12.12.08

ODS bez Václava Klause je dobrá značka
Je důležité nepouštět ani na chvíli ze zřetele, že Klaus to v ODS »nezabalil« proto, aby jí nebyl na obtíž, nýbrž aby ji zničil. Ve své chorobné samolibosti počítal s tím, že do ní vrazí klín, odčerpá jí část vůdčích osobností a s nimi i nemalé procento voličů. Posledních šest let se nesnaží o nic jiného než o diskreditaci občanských demokratů, kteří to pod Topolánkem vedou od desíti k pěti. Pečliví pozorovatelé modrých neúspěchů si nemohli nevšimnout, že za naprostou většinou z nich vězí páně profesorovi kumpáni. Je snadno dokazatelné, že všichni modří rebelové, kteří torpédují reformní úsilí, vyrábějí politické skandály a navrch ještě ODS prezentují veřejnosti jako nevěrohodnou, rozhádanou, protievropskou a místy až náckovstvím zasmrádlou partaj, jsou ke všemu odhodlaní špinavci se srdečními a kdoví jakými ještě vazbami na Pražský Hrad. Vice zde

9 komentářů:

 1. Anonymní1:03

  Jsme "oficielně" - součástí nejen EU, ale i severozápadního kusu Světa a tomu "kusu světa", tedy všem - dáváme prostřednictvím už "nejen skeptických, ale až nenávistných" řečí prezidenta ČR na vědomí, že se necítíme být jejich součástí a že je nám de facto stále blízké bolševické rusko a že s námi - namají a ani nemůžou počítat.Ale to už je naprosto otevřené poškozování ČR a tímto už by se mě začít zabývat Senát i Poslanecká sněmovna..je to totiž velice nebezpečné

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní5:50

  no ano, jenže on "dělá" co může aby - podrazil Topolánkovi nohy - "zrušil ODS" i vládu a znemožnil ČR ! Já nevím jestli by se tím už neměl zabývat Senát a Poslanecká sněmovna - vždyť je to poškozování země? a k vůli tomu přece nebyl "pozazen" na hrad?

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní11:16

  něco málo slov od Petra Zavorala :

  "Až se zase bude blbě žvanit o zhoubnosti bruselské nadvlády obecně a Lisabonské smlouvy zejména, přebijme ty kecy hlasem selského rozumu, který říká, že co je dobré pro pětadvacet členských zemí EU, mohlo by být použitelné i pro zemičku, která se teprve před necelými dvaceti lety hlavně zásluhou vyspělého Západu vymanila z kremelského područí. Komu se dnes v západní Evropě nelíbí ... vsadím boty na to, že moc dobře ví, proč jí nasazuje psí hlavu. Mirek Topolánek má jedinečnou šanci se od těchto falečných hráčů jednou provždy distancovat."

  Petr Zavoral

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní1:43

  Hloupost současného vedení ODS nahnala voliče k urnám, volit nbubřelého bradavicoida. Vůbec se nedivím Klausovi, že vyjádřil svůj názor, že ODS už není ta strana co zakládal.
  Výsledky kongresu jsou jasným důkazem nedostatku sebereflexe a jeho názor jen podtrhly.

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní5:43

  Jen jsem se zastavil na těchto stránkách a to náhodou.
  Jako občan aliance NATO nemám z Rusa strach,tím nechci říct že je Rus mírumilovný.Ale dělat z Moskvy strašáka a tím omlouvat diskutabilní přijetí Lisabonské smlouvy je demagogie a kdo to tak nevidí je blb nebo zaslepenec.
  Mirek Topolánek se odepsal sám,spoluprací s nekompetentními lidmi jeho vláda je ostuda a je jen o stupínek přijatelnější než Pablbkova.Já osobně postrádám konzervativní stranu a věřím že vznikne dřív než to liberální paskvil z EU znemožní.
  Přeji pěkný den Zdeněk Klimeš

  OdpovědětVymazat
 6. Anonymní9:41

  Pan prezident vzal komunisty na balkon a nyní křičí hrůzou, že mu kamarády přebral Paroubek. Oba jsou stejní ........ S Putinem mluvil rusky a jiní s ním nekamarádí :-), jojo, chce být prezidentem EU a nikdo ho nechápe a nenabízí mu to.

  OdpovědětVymazat
 7. Anonymní8:27

  Český prezident Václav Klaus
  foto: Igor Šefr, ČTK


  Komentátor francouzského listu Libération Alain Duhamel se v internetovém vydání pustil do kritiky českých politických špiček. Prezidenta Václava Klause nazval mužem, který dělá vše pro to, aby se české předsenictví změnilo v noční můru. Komentář napsal v souvislosti s končícím předsednictvím Francie.

  12. 12. 2008 19:33 - PAŘÍŽ
  Francouzský prezident Nicolas Sarkozy se podle něj předsednictví v EU chopil pevnou rukou a dokázal unii v těžkých chvílích stmelit a oživit. Teď ale bohužel hrozí, že s nástupem českého předsednictví 1. ledna toto spektakulární a zázračné vzepětí utrpí hluboký propad.

  "Velcí muži sice mohou být i v malých zemích", to ale "bohužel není případ českého tandemu, který je nyní u moci". "Prezident Václav Klaus, omezený obhájce suverenity, fundamentalistický liberál a ryzí thatcherista, je pevně odhodlaný udělat vše, aby se české předsednictví proměnilo v noční můru....

  OdpovědětVymazat
 8. Anonymní8:43

  Český prezident Václav Klaus


  Komentátor francouzského listu Libération Alain Duhamel se v internetovém vydání pustil do kritiky českých politických špiček. Prezidenta Václava Klause nazval mužem, který dělá vše pro to, aby se české předsenictví změnilo v noční můru. Komentář napsal v souvislosti s končícím předsednictvím Francie.

  OdpovědětVymazat
 9. Anonymní9:37

  čtu si ty obdivné komentáře pod některými články a dost dobře to nechápu, co vlastně ti ODSácz tak vehementně obdivují, či obhajují? ti
  "skalní" ODSáci to mají docela složité., ODS jim "rozbíjí" sám papá zakladatel - stejně jako slabou koaliční vládu, ale oni si stojí na svém furt cosi vehementně obhajují, již sice sami dosti dobře nevědí co - protože to, co včera ještě byla ODS - zítra už může být něco úplně jiného, takže i to obhajování musí být velice opatrné.. Obhajují stále původního papá zakladatele a nyní "rozbíječe" a tvořiče nových stran, ale oni - "slepí" obdivovatelé za NÍM stojí v každém případě - a to ať už vytvoří či rozbije cokoliv!! to je mě věrnost..

  OdpovědětVymazat