29.12.08

Malé radosti za totality... Ano, Husákova ČSSR byla šedivá, ale nebyla krvavá. 99.9% postižených ztratilo jen svoje pozice v práci, nikoli však svobodu..... Tenhle nesmysl jsem samozrejme nenapsal, napsal ho Jiri Hermanek, spolupracovnik STB, dnez VIP autor v BigBlogeru v Lidovkach. Myslite si vazeni ctenari ze redakce Lidovek neprimo podporuje propagaci komunismu a tim porusuje platne ceske zakony? Nestydite se pani Sustrova a Kalenska a jini (i Blogeri) do kolaborantskych Lidovek prispivat? Ja bych se stydel! Estebacky blabol Hermanka zde: Malé radosti za totality...

10 komentářů:

 1. Anonymní9:06

  To snad neni ani mozne co se to s cechama stalo. Jak rychle zapominaji na minulost. Lidovky od dneska prestavam kupovat. Darebaky totiz nehodlam financne podporovat a vyzivam vsechny aby rudy blafzeitung Lidovky nekupovali a jinak vsemozne bojkotovali. Novinarsky ksindl mezi slusnymi lidmi nema co delat.

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní10:02

  "Ano, Husákova ČSSR byla šedivá, ale nebyla krvavá. 99.9% postižených ztratilo jen svoje pozice v práci, nikoli však svobodu. A dlužno také říci, že naprostá většina postižených byli vyloučení členové KSČ". - Co to píšete za zrůdnosti, domníváte se, že lidi ztratili paměť, či že jsou naprostí hlupáci? Co jste to za "tvora" ? za komunizmu bylo v komunistických koncentrácích zavřeno a týráno 250 000 lidí, kolik je to % Vy..nevím, jak Vás lze oslovit?
  dubanová

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní10:23

  Vy..nevím, jak Vás lze oslovit?
  -----------
  Oslovil bych ho udavacskou normalizacni svini.
  Udavacska svine taky podporuje vznik nove Machovi strany do ktere se hlasi nekolik estebaku.

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní10:52

  co ten člověk chce, k čemu vlastně míní slušné lidi vyprovokovat ? nic jiného totiž, nežli provokace to ani nemůže být. Jen nechápu proč jej nikdo z ODSáků - nenapomene, protože to jeho soustavné "vykřikování", že vždy volil ODS a je zastáncem jejího "programu", by se mělo normálních slušných lidí dotknout - "tvor", který se de facto honosí tím, že by STBákem, no fuj...
  dubanová

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní11:21

  Re: co ten člověk chce, k čemu vlastně míní slušné lidi vyprovokovat.
  ---------------------------

  Aby mu nekdo nafackoval, nic jineho si prototalitni zlocinec ve sluzbach Kikiny z Hradu nezasluhuje.

  OdpovědětVymazat
 6. Vysoke Tatry11:33

  Zachovejte klid v Cesku, maly estebacsky udavac je vecne ozraly pozrete sa na jeho fotku v BigBlogeru, mel by sa jim zaoberat Dr. Chocholousek. Hodte na nej sit a zacnete lecbu. A kdyz uz bude lecba tak at se ji podrobi i politiocky zkorumpovana redakce Lidovek. Kazde rano krystyr a rana holi pres hrbet. Za par mesicu z nich zase budou normalni obcani :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Anonymní12:24

  Stále jsem čekala, že se ozve pohoršený správce blogu na Lidovkách a pana Hermánka napomene, že jeho slova jsou již proti tzv."kodexu" blogera, ale protože nikdo pana Hermánka nenapomíná, ani jej "nevyhazuje" z Lidovek - tak jeho slova(ač jsou strašně nelidská)jsou nejspíše zcela v souladu z "kodexem" lidovkového blogera..A je docela možné že "KODEX BLOGERA", je nějak specielně upraven pouze pro pana Hermánka..
  dubanová

  OdpovědětVymazat
 8. Anonymní16:45

  Lidovky znovu zacaly cenzurovat Vanka. Na estebaka Hermanka jim nikdo nesmi sahat, asi ho osahava spravce Bloggeru. Kam se jeden podiva samej Kikina.

  OdpovědětVymazat
 9. Anonymní3:46

  tak jsem napsala panu Hermánjovi do Lidovek :

  názor..
  Názor každého člověka je ryze jeho privátní věcí - ovšem "názor", dávaný veřejnosti na vědomí písemnou formou a prostřednictvím veřejného sdělovacího prostředku - tak jak to činíte Vy, pane Hermánku, to už tak ryze soukromou věcí není. Navíc svým veřejně sdělovaným a de facto "honosením se" tím že jste byl či ještě jste příslušníkem/či co to je,či bylo) STB a zároveň prohlašováním, že jste sympatizantem či členem - ODS, jediné strany s pravicovým programem - ODS poškozujete a její členy či voliče hluboce urážíte, je docela možné, že je to i záměr před důležitým datem. Ale Vaše sebevětší snažení se - nemůže nic změnit na faktu, že Mirek Topolánek, předseda vlády ČR - se stane 1.1.2009 - předsedou Evropské rady..a bude úspěšný, má vedle sebe velkou pomoc v Karlu Schwarzenbergovi
  dubanová

  OdpovědětVymazat
 10. Anonymní8:51

  Spravce Blogu v Lidovkach Horn je probolsevicke spinave prase.

  OdpovědětVymazat