26.12.08

Naše oddanost velkému bratrovi nezná mezí. Kolik stovek miliard jsme rusákům dobrovolně vyplatili, jsme tak zbabělí, nebo co jsme vlastně?
Vice zde

9 komentářů:

 1. Anonymní10:01

  Kdyby tady bylo těch rusů, přihlášených k trvalému pobytu, jen 22 tisíc a ti by si požádali -na základě dosud platného zákona - o vyplácení české penze a ta česká penze by musela být, podle doposud platné mezinárodní smlouvy, minimálně 10 000.-kč - no tak by ti rusáci dostávali od ČR měsíčně 220 000 000.- kč, a to není žádná maličkost. Ale domnívám se, že těch rusáků, kteří si požádali o vyplácení českých penzí je daleko víc, protože když "na to mají zákon", tak proč by si o tu penzi nepožádali, že ano? a těch rusáků, je tady dle ČSÚ cca
  149 000. Račte si to spočítat, kolik to dělá měsíčně, prosím..

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní11:11

  Proto Putin vyznamenal Kikinu Klause.

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní11:15

  Navrativsi emigrant ktery byl bolsevikem veznen a bit nedostane nic. Protoze neni rus.

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní11:36

  no jo, příteli, na to halt není žádný zákon, ale ti rusáci si to uměli zařídit...

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní11:53

  Re: ale ti rusáci si to uměli zařídit...
  -----------------
  Lehce se zarizuje kdyz na Hrade sedi proruska Kikina.

  OdpovědětVymazat
 6. Václav Klaus řekl: „Myšlenka, že bychom měli na Pražském hradě k prezidentské zástavě přidat a vyvěšovat vlajku EU… Já myslím, že k tomu jsem od žádného občana České republiky mandát, pokyn, příkaz, prosbu nedostal.“
  Můžeme našemu neprezidentovi připomenout „mandát“ který postrádá, účastí na demonstraci za vlajku EU na Pražském hradě!

  Demonstrace je oznámena na Hradčanském náměstí u sochy TGM – 1.1.2009 od 12:00 do 14:00 hodin! Ukažme panu prezidentovi MANDÁT!

  OdpovědětVymazat
 7. Anonymní12:14

  Mandát k vyvěšení EU vlajky, no o čem - že to pan prezident hovoří, jaký ještě "mandát" chce. Přece si musí, pan prezident, pamatovat že občané ČR v referendu řekli Evropské unii ANO..Pro vstup dp EU bylo 59 % lidí - a to je snad dostatečný mandát, který dostal od lidí v ČR k tomu, aby vyvěsil jednu vlajku EU, ale je možný, že mu nikdo neřekl, že ten Hrad nepatří jemu a že ON si myslí, že je to jeho vlastnictví, to je taky možný a to je potom nikoliv úmysl, ale obyčejný omyl, neboli nedopatření..

  OdpovědětVymazat
 8. Anonymní10:39

  S Kikinou na Hrade zpat pod kridla maticky Rusi

  OdpovědětVymazat
 9. Anonymní4:13

  řekl to dobře Karel Schwarzenberg :"
  Vůbec nejsem pro konfrontaci s Moskvou. Chci ale, aby obě strany (Rusko a EU) dodržovaly určitá pravidla," řekl.

  Pokud nějaká země prohlásí, že má za svými hranicemi "privilegované zájmy", pak to musí být pro ostatní varovné znamení, dodal.

  Když si Moskva podle Schwarzenberga soustavně dělá, co chce, pak je "appeasement" vůči ní špatnou politikou. "V takovém případě je třeba stanovit červenou čáru", za niž neustoupíme. "Na hrubý pytel hrubá záplata," zdůraznil ministr. Zodpovědná německá politika si musí uvědomit, "že když Rusko postupuje takto, je to špatné i pro Německo", dodal.

  Unijní projekt "východního partnerství", který by zapojil do spolupráce s EU některé státy bývalého SSSR jako Ukrajinu nebo Gruzii, považuje Česko za prvoplánový v rámci programu svého předsednictví EU. "Politika dobrého sousedství s Východem patří zcela jasně k našim prioritám. Musíme usilovat o rovnováhu v Evropě," uvedl Schwarzenberg

  OdpovědětVymazat