23.12.08

Jaroslav Plesl se plete ve věci homosexuality Václava Klause

4 komentáře:

 1. Anonymní2:15

  Sexualita pana prezidenta je mě zcela ukradená, jen kdyby se choval jako normální, slušný a kultivovaný člověk a ne jako malé rozmazlené dítě, které zkouší co všechno si může na své nejbližší dovolit a tím si vynutit všechno co chce ?

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní8:25

  Jsem zvědavá na novoroční projev našeho nejvyššího - bude-li vůbec jaký a bude-li, tak o čem ?

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní23:43

  Klaus před soudem
  31.12.2008 11:02 - Erik Best

  Zítřejší novoroční projev bude pro Václava Klause jakousi novodobou zkouškou inkvizičním ohněm. Domácí i zahraniční komentátoři a politici jeho slova bezpochyby rozeberou na kousky a prezidentův postoj k EU před nastávajícím českým předsednictvím buď ocení chválou (nepravděpodobné), nebo odsoudí (politicky korektní). Podle deníku Financial Times se česká vláda chystá v průběhu nastávajícího půlroku omezit veřejná vystoupení Václava Klause při setkáních EU na co nejnižší míru. Nevšímat si brojícího Václava Klause (jak učinila pro-lisabonská lobby, když v sobotu v MFD vydal dobře připravenou kritiku Lisabonské smlouvy) však vede jen ke zvětšování „demokratického deficitu“, na který prezident tak hlasitě upozorňuje..

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní2:45

  no a je to jasný, podle pana prezidenta :nejen, že neexistuje globální oteplování, EU je vlastně k nepotřebě, ale rovněž tak(podle toho co nám vzkazuje z "lyžovačky)se nemáme nechat "vyděsit", protože světová finanční krize, je de facto fáma..ten Novoroční projev bude určitě velice pěkný..

  OdpovědětVymazat