se Vam pane Vanku nedivim ze jste odvolal podpis Charty.

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní10:24

  Vy jste, pane Vaňku, podepsal Chartu 77 a odvolal jste svůj podpis, můžete napsat, prosím, co se stalo?
  dubanová

  OdpovědětVymazat
 6. Vanek10:35

  Vse o Charte zde: http://www.freewebs.com/vanek/index.htm

  Ted se rozloucime, je dopoledne, odjizdim na Bondi Beach kde budu az do zitrka. PF 2009

  OdpovědětVymazat
 7. Mydlar17:53

  Hermanka a jemu podobne meli pred dvaceti lety pohoupat na kandelabru.

  OdpovědětVymazat
 8. Anonymní0:26

  Takže ti slušní novináři v LN můžou za to, že jsou tam StBáci? Divná logika. Neměli být zodpovědní manageři? Jenže oni ti manageři jsou StBáci, víme.

  OdpovědětVymazat
 9. Vanek9:30

  RE:Takže ti slušní novináři
  ----------------------

  Slusny novinar nemuze pracovat v redakci ktera dava misto ve svem denniku normalizacnim udavacum a nezavisly novinar by si mel pred Lidovkama odplivnout, pokud je nezavisly a ne svine!

  OdpovědětVymazat
 10. Anonymní9:58

  Jak je možné, že těm slušným novinářům nevadí, že je "řídí" STBáci?

  OdpovědětVymazat
 11. Anonymní10:09

  Ale to pak po této informaci je nebezpečné Lidové noviny kupovat a číst..

  OdpovědětVymazat
 12. Vanek10:15

  Kupovat je muzete nadale, hodi se na cisteni oken nebo je strcit do mokrych bot pres noc. Na zadnici se nehodi, jsou tvrde a mohl by jste chytit normalizacni vyrazku.

  OdpovědětVymazat
 13. Anonymní11:23

  Lidé plní zloby , - Lidovky Kratzerová, píše, že :
  "Nápor, jejž zažily krajské nemocnice v tomto regionu hned 1. ledna 2009, zřejmě nemá v jejich dějinách obdoby. Možnost nechat se vyšetřit bez zákonem stanoveného regulačního poplatku, který nahradil pouhý podpis na darovací formulář, si zřejmě dokázal odpustit málokdo. Byla stejně lákavá jako až sedmdesátiprocentní nebo osmdesátiprocentní slevy na zboží, jimiž do svých útrob lákají zájemce supermarkety, aby ušetřily značné částky za skladování víceméně neprodejného zboží.

  A což teprve šance na kratší či delší pobyt na nemocničním lůžku bez jakékoli finanční úhrady! Při troše šikovnosti, rozuměj přesvědčivého zveličování příznaků choroby či bohapustého simulování, se přece dá na státní útraty ušetřit hezká sumička peněz. A přinutit doktora, aby napsal co nejvíce léků, byť i nepotřebných, to zase není nic tak složitého. Při návalu pacientů mu většinou nezbývá dost času, ani sil, aby se vzepřel jejich neústupným požadavkům. To se pak hned jinak chodí lékárny, když odpadá dosavadní platba za každou položku na receptu.

  Nechci být nespravedlivá. Určitě část lidí lékařskou pomoc nezbytně potřebovala. Možná, že právě z nich se rekrutovali ti, kteří pohrdli sociálně demokratickými milodary a trvali na tom, že si za odbornou péči zaplatí. Možná tak činili i ze solidarity s vážně nemocnými, kterým Rathova a Paroubkova zdravotnická koncepce ukrajuje z krajíce prostředků věnovaných na jejich účinnou a úspěšnou léčbu".
  Jen plive po starých a nebohatých lidech, je plná zloby a píše nesmysli a nikdo ji nezarazí, píše o "plných ordinacích", dnes 1.1.2009, kdy jsou ordinace zavřené neboť je svátek, ale píše to jen proto aby si "plivla" na lidi, kteří nemají peněz nazbyt...

  OdpovědětVymazat