26.11.08

Česko vzdalo boj o certifikát civilizované země


Stejně jako truchlící severokorejský lid pátrá po svém zmizelém milovaném vůdci, jehož už nevidno ani na těch nejvelkolepějších oslavách komunistické výbornosti, sháněli se Češi 17. listopadu na Národní třídě i jinde po Václavu Klausovi. Sháněli se marně. Vice zde
3 komentáře:

 1. Pěkné ... souhlasím. Také už pomalu prodáváme věci a chystáme se na emigraci. Smutné, ale tady se žít opravdu nedá.

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní10:47

  Co jsme vůbec za zemi - jsme vůbec slušná země?Co znamená ČR pro EU a jsme pro EU přínosem, či jsme jen něco jako obtížný hmyz, tedy cosi co je nepříjemné obtížné, ale nedá se s tím nic dělat, prostě to tady je, jen se před tím musíme chránit..
  Zajímalo by mě i to, co si myslí Evropané o našem tedy českém "protestování" proti všemu.. 10 let trvalo nežli ČR ratifikovala, tedy (přijala) Mezinárodní zatykač, byli jsme podlední zemí EU. Stejně tak dlouho, tedy - cca 10 let trvalo nežli byl ČR ratifikován Mezinárodná trestní soud, rovněž byla ČR poslední zemí EU? A nyní budeme 10 let "šaškovat" kolem Lisabonské smlouvy?
  Máme z něčeho strach, nebo proč tomu tak je?

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní12:50

  Potvrzeno: Vznikne nová "ODS"
  Prohra "Klausovců" na kongresu ODS odtajnila projekt nové pravicové strany podporované Klausem.
  reklama Sobotní rozchod Václava Klause s občanskými demokraty dostane v nejbližších dnech razítko.

  "Už je jisté, že nová pravicová strana vznikne," řekl včera HN Petr Mach. Právě ředitel Klausem založeného think-tanku Centrum pro ekonomiku a politiku (CEP) je motorem příprav.

  "Jména a detaily zveřejníme v horizontu dní, možná pár týdnů," dodal třiatřicetiletý ekonom. "Uděláme zřejmě tiskovou konferenci, kde představíme organizační výbor," upřesnil"..

  No to je ale troufalost, člověk, který - včera málem "rozšlapal" díky své neukočírovatelné zavilosti, vládní stranu - zakládá již dnes novou.. A to proto, že by tak chtěl nějakou "stranu", ale jen proto, aby tu starou stranu, kterou se mu nepodařilo zcela zlikvidovat - mohl "dorazit".Ale nemyslím si, že začíná dobře, nová strana "dostane" odporné jméno, jako je "skepse strana", tedy pochybování, pochybnost, všeobecná nedůvěra - tak si myslím, že už dnes stojí zájemci "frontu", aby se na ně dostalo!

  OdpovědětVymazat