30.12.08

Jan Sinagl: Obdržel jsem dost důvěryhodnou informaci údajně ze zdroje blízkého vznikající politické strany „Libertas“ a jejího údajného kandidáta na ministra vnitra, že pan Zdeněk Jemelík (mimochodem mnohonásobný agent StB) mne prý podezírá.... Vice zde

6 komentářů:

 1. Anonymní22:33

  To je ale sebranka na fotce.

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní7:02

  Klaus je směšný a dělá ČR jen ostudu!
  Rakouský Kurier: Unii povede rozhádané Česko s odpůrcem EU Klausem
  Namísto pařížského lesku přichází do čela Evropské unie pražský spor, píše v úterý rakouský deník Kurier.

  Rakouský deník Kurier se ve svém úterním vydání zastavuje u blížícího se českého předsednictví EU. A Čechům příliš nevěří.

  Na čele Evropské unie teď nastoupí po pařížském lesku pražský spor. Pro Česko je skvělé předsednictví (francouzského prezidenta Nicolase) Sarkozyho těžkým dědictvím, píše Kurier.

  Sotva kdy dříve se tolik evropských politiků vyjadřovalo otevřeně tak skepticky o nové předsednické zemi jako tentokrát, pokračuje list. Důvodů k tomu je podle deníku mnoho.

  Česko se už od vstupu do EU nechová k unii právě solidárně: od irácké války až po umístění amerického protiraketového systému se Praha většinou v zahraničněpolitických otázkách ohlíží spíše na Washington než na Brusel.

  Klausovi se zalíbilo v roli odpůrce EU
  Spor teď eskaluje kolem Lisabonské reformní smlouvy a ještě zdaleka není ukončen, připomíná dále Kurier. Prezidentovi Václavu Klausovi se v roli odpůrce Evropské unie natolik zalíbilo, že své výpady proti ní dále stupňuje. Česká vláda bude mít v následujících šesti měsících velmi těžký úkol, bude-li chtít dokázat proevropský postoj. - no naštěstí je součástí české vlády i Karel Schwarzenberg, a směšné názory Klause jsou natolik známé, že na ně není nikdo zvědav a ani už nikoho nepohoršují!

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní7:30

  ovšem měl by se Parlament zabývat tím, že Klaus už dělá ČR jen ostudu - tedy záměrně ČR poškozuje.. A jak jsem si tak pročítala Ústavu ČR,abych věděla co všechno prezident republiky může a musí - ale nenašla jsem tam naprosto žádnou informaci v tom smyslu, že prezident republiky "musí dělat" ČR ostudu, nehovoří o tom žádný článek Ústavy ČR..a to jsem si pročetla celou Hlavu třetí MOC VÝKONNÁ PREZIDENT REPUBLIKY..A není tam ani zmínka o tom, že prezident ČR musí dělat ČR ostudu, tak se ptám a proč to tedy dělá, a proč se jej na to nezeptá Poslanecká sněmovna nebo Senát?

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní9:54

  Role Klause? vždyť je to ostuda, vláda se de facto bojí toho, co zase udělá prezident republiky za "vostudu", koho urazí atd..copak tomu nemůže učinit Parlament přítrž ??? já tomu vůbec nerozumím, copak to nikdo nevnímá - nebo jsme tak lhostejní?

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní10:58

  A máme 1.1.2009 - a přes všechny snahy prezidenta ČR, aby se stal předsedou ODS primátor hlavního města Prahy, jím přesto zůstal nadále Mirek Topolánek a dnes, tedy 1.1.2009 - se Mirek Topolánek, předseda vlády ČR - stává předsedou Evropské rady - blahopřeji..

  OdpovědětVymazat
 6. Anonymní7:14

  Klaus je problém Evropy, napsal francouzský list Le Figaro
  Paříž - Veřejný nepřítel, Doktor Ne a problém Evropské unie – tak charakterizoval v den začátku českého předsednictví francouzský pravicový deník Le Figaro Václava Klause. .

  „Václav Klaus udělá cokoli, co bude moci, aby následujících šest měsíců pokazil,“ napsal ve čtvrtek ve své internetové verzi francouzský pravicový list Le Figaro s tím, že premiéra Mirka Topolánka tak čeká těžký úkol.

  V rozsáhlém textu, kde jsou shrnuty některé z kontroverzní názory českého prezidenta, se pak deník také zamýšlí nad tím, co samozvaného unijního disidenta Klause k tak velké zášti proti Evropě vede.

  Dále pak deník o Klausovi mluví jako o černé ovci evropské politiky: „Integraci České republiky považuje za vážnou chybu, projekt Evropské ústavy pro něj byl hrozbou, kdy se jeho země mohla rozpustit jako kostka cukru a o nynější snaze o ochranu klimatu hovoří jako o tragédii pro lidstvo,“ vyjmenovává list.

  Na závěr pak Le Figaro českého prezidenta představuje jako „doktora Ne“: „Klaus je proti všemu, ať se to týká ekologie, společné měny, nezávislého Kosova nebo antidiskriminačního zákona, který dokonce označil za zbytečný a kontraproduktivní,“ připomněl francouzský deník některé z Klausových postojů.
  Ten člověk je neštěstí ČR a nyní i EU..

  OdpovědětVymazat