18.12.08

Jsou slepí a hluší, "skalní "ODSáci obhajují - V.Klause ze zvyku - za každou cenu a bez ohledu na to, že prezident ČR - namísto aby byl "svorníkem", jak slíbil při první inauguraci - nyní po druhé inauguraci - cíleně "rozbíjí" ODS, tedy vládní stranu a tím i vládu samu, ale nemyslím si, že V.Klausovi vadí snad přímo ODS nebo vláda, ale srdečně - upřímně a až dětinsky mu vadí "sám" proevropský a prozápadní Topolánek i jeho usednutí do křesla předsedy Evropské rady a nakrásně snad i jeho návštěvy v Bílém domě a možná že je panu prezidentovi proti mysli i poslední pozvání našeho předsedy vlády do Velké Británie. Jinak je jeho konání zcela nepochopitelné. Proč to jeho náhlé a až zběsilé "zakládání nových" stran... musí přece tušit, že žádná z nově založených protievropských stran - nemůže Topolánkovi zabránit 1.1.2009 - usednou do křesla předsedy Evropské rady..ani nemůže zapříčinit "rozpad EU", či odstoupení ČR z EU, nebo dokonce z NATO, či naše opětné připojení se k velkému bratrovi? Tak proč to všechno dělá, možná, že skutečně proto, že Mirek Topolánek bude na šest měsíců nejdůležitějším mužem EU, ale přece není možné, že by byl prezident země tak malicherný? možná že ano..., nemyslím si, že V.Klausovi vadí snad přímo ODS, ale srdečně a upřímně mu vadí "sám" proevropský a prozápadní Topolánek i jeho usednutí do křesla předsedy Evropské rady a nakrásně i jeho návštěvy v Bílém domě a myslím si, že panu prezidentovi je proti mysli i poslední pozvání našeho předsedy vlády do Velké Británie..a proto to zběsilé "zakládání nových" stran...ale ani žádná z nově založených protievropských stran - nemůže Topolánkovi zabránit 1.1.2009 - usednou do křesla předsedy Evropské rady.. Líbí se mě jak si oni, obhájci ODS a velkého papá - "stojí" na svém a cosi vehementně obhajují, již sice sami dosti dobře nevědí co - protože to, co včera ještě byla ODS - zítra už může být něco úplně jiného, takže i to obhajování musí být velice opatrné..

5 komentářů:

 1. Anonymní3:31

  copak je to normální, aby "šel" prezident proti vlastní vládě, a děje se to ještě v jiné demokratické zemi?

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní9:48

  a co říká "lid", píšící do Blogu v Lidovkách :"
  President Klaus říká to, co si myslí většina občanů u nás
  A nejen u nás. Ve většině evropských zemí.
  18.12.2008 22:24:32, bebe, IP: 85.70.126.xxx:", a máte to - co se Klausovi těmi "kecy" podařilo!

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní10:32

  RE:President Klaus říká to, co si myslí většina občanů u nás.......

  Pochybuji ze nekdo premysli z obcanu oslim mozkem jako hrdni osel.

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní10:42

  cca 59 % lidí v ČR se v referendu "vyjádřilo" pro EU, tak to má papá Klaus smůlu! Vždyť si tehdy šel - celej zoufalej "poplakat" k Blanickým rytířům,- kdyby vstali - ti by jej hnali, ..

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní4:00

  no a teď ještě míní prezident zakládat tu "proti - stranu"!

  Vy máte pane Klaus, starosti,

  Co kdybyste, jako dosavadní prezident ČR a tedy osoba respektovaná - navrhnul, nebo doporučil - aby se založila strana s názvem :" Bez korupce, podvodů a zlodějen do EU", nebo strana s názvem "Nebát se a nekrást".., co myslíte, nebylo by to lepší nežli nějaké "anti, či proti - strany, jak navrhujete?

  OdpovědětVymazat