21.11.08

Hnus a špína v české armádě!
Co dělá „pobouřená" ministryně obrany Parkanová?!

V. Parkanová je údajně pobouřena od 26. dubna, kdy 3 její „elitní" žoldáci (Antonín Krátký, Petr Dorocký a Jan Vala) z táborského VÚ 1825 unesli, v lese pak brutálně zbili a pořezali nožem nevinného civilistu. Neučinila však žádná opatření, aby tito tři teroristé opustili řady slušných vojáků Armády ČR. Ani neiniciovala, aby se velitel útvaru či jiní nadřízení zajímali o další osud oběti jejich svěřenců. Nejbrutálnějšímu ze tří teroristů, Antonínu Krátkému, nebyl dokonce odebrán ani řidičský průkaz a jezdí si vesele dál. Agresivní žoldák, kterého se bojí i jeho sousedi v Opařanech u Tábora, kde žije se svojí družkou, a kteří jsou ze strachu před jeho agresivitou ochotni vypovídat pouze anonymně. A.Krátký v noci ze čtvrtka na pátek opět v opilosti řídil své auto Opel Vectra, vjel do protisměru a vyboural se. Hlídku policie napadl pěstí a choval se tak agresivně, že musely být použity hmaty a želízka na jeho zpacifikování. Vzhledem k opilosti nebyl schopen výslechu ještě ani v pátek před polednem. Ministryně obrany je pobouřena jeho chováním a kvůli pěstnímu útoku na policistu uvažuje o jeho propuštění z armády. Pokus o vraždu na civilistovi jí nestačil?! Ovšem jestli bude pobouřena jako doposud, Krátký, Dorocký i Vala budou dál sloužit u „elitního" útvaru a ohrožovat občany, kteří ze svých daní platí jejich nemalé gáže a prebendy související s tak „prestižním" zaměstnáním! Zkorumpovaní zloději na postech generálů dostávají výnosné trafiky, přestože je ministryně Parkanová také údajně pobouřena jejich odhalenými aktivitami. Co znamená ten výraz „pobouřena"? Běžně by za tím slovem měla následovat rychlá reakce, řešení, trest. Tady se zdá, že se jen trochu zvedne jedno obočí a maximálně se zavrtí hlavou s lišáckým úsměvem v koutku úst a už je tu další akce na pokládání věnců a výlety hrazené ze státní kasy. A takhle to je, milí přátelé, na každém ministerstvu, mezi poslanci i senátory, všude ve státní správě v tom českém profláknutém zlodějském Kocourkově. FUJ!! I na Švejka už by to bylo silné kafe.Prohlaseni matky obeti utoku vojaky elitniho komanda Armady CR

Vazeny pane Sinagle,
mate jiste hodne dalsi prace, abyste se venoval i udalosti, ktera se
silne dotyka mne a meho syna. Navic sirite informace, ktere nejsou
pravdive, coz se mi nelibi. Zadam Vas proto, abyste veskere informace
ke kauze brutalniho napadeni meho syna odstranil ze svych webovych
stranek a vice se k ni nevyjadroval. Je to zavazny pripad a nepreji
si, aby byl jakymkoliv zpusobem zdiskreditovan. Mam vse pod kontrolou
diky svym pratelum v zahranici i v Cesku, diky australskym uradum a
diky zdatnemu pravnimu zastupci. Jak se ukazalo, pseudopratele udelaji
vic skody nez uzitku a umi pouze zvanit a sirit nepravdy.
Co se tyce Vasi informace v odstavci: "Mimochodem dotyčnou novinářku
jak jen to bylo možné informoval v rámci svých zpravodajských
zkušeností, včetně občanů zákonodárců." (hovorite o V. Hucinovi)
Pravda je takova, ze jsem od VH obdrzela jediny mail (poslal jej na
nekolik adres, cili nic osobniho) tohoto zneni:
Ahoj Hanko,
zdravím Tě z Přerova. Jsem v kontaktu s panem senátorem J.Štětinou,
který projevuje znepokojerní nad fyzickým napadením Tvého syna. Pan
Štětina ve věci mého nezákonného zatčení a věznění mnoho udělal a
pomáhá kde může. Pokud jsi někde na kontaktu a dostane se ti tento můj
mail, tak se prosím Tě s ním spoj. On by rád znal další okolnosti
fyzického napadení Tvého syna a já mám zato, že by pro věc mohl mnoho
vykonat.
Vladimír
P.S, doufám , že jsi zdravotně už v pořádku a že nekouříš!!! Máma Tě
moc pozdravuje.
----
A moje odpoved:
Ahoj Vlado a diky za zpravu. Nevim, zda mne ma zahrat na dusi, ze
nekdo v Cesku projevuje znepokojeni, nebo zda se tomu mam jen horce
usmat. To je jako kdyz Klaus udeluje milosti a projevuje ucast... Pan
z vysky pokyne a projevi zajem..Nezlob se, ale nemam na to vubec
naladu. Rosta mi poslal jeho cislo, nekde jsem to vymazala. Stetina
byl jediny, kdo se na Rostuv clanek ozval, coz jej slechti. Ale je to
malo, chapes? Ma veskere paky si zjistit, co se stalo, pokud projevuje
znepokojeni. Nebo snad neni senatorem?? Uklizi tam za dverma a
posloucha u klicove dirky? Poslala jsem osobni dopis Parkanove, zatim
zadna odezva. Treba mi taky napise a projevi znepokojeni...
V dane situaci jednam jako matka, ktere zfetovani a ozrali "elitni"
vojaci malem zabili syna, stacilo opravdu malo. Nestaci mi projev
znepokojeni!! Ani nepises, zda jsi take projevil znepokojeni, nebo Ti
zatim vubec nedochazi, co se vlastne stalo.
Opatruj se, Hanka
-----------
Nechavam bez komentare. Nevim, kde jste tedy cerpal informace, ktere
ve svem odstavci sirite vsude mozne.
V teto souvislosti si musim opakovat slova meho bratra, ktery mi
vzdycky rikal, ze jeden American (muj bratr je americky obcan) je
lepsi nez dvacet Cechu. Mel pravdu. V nouzi clovek pozna pratele, o
cemz jsem se opet presvedcila.
Hodne uspechu ve Vasi praci a zdravim,
Hanka Catalano

Jan Šinágl:

Pro ty kdo snad pochybují o podpoře australské novinářky a jejího syna, kterého málem zabili příslušníci elitní jednotky České armády, sděluji, že si důstojník BIS Vladimír Hučín vždy oceňoval a cení si aktivit této statečné ženy. V minulosti i dnes se k tomu vyjádřil. To, že jeho podpis pod peticí s výzvou na odstoupení ministryně obrany Vlasty Parkanové se neobjevil ihned, souvisí s jeho stálou vytížeností a mnoha aktivitami – o petici prostě nevěděl. Rozhodně nemá čas trávit denně hodiny u počítače, číst stovky e-mailů, které mu denně přicházejí a na všechny reagovat. Mimochodem dotyčnou novinářku jak jen to bylo možné informoval v rámci svých zpravodajských zkušeností, včetně občanů zákonodárců. Též jsem se s novinářkou pokusil navázat kontakt, ale zatím to není zřejmě možné či vítané. Tolik na vysvětlenou a i těm, kteří příliš rychle vynášejí konečné soudy aniž by znali skutečnou situaci a pak nechtěně společné věci místo pomoci ubližují, resp. škodí. Je překvapivé, že mezi signatáři petice chybí podpis pana Rosse Hedvicka, který jako první na tento případ upozornil, pokud se nemýlím? Ale třeba o ní také ještě neví, podobně jako nevěděl pan Hučín…?

Jan Šinágl, 9.5.2008


Kdy se verejne omluvite za teroristicky utok?

V normalnim state policie pomaha poskozenemu, jakmile zacne pripad bagatelizovat a odmitat pomahat, povazuji to normalni advokati za indicii k podezreni, ze policie na danem cinu smerujicim proti poskozenemu ma podil, ze cin kryje. A kdyz se tak chova, musi mit politicky navod.

Vazeny pane Prezidente, pane Vrchni veliteli ozbrojentch sil CR,
jmenem Australskych obcanu a Spolecnosti slusnych krajanu v Sydney si dovoluji vyjadrit znepokojeni nad tim ze bestialni teroristi z rad armady CR kteri se dopustili unosu a malem zabiti australskeho obcana se dne 5. kvetna volne pohybovali v Tabore pred desitky zdesenych obcanu v uniformach Ceske armady, se statnim znakem Ceske republiky v dobe kdy zastupci NATO vyjadrili sve znepokojeni nad postupem vysetrovani celeho pripadu. Je zarazejici ze tito bestialni polovrazi se volne pohybuji a pusobi svou pritomnosti na verejnosti verejnou paniku zcela legalne podle platnych ceskych zakonu ( za ten pravni hnojik podekujte bolsevikovi Jicinskemu) mezi zdesenymi obcany kterym se nedivim protoze je opravdu neobvykle v civilizovanym svete aby se zlocinci jejich teroristickeho kalibru volne pohybovali na verejnosti. Coz samozrekme neplati pro Irak ci Jemen.
Vazeny pane Prezidente, zadam Vas abyste okamzite vydal rozkaz k zadrzeni techto nebezpecnych zlocincu a do doby nez na ne bude uvalena civilni vazba byla tato teroristicka zver drzena v kleci nekde na vojenske posadce a tim zabranite stale se zvetsujici ostude Ceske republiky a ztraty obcanske duvery v Armadu CR.
Zaroven vas prosim aby rodina obeti teroristickeho utoku dostala okamzite statni ochranku protoze je zcela realne ze se bestialni dobytek znovu ozere, a zacne znovu terorizovat a pak uz by nezbylo nez je postrilet.
S pozdravem
Jmenem australskych obcanu
a Spolecnosti slusnych obcanu
Jiri Vanek
6.5.2008from RNyquist

to george.vanek@gmail.com
date May 4, 2008 12:55 PM
su Re: Australian citizen kidnapped and nearly killed in the Czech Republic

Dear George,
I'm sorry to read about the ordeal of xxxx's son. She has done so much, contributing to the freedom and well-being of other people. This is so sad. Please let her know that I am praying for her family.
Best wishes,
Jeff
JEFF NYQUIST RADIO SHOWVlasta ParkanováMinistryně obrany ČR

Výzva k rezignaci

Paní ministryně, nepíši Vám tuto výzvu proto, že by mě k tomu navedl či donutil pan Hedvíček, nebo podobně.., ale proto, že jsem to mimo jiných já, kdo Vás proti své vůli dobře a zbytečně krmí.
Pokud jsou "vojáci", kteří brutálně napadli australského občana - syna novinářky, vyšetřováni na svobodě, za situace, kdy je nepopiratelné, že to byli tito konkrétní vojáci a ne někdo jiný, potom je to skandální. Protože jste v takovéto situaci neučinila žádná rázná opatření, mám důvod se domnívat, že jste tyto vojáky k zastrašení matky napadeného australského občana sama úkolovala, neboť tato jeho matka je novinářka, která mimo jiné píše pravdivé kritické články o České armádě. Je tedy dosti pravděpodobné, že na řadu byste se v těchto článcích dostala i Vy. Pokud se totiž týče pouze České armády jako takové, nejsou kritické články o ní nic nového. Každý například ví že to byl vždycky jen spolek darmožroutů, "Švejkú" a ochlastů, kteří si troufnou nanejvýš tak v přesile na devatenáctiletého kluka ( viz výše uvedený příklad ). Kdyby se sem např. znovu vypravil rusák, tak by nestačil přejet ani Slovensko a už by mu tento spolek vyklízel kasárny. ( Omlouvám se hrstce těch vojáků, kterých se toto hodnocení netýká )
Pro výše uvedené a proto, že Vás považuji za nekompetentní pro funkci kterou zastáváte, Vás důrazně vyzívám: ODEJDĚTE !
Milan Řehák

George Vanek
to "sladkovd@army.cz" ,
ORZA

Dobry den,

jsou to skutecne neobvykle praktiky v Ceske republice. V civilizovanem svete kdyby se podobna teroristicka akce stala, verte ze ozrali elitni zabijaci budou vysetrovani ne na svobode, ale v kriminale. Za desetinu toho co tito vycviceni gauneri armady Ceske republiky provedli australskemu obcanu by po okamzitem zadrzeni stravili v kriminalu hezkych par let a ne jako v ostude NATO - Ceske republice byli okamzite propusteni aby mohli pokracovat v "zabave". Co kdyz se ta ozrala holota znovu ozere a postrili rodinu postizeneho australskeho obcana? Kdo bude hnan k zodpovednosti? Ministr vnitra za to ze ignoroval zadost Slusnych krajanu v Sydney o prideleni ochrance rodine postizeneho? Ministr spravedlnosti protoze nenaridil Statnimu zalobci aby uvalil vazbu na ozrale teroristy anebo ministrine obrany ktera nenaridila podle urcite existujicich vnitrnich predpisu armady okamzite zadrzeni nebezpecnych zlocincu. kteri kdykoliv muzou z CR uprchnout a treba vrazdit v Nemecku a do uvaleni vazby je drzet za katrem treba na Vojenske rozvedce? Nevite mimochodem jak pokracuje vysetrovani ozraleho policisty ktery zabil anerickeho turistu pred par mesici? To vysetruje yaky Policie CR?
Proto je ten uniformovany vrah na svobode. Kdejaky vrah je v Ceske republice posvatna krava, cim vetsi zlocinec tim ve spolecnosti prijatelnejsi. Fuj !


Znam postizeneho a jeho matku osobne a v zajmu jejich bezpecnosti udelam vse pro to aby Australie vedela s kym ma tu cest Do dneska se nikdo rodine postizeneho neomluvil. Ptam se proc?

Jiri Vanek
Spolecnost Slusnych krajanu
http://www.geocities.com/gvanek2000/Australian-kidnapped.html

9 komentářů:

 1. Anonymní0:17

  ta vase rodina z australie nejsou zadni andilci a ti dva vojaci vedi proc se neomluvit!!!!premyslel vubec nekdo nad tim???

  OdpovědětVymazat
 2. Major Vorisek7:56

  Zato tvoje rodina vojenska, ceskoteroristicka je priklad okolnimu svetu. VYBOMBARDOVAT teroristickou jednotku Svateho Vaclava v Tabore. Smrt ceskemu Talibanu.

  OdpovědětVymazat
 3. Cepicka7:59

  Vojaci ceske armady jsou ozrali zlocinci a neinteligentni oslove vhodni tahat polni kuchyne misto oslu :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní11:36

  Re: dva vojaci vedi proc se neomluvit.

  Jen doufat ze jim v kriminale urezou hlavy. Svatovaclavska teroristicka vernbez se musi likvidovat stejne jako Taliban. A ty jses kdo? Nejaky ksindl ze 42. motorizovaneho zlocineckeho, vrazdiciho praporu?

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní11:40

  Snad tihle kriminalnici (42. mot.prapor)nejsou posilani na zahranicni mise. Proc je nezrusit?

  OdpovědětVymazat
 6. Anonymní12:04

  Svatovaclavsti profesionalove jsou zbabele slepice. Kdyz se ozerou, to pak reprezentujou CR v plne krase. Vetsina z techto idiotu vysla z pomocnych skol a je podezreni ze jejich velitel je neco jako Kulinsky.
  Co se divit, ze? Na hrade Kikna v ceske armade slepice kterym vladne nejhorsi kvocna Vlasta.

  OdpovědětVymazat
 7. Anonymní12:16

  RE: ta vase rodina z australie -- Tedy autore, ty musis bejt tak blbej, ze by si s tim mohl vyhrat i olympiadu. Dostal jsem duverny typ na jaro, tak ti jej za tepla hned septam do ouska. Bude teple jaro a budou ve vetsim mnozstvi pucet a kvest ruze. Takze diky sve blbosti budes samy poupe. Mel bys jit na rekvalifikaci a nakoupit zahradnicke nuzky, az zacnes rasit, tak abys to bujeni korigoval!
  A pozdravuj u taborskeho vöjska.

  OdpovědětVymazat
 8. Slepici Chripka12:20

  http://www.42mpr.army.cz/

  Chcete Svatovaclavskou motorizovanou slepici do postele? Navstivte nas Svatovaclavsky nevestinec. Nasi chlapci jsou jemnejsi nez zeny a splni Vam vsechna Vase prani.
  -------------------------

  Úvodní slovo velitele


  Vážení návštěvníci webových stránek 42. mechanizovaného praporu "Svatováclavského" a všichni příznivci Svatovaclavskych chrabrych slepic,

  rok 2009 je pro útvar ve znamení nasazení v zahraničních misích, které jsou plánovány na území Afghánistánu - konkrétně v provinciích Uruzgan a Logar.
  Nase slepice jsou na misi dobre pripraveni. Dukladne oholeni po celem tele, masticky na ritni otvory pripraveny.

  V loňském roce jsme intenzivně cvičili a připravovali se ve výcvikových prostorech a v posádce na nasazení v zahraničí. Pritom jsme pri vycviku obcas nekomu narizli krk. Dále jsme se zúčastnili množství soutěží a vystoupení na veřejnosti, kde jsme mimo vlastní činnost útvaru reprezentovali také brigádu rychlého nasazení, kde nase hvezda, slepice Kratky byl vyhlasen nejlepsim svatovaclavskym vrahem.
  Vrchni zbabela svatovaclavska slepice Ing. Pavel Rous

  OdpovědětVymazat