23.11.08

Komunistický svaz mládeže

Komunistický svaz mládeže je zvláštní spolek lidí. Mladí, kteří si vzali za svou nejzrůdnější ideologii, kterou lidstvo ve svých dějinách stvořilo, milují Julia Fučíka a další modly komunismu. Jinak se však neliší od jiných mladých lidí, mají rádi sex, alkohol a trávu. Jejich spolek soud zakázal, to jim však nevadí. KSČM je ze svých mladých příznivců zoufalá. Milují sice ideály světové revoluce a sní o vládě proletariátu, ale na svých schůzích se místo studia Marxova kapitálu oddávají pitkám a sexuálním orgiím.
"Usměrnit rozhodně potřebují a to v mnoha ohledech," prohlásila na webových stránkách KSČM v rozhovoru mnohoznačně senátorka Marta Bayerová. Není totiž tajemstvím, že chováním své mládeže se zabýval i ústřední výbor strany. Důvodem bylo, že v nejposvátnější budově komunistů, v ulici Politických vězňů komsomolci údajně pořádali bujaré pitky a sexuální orgie. "Věděl to v podstatě každý. A někteří starší soudruzi z toho opravdu nadšení nebyli. Opravdu to musel řešit i ústřední výbor," řekl Šípu zdroj z komunistické strany, který sdělil, že ráno soudruhům nejvíce vadilo, že se všude válely použité prezervativy a toalety i chodby byly pozvracené. Přitom Komunistický svaz mládeže soud v březnu definitivně zakázal. Mladí komunisté si z toho však nic nedělají. Jejich webové stránky www.ksm.cz jsou denně aktualizované. Nabízejí například odkazy na literaturu. A ta je opravdu hodnotná, kromě Marxe a Engelse se tam najde i Lenin, či Che Guevara a Klement Gottwald.
---------------------------------------------

Mam zkusenost s mladymi komunistkama, roztahovaly nohy uz od 15ti let a kdyz nic nebylo k mani, hodila se i dceruska okresniho tajemnika KSC nebo dceruska bolsevickeho soudce. Vychovalali jsme bolsevickou verbez uz od mladi :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat