2.12.08

Chce-li Klaus organizovat tažení proti Evropské unii,
do níž nás před lety kdovíproč přihlásil, nechť mu k tomu zdraví slouží, ale ať si v tom případě laskavě sbalí raneček a vypadne z Hradu. Už dlouho tam ostatně nemá co pohledávat, protože se zpronevěřil jak prezidentskému slibu, tak závazku být reprezentantem občanů, kteří se v referendu vyslovili pro vstup do civilizované Evropy se v ším, co k členství v EU patří. Ani v banánových republikách není zvykem vládnout proti zájmu poddaných, pokud tam zrovna není u moci Robert Mugabe. Vice zde

10 komentářů:

 1. A Fiery Czech Is Poised to Be the Face of Europe:

  http://www.nytimes.com/2008/11/25/world/europe/25klaus.html

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní23:15

  V.Klaus speje svymi milovymi kroky k jeho odvolani z hradni funkce! Uz dlouho provokuje a nyni i bori to, co drtiva vetsina potvrdila v referendu a tim byl vstup do EU! Az se vse na tohoto neuctyhodneho cloveka vyvali, mel by byt postaven s jeho kumpany pred soud, mezinarodni! Jak nedavno rekl zastupce soudu ze Soudcovske unie. "V teto, relativne male, zemi se vsichni soudci ze studii a zivotni praxe navzajem znaji a proto nidko nechce zasedat v karnych senatech!" Je najvyssi cas tento gordicky uzel rozetnout a pozadat EK, EP a ESLP o vytvoreni nadnarodniho tribunalu nad stavem clenskeho statu se jmenem Ceska republika. Stav v Ceske republice ohrozuje trvale zakony respektujici obcany a jejich děti a dnes jiz i samotnou EU!

  Vaclav Jan Karel

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní11:43

  Stav v Ceske republice ohrozuje trvale zakony respektujici obcany a jejich děti a dnes jiz i samotnou EU" - Ano a proč se domníváte, že se ČR, cca 10 let bránila ratifikaci Mezinárodního tresního soudu - a cca stejných 10 let, se ČR bránila - ratifikaci Evropského zatykače, ČR byla poslední ze zemí EU která tyto dva velmi důležité zákony ratifikovala. No a nyní se pokoušejí dělat stejné obstrukce kolem Lisabonské smlouvy, a proč je tomu tak? No protože by i ČR konečně musela respektovat zákony!

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní9:44

  klaus poškozuje ČR

  kdo zastaví prezidenta který se evidentně rozhodl, že zlikviduje Topolánka - jeho prostřednictvím ODS a když už je v té likvidační činnosti, tak zlikviduje a to zcela logicky i koaliční vládu - kam až se rozhodl "zajít" jen proto, že může ?

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní1:34

  Blahopřeji M.Topolánkovi, který se přes všechny snahy pana Klause, stal opět předsedou ODS a jako předseda vlády ČR - 1.1.2009 usedne do křesla předsedy Evropské rady a stane se tak na 6 měsíců - nejvýše postaveným mužem EU..

  OdpovědětVymazat
 6. Anonymní11:53

  schůzku prezidenta Václava Klause s europoslanci doprovodila podle Hradu ostrá diplomatická roztržka. Lídr evropských zelených Daniel Cohn - Bendit, přinesl V.Klausovi dárek, malou evropskou vlajku. Postavil ji na stůl s tím, že doufá, že brzy povlaje na Pražském hradě.Klaus odpověděl, že "v tomto domě" nikdy nic takového nebude.Možná že by měl někdo panu V.K. vysvětlit, že Pražský hrad není "jeho dům" a že těch 57 % lidí, kteří zvolili v referendu Evropu, si přeje vidět vlát evropskou vlajku na Hradě..

  OdpovědětVymazat
 7. Anonymní13:11

  nechápu důvod averze - prezidenta vůči M.Topolánkovi, ale jako jediný možný důvod je snad to - že 1.1.2009 usedne předseda vlády ČR M.Topolánek do křesla předsedy Evropské rady a stane se tak na 6 měsíců - nejmocnějším mužem Evropské unie. Ale to snad není možné, že by prezident byl tak malicherný.. namísto toho aby byl pyšný, že ODS, strana které byl zakladatel, má takového muže, tak se jej pokusil "zadupat do země"..

  OdpovědětVymazat
 8. Anonymní4:03

  Klaus se může "pominout" - skoro ve všech novinách "vyhrožuje, že bude nová pravicová strana":

  Potvrzeno: Vznikne nová "ODS"
  Prohra "Klausovců" na kongresu ODS odtajnila projekt nové pravicové strany podporované Klausem.
  reklama
  HN, česko

  Sobotní rozchod Václava Klause s občanskými demokraty dostane v nejbližších dnech razítko.

  "Už je jisté, že nová pravicová strana vznikne," řekl včera HN Petr Mach. Právě ředitel Klausem založeného think-tanku Centrum pro ekonomiku a politiku (CEP) je motorem příprav.

  "Jména a detaily zveřejníme v horizontu dní, možná pár týdnů," dodal třiatřicetiletý ekonom. "Uděláme zřejmě tiskovou konferenci, kde představíme organizační výbor," upřesnil.

  SPECIÁL: Vše o kongresu ODS

  OdpovědětVymazat
 9. Anonymní10:58

  Domaci.iHNed.cz 8. 12. 2008 15:38
  Družstvo žaluje prezidenta Klause. Kvůli dvěma bytům za milion
  Manželé Klausovi měli podle stavebního bytového družstva nakoupit dva byty v Praze-Libni o milion korun levněji. Dopomohl k tomu prý někdejší šéf kanceláře předsedy Poslanecké sněmovny Ivan Přikryl...

  Nevím co je na tom pravdy, ale píše se to o prezidentovi ČR a už se to, pokud si vzpomínám psalo několikrát, je to veliká ostuda a prezident by měl odstoupit. Kdyby se něco podobného objevilo v novinách o prezidentovi v některé z civilizovaných zemí, tak ten by okamžitě odstoupil, ale v ČR prezident dělá, že se jej to netýká... je to hanba, ale hanba nás všech..

  OdpovědětVymazat
 10. Anonymní10:36

  Mažu si Vás z mobilu, psal V.K. neposlušným politikům v době kogresu ODS.. a k tomu napsal Petr Zavoral :" můžu si vás vymazat z poštovních známek, pane Klausi. Neuznávám vás za svého prezidenta, ostatně jsem vás ani nevolil. Vaše portréty na známkách jsou, pravda trvanlivé, ale zatím není stanovena povinnost je používat. Nebo je lze přelepit ceninou třeba i vyšší nominální hodnoty, ať se pošta poměje. Taktéž od této chvíle přestávám ve svých textech používat slovo prezident a synonyma téhož významu ve spojení s vaším jménem. Možná je to z mé strany odboj poněkud ubohý, ale o nic ubožejší než vaše pokusy pomstít se pravici za to, že jste se zbláznil"..Petr Zavoral mě to určitě odpustí.. marie

  OdpovědětVymazat