23.12.08

K záchvatu náhlých křečí politiky české. Než dorajtovat na hřbetě oranžového dinosaura do bažiny zániku, učinila by zbytková partaj páně Topolánkova lépe, kdyby se stala dobrou, důslednou a tvořivou opozicí Vice zde

6 komentářů:

 1. Baron11:18

  To je na povstani. Paroubek nesmi byt predsedou vlady !

  OdpovědětVymazat
 2. Brousek11:51

  Prase v cele statu a osel na Hrade.
  PF 2009

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní12:52

  ten Paroubek se snad zbláznil - za tohle jej ti evropští sociální demokraté nepochválej, vždyť se chová hůř nežli komunisté!

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní10:01

  Na ČT 1 byl vysílán komunistický seriál "Rada Vacátko" - a jako zvuková kulisa tam byly slyšet známé vánoční koledy - ale beze slov..Z toho bylo zcela zřejmé, jakou měli komunisté panickou hrůzu z náboženství, nejvíc z katolického, protože Řím byl pro komunisty nepřítel č.1...

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní12:01

  Strašně mě to naštvalo, co tím "veřejnoprávní ředitel" zamýšlí?
  Znovu se vracím k pořadu ČT 1. jmenovalo se to :"Štědrý večer pana rady Vacátka - (píší, že je to)Vánoční příběh v mistrovském podání J.Marvana".Nikoho to nepohoršuje, nikdo se nezabývá tím, že se na televizní obrazovku "veřejnoprávní televize", pomalu, ale jistě "vkrádají" zpět komunistické seriály,které nám divákům jsou "podávány" v recenzích jako mistrovská díla, které jsou sice na povrchu laskavá a lidská, ale co ta "laskavost" skutečně obnáší, to už nikdo nepíše a ti co ten socializmus nezažili, to vnímají, tak jak je jim to podáváno, "jako život" bez starostí?

  OdpovědětVymazat
 6. Anonymní12:25

  já tomu nerozumím, jsem povinna platit poplatek za příjem veřejnoprávní televize a jsem nucena se "koukat" na komunistické seriály. Jestli tomu dobře rozumím, tak veřejnoprávní televize -nám lidem vlastnícím televizi, za povinné poplatky - dělá předvolební agitku komunistům a není to pro lidským právům?

  OdpovědětVymazat